מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| פריצת אייפוד טאץ' 4.0

ido dwek
23/06/10, 23:04
שלום לכולם,
קודם כול תודה מראש לעוזרים.
אח שלי חוזר מחר מהצבא ואני נורא רוצה לשמח אותו עם הגירסה החדשה, אבל יש בעיה אחת קטנה. פריצה, תמיד אני מבין בדברים האלא אבל מ3.1.3 אני מבולבל לגמרי עם פריצות מודם וכו' וכו'. כמה דברים אני צריך לדעת.
1) האם יש גירסה עם כל הפיצ'רים (פרוצה) של 4.0 לאייפוד טאץ' דור שני?
2) אם איזה כלים אני יכול לפרוץ את האייפוד טאץ'? (בהתחשב ויש לי מק).
3) back up באייטיונס מגבה גם את השמירות במשחקים?
4) במידה ואין עוד קובץ קסטום לאייפוד טאץ' דור שני, האם לעשות ריסטור עם הגירסה מהאייטיונס או עם גירסה פרוצה (shift+restore) ?
5) יש למישהו מדריך שמרכז את כל זה?

תודה רבה לעוזרים, באמת שאני חייב לכם,
עידו.

עריכה:
חברה, 50 צפיות ואפילו לא תשובה אחת?! בבקשה תעזרו. הוא כבר בבית.

shalevon
24/06/10, 12:48
אין פריצה לאייפוד טאצ' גירסה 4 פשוט תוריד את הגרסה וזהו.
בנוגע אליי
יש לי אייפוד טאצ' דור שלישי בן ארבעה חדשים שקניתי מבאג.
יש לי גרסה 4 לאייפוד אבל שאני לוחץ דאבל קליק על מסך הבית החלק התחתון לא עולה לי למעלה .
למה?
ואיך אני יכול לפתור בעיה זאת??

תודה מראש:shalevon

ido dwek
24/06/10, 18:22
אין פריצה לאייפוד טאצ' גירסה 4 פשוט תוריד את הגרסה וזהו.
בנוגע אליי
יש לי אייפוד טאצ' דור שלישי בן ארבעה חדשים שקניתי מבאג.
יש לי גרסה 4 לאייפוד אבל שאני לוחץ דאבל קליק על מסך הבית החלק התחתון לא עולה לי למעלה .
למה?
ואיך אני יכול לפתור בעיה זאת??

תודה מראש:shalevon

תפתח נושא משלך! ובנוגע לבעיה שלך אם הייתה קורה קצת הייתה מבין, אין מולאטיטאסקינג לגירסאות השינות!
לפי מה שהבנתי יש זה מכשיר עם הוטרום היישן אז גם ככה !
תודה לעוזרים .

shalevon
24/06/10, 20:01
ילד,אני מבין הרבה יותר ממך וזה שרק נכנסתי לאתר הזה זה לא אומר כלום אני הרבה יותר שנים ממך בעסק הזה ,אני קורא שעות שעות ! ולא אמרו את זה בנוגע לזה ואל תבלבל לי משחק לי אותה כאילו אתה מי יודע מה.
לך תחפש את החברים שלך.
ועם אתה היית קורא קצת היית יודע מה עושים בנוגע לשאלה שלך חוצפן@ 213$$

ido dwek
24/06/10, 20:26
למי אתה קורא ילד?
אם אתה מבין יותר ממני איך זה שלא ידעת? :d
לא משחק אתה כאילו.
יש לי כבר איזה 30 חברים! אני לא צריך עוד.
רוצה שהכול יהיה מרוכז לי במידע אחד ושיעזרו לי פעם אני עוזר פה שעות אז פעם אחת אני מבקש עזרה למה מה קרה?
אתה לא תקרא לי חוצפן! אני בפורום הזה פי 2 יותר ממך ויש לי פה הרבה יותר ממה שלך יש 5 הודועת והודו לך אפס פעמים על מה אתה חושב שאתה מתלהב!?

shalevon
24/06/10, 20:32
מה זה קשור !~?@ אמרתי לך שאני חדש באתר הזה וזה לא קשור להבנה שלי בנושא!~@@ מה עם אני חדש באתר אז אני לא מבין מה אתה מבלבל לי את השכל זה בכלל לא קשור זה כולה אתר.מבלבל לי שאתה יישן פה והכול=זה לא קשור.
מה נראה לך שמהנדסים של אפל משועממים כמוך וכותבים מלטא דברים לאנשים@!#?

stav96
24/06/10, 23:51
טוב אנשים אם תריבו זה לא יעזור לאף אחד מכם... הרגע פירסמתי מדריך איך לפרוץ לגרסא 4 רק צריך לחכות שהמנהלים יאשרו אותו והוא יופיע בפורום מדריכים לאייפוד טאץ כנראה...

ido dwek
24/06/10, 23:51
מה זה קשור !~?@ אמרתי לך שאני חדש באתר הזה וזה לא קשור להבנה שלי בנושא!~@@ מה עם אני חדש באתר אז אני לא מבין מה אתה מבלבל לי את השכל זה בכלל לא קשור זה כולה אתר.מבלבל לי שאתה יישן פה והכול=זה לא קשור.
מה נראה לך שמהנדסים של אפל משועממים כמוך וכותבים מלטא דברים לאנשים@!#?

טובאחי :cool: