מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [עזרה] הפריצה כבר יצאה??

GuyRegba
22/06/10, 16:15
שאף אחד לא יגיד שזה נושא שפתחו כבר 50 פעם כי בכל מקום באתר שלכם רשום משהו אחר....
תעשו נעוץ אחד ותפסיקו להגיד לכולם שכבר פתחו נושא על זה....

גם אנשים אומרים שהגרסא הסופית לא יצאה ורשום במלא מקומות אפילו בדף הבית שלכם שהיא יצאה כבר....
יצאה כבר הגרסא הסופית והפריצה של os4????

תודה לעוזרים...

eden
22/06/10, 16:41
http://www.iphones.co.il/forum/thread138149.html

GuyRegba
22/06/10, 16:46
אפשר בבקשה לינק למדריך לשידרוג ומדריך לפריצה( המלאה) של os 4 ..תודה רבה לעוזרים....
הבנתי שצריך להיזהר אם יש לי 3.1.3 mc עם spirit....

AssafMoraz
22/06/10, 16:51
אפשר בבקשה לינק למדריך לשידרוג ומדריך לפריצה( המלאה) של os 4 ..תודה רבה לעוזרים....
הבנתי שצריך להיזהר אם יש לי 3.1.3 mc עם spirit....

כל הבלגן שנוצר פה זה בגלל אנשים שלא מבינים וכל אחד שואל את אותה השאלה ופותח פוסט חדש, אני מתאר לעצמי שקשה למנהלים להתמודד עם העומס על האתר פה מאתמול.

לשאלתך, גירסה 4 בלתי פריצה עדיין, המודם שלה כן פריץ לשיחות אבל רק באמצעות JAILBREAK דרך הסידייה והיות ואין JAILBREAK לגירסה 4 אז כל אלו עם המכשירים שהם לא סים פרי ונעולים לחברה בחו"ל לא מומלץ לשדרג כי הם ייתקעו עם גירסה 4 נעולה וללא שיחות ובמקרה הטוב הפלאפון שלהם יתחיל לשמש כאייפוד משוכלל.

מי שעדיין על 3.1.3 והוא נעול לשיחות והפלאפון שלו מאוקטב יכול לפרוץ עם SPIRIT ואז להתקין דרך הסידייה את הסורס המודבר.

הנה קישור לכל הפוסט:

http://www.iphones.co.il/forum/thread138053-10.html

GuyRegba
22/06/10, 17:01
אחי, אנחנו נמצאים בפורום ipod touch, כל מה שכתבת קשור בעיקר לאייפונים, אני צריך עזרה בשדרוג( לא בפריצה) לos4 בגלל שהבנתי שאם לוחצים רק על שדרג באייטיונס אז האייפוד נכנס ללולאת הפעלה מחדש..
השאלה שלי מה צריך לעשות כדי שהוא לא יכנס ללולאה הזאת......

נ.ב: אם תסתכל בדף הבית תראה שיצאה כבר פריצה לos4

AssafMoraz
22/06/10, 18:09
אחי, אנחנו נמצאים בפורום ipod touch, כל מה שכתבת קשור בעיקר לאייפונים, אני צריך עזרה בשדרוג( לא בפריצה) לos4 בגלל שהבנתי שאם לוחצים רק על שדרג באייטיונס אז האייפוד נכנס ללולאת הפעלה מחדש..
השאלה שלי מה צריך לעשות כדי שהוא לא יכנס ללולאה הזאת......

נ.ב: אם תסתכל בדף הבית תראה שיצאה כבר פריצה לos4

טוב קודם כל טעות שלי, לא שמתי לב שמדובר על איפוד ואכן אנחנו בקטגוריה של ipod ולא של אייפון.

לגבי דף הבית תן לי לתקן אותך בדבר אחד, יצאה פריצה ל ios4 אבל רק לקושחת המודם ולא jailbreak וזה מה שרבים מחפשים, דרך אגב אם יש לך אייפוד טאץ גם אתה תצטרך את זה אם תרצה אייפוד פרוץ כי אין לך מודם ו jailbreak זאת הפריצה היחידה בעבורך.

לגבי loop אני לא שמעתי על דבר כזה, בכל מקרה אני יודע מה עושים באייפון לגבי אייפוד טאץ אני קצת חלש למרות שזה דומה מאוד לאייפון, אם יש אפשרות להכניס איפוד טאץ למצב dfu פשוט תעשה את זה ותבצע restore באיטונס לגירסה 4, קח בחשבון שעדיין אין jailbreak אבל אני בטוח שזה ישוחרר בקרוב.

אם האיפוד טאץ שלך לא פרוץ אז לא צריכה להיות סיבה שהוא ייכנס ללופ, פשוט שדרג לאיטונס גירסה 9.2 ובצע update.