מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי בZAGGbuds התרשמות

elielw
24/06/10, 17:14
שלום רב

רציתי לשתף אותכם ברכישה החדשה שלי ZAGGbuds
לאחר שברשותי היו כבר 3 סוגים שונים של אוזניות אין איר שביניהם סנייזר קריאטיב וסוני אני מרשה לעצמי לתת ביקורת ולהגיד בפה מלא ZAGG עשו עבודה מצויינת!!!

את הרכישה ביצעתי דרך EBAY מיכוון ששם ניתן למצוא אותם במכיר יותר זול מהאתר המקורי ששם זה 60 בלי משלוח ואני קניתי ב47 אם משלוח, הקניה התבצעה ממוכר TOP RATED מארהב והמשלוח הגיע בול תוך 6 ימים!

מבחינת סאונד אני בפה מלא אומר הם התעלו על עצמם ! אני חשבתי רבות הפעם לקנות את הHF2 ולאחר שניסיתי אותם הגעתי למסקנה שלא ! 500 שקל זה יותר מדי לבקש על אוזניות כאלה ובתור "מבין מעט בסאונד עקב עבודתי" אני מרשה לעצמי לברור ולדרג את מה שאני שומע וכאן שוב אני לא חושב ש500 שקל זה הסכום שמגיע להם! הסאונד שלהם משתווה למדי לזאגג כמעט ולא ניתן להבחין בהבדלים הסאונד של הזאגג פשוט מדהים ודואג להקיף תחום נרחב מאוד מאוד של תדרים, תדרים שבסנייזר CX300 מעולם לא שמעתי!
מה שבאמת עשה לי את זה זה הנוחות שלהם הם מגיעות אם כבל מיוחד שלא נכנס למצב של קשרים ואם פטנט של תליה על הצוואר כמו שרשרת שזה פשוט קנה אותי פטנט פשוט גאוני!
מגיע אם 5 סטים של אטמים 2 מתוכם ספוג, וקייס בד נחמד מאוד להכיל את הכל.

לסיום
שווה כל שקל!
אז להבא למי שמתכוון כבר להשקיע 500 שקל התחילו לחשוב לכיוון SHURE או תחסכו הרבה והסתפקו בZAGG.

http://www.zagg.com/audio/zaggbuds.php