מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלות| מחפש המלצות למשחקים כמו angry birds, ואיך זה יתכן שיש לי 3g 8gb?

rnron4
20/06/10, 06:38
1.היי אני חדש בדקתי באתר:
http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/#
איזה דור האייפוד שלי והיה כתוב
"You got ipod touch 3G its Black has a Capacity of 8Gb"
ושמעתי שאין דור שלוש עם 8 ג'יגה איך זה אפשרי **********
2.ואיזה מחקים אתם ממליצים בסגנון של זומבי סמאש אנגרי בירד צ'אפ צ'אפ נינג'ה...**********
3. ******צונזר*******

eden
20/06/10, 09:11
אני כבר לא יודעת באיזו שפה לדבר איתך.

אתה צריך לכתוב כותרת אינפורמטיבית= שמספקת מידע מה יש בתוך הנושא שלך
רלוונטית- שקשורה לנושא שלך

"כמה שאלות" בפורום איפוד טאץ לא אומר כלום! כולם באים לשאול שאלות ובכך אנשים לא יודעים על איזה נושאים אתה רוצה לשאול.

ואין לספק תמיכה לתוכנות פרוצות.
(זה אומר שגם אסור לשאול על זה למקרה שזה לא ברור)

זה ההסבר האחרון שתקבל. הפניתי אותך כבר לחוקים פעמיים. קרא אותם.

נערך. תשים לב לשינויים.

DannyLi
20/06/10, 12:14
1. הם מתכוונים לגירסא שאתה צריך להוריד. מבחינה חומרתית המכשיר שלך 2G אבל מבחינה תוכנתית 3G.

2. המשחקים שציינת לא כל כך דומים זה לזה. בכל אופן אמליץ לך על כמה משחקים שאני אוהב באופן אישי: Plants vs. Zombies, Doodle Jump, Need for Speed, Fifa World Cup.

oriX
20/06/10, 12:53
1. הם מתכוונים לגירסא שאתה צריך להוריד. מבחינה חומרתית המכשיר שלך 2g אבל מבחינה תוכנתית 3g.

2. המשחקים שציינת לא כל כך דומים זה לזה. בכל אופן אמליץ לך על כמה משחקים שאני אוהב באופן אישי: Plants vs. Zombies, doodle jump, need for speed, fifa world cup.

המכשיר גם אינו תוכנתית 3g. לדגמי ה8gb עם הבוטרום החדש לא מסופקת תמיכה במולטיאקסינג ובעוד כמה דברים ב4.0.

DannyLi
20/06/10, 13:21
המכשיר גם אינו תוכנתית 3g. לדגמי ה8gb עם הבוטרום החדש לא מסופקת תמיכה במולטיאקסינג ובעוד כמה דברים ב4.0.

בגירסא 4.0 מדובר בדבר אחר. בגרסאות x.3 הם אותו דבר.