מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לא ברור למה אף אחד לא שואל את זה ולא עונה על זה :

tripod
13/06/10, 17:32
הקדמה קצרה :
אני רוצה לקנות ipod touch ואני רוצה דור 3 32 ג'יגה .
אני הולך לקנות בחנות שנקראת זול4יוז כי הם די זולים .
איך אני אמור לדעת שהם מוכרים לי דור 3 ולא דור 2 **************************************************????
אין הבדלים חיצוניים ואסור לפתוח את הקופסא לפני שאתה קונה !!!!!
כמו שהבנתם זה לא אופיס דיפוס אז לך תדע מה יתנו לך מצד שני באופיז דיפו זה יעלה יותר ב 300 שקל סתם ככה כי זה מה שבא להם

יש משהו על האריזה שיוכיח לי ? ואם אין אז מה עושים ?

oriX
13/06/10, 17:44
תירגע טוב, זה נשאל הרבה פעמים ואם היית מחפש אז היית מוצא.
כדי לבדוק זה קודם כל צריך להיות או 32GB או 64GB. אם זה 64 אז אין בעיה, זה מאה אחוז 3G. אם זה 32GB תסתכל על החלק האחורי של הקופסא ואם כתוב שם שהאוזניות מגיעות עם remote אז זה 3G.
ולהבא כותרת עניינית

tripod
13/06/10, 17:51
תירגע טוב, זה נשאל הרבה פעמים ואם היית מחפש אז היית מוצא.
כדי לבדוק זה קודם כל צריך להיות או 32gb או 64gb. אם זה 64 אז אין בעיה, זה מאה אחוז 3g. אם זה 32gb תסתכל על החלק האחורי של הקופסא ואם כתוב שם שהאוזניות מגיעות עם remote אז זה 3g.
ולהבא כותרת עניינית

מה זה remote שלט ? הפירוש של זה זה שליטה מרחוק אז לא הבנתי מה הקשר בין שליטה מרחוק לבין אוזניות

oriX
13/06/10, 17:53
מה זה remote שלט ? הפירוש של זה זה שליטה מרחוק אז לא הבנתי מה הקשר בין שליטה מרחוק לבין אוזניות

הכוונה בremote זה השלט הקטנטן שמחובר לאוזניות ודרכו אפשר לעשות את פעולות השירים. ככה קוראים לזה וזה מגיע רק בקופסאות של ה3G.

tripod
13/06/10, 17:56
הכוונה בremote זה השלט הקטנטן שמחובר לאוזניות ודרכו אפשר לעשות את פעולות השירים. ככה קוראים לזה וזה מגיע רק בקופסאות של ה3g.

אוקיי אתה אומר בדוק שאם יש remote זה 3g וזה רשום מאחורה בקופסא ?
אני רוצה להיות בטוח ב 100 אחוז במה שהבנתי ממך

oriX
13/06/10, 18:14
אוקיי אתה אומר בדוק שאם יש remote זה 3g וזה רשום מאחורה בקופסא ?
אני רוצה להיות בטוח ב 100 אחוז במה שהבנתי ממך

כן. תבדוק באתר של אפל את המפרטים ותראה שבדגמי ה32gb באתר אפל יש הבדל בין האוזניות לבין ה8gb.

d3one
13/06/10, 19:40
הקדמה קצרה :
אני רוצה לקנות ipod touch ואני רוצה דור 3 32 ג'יגה .
אני הולך לקנות בחנות שנקראת זול4יוז כי הם די זולים .
איך אני אמור לדעת שהם מוכרים לי דור 3 ולא דור 2 **************************************************????
אין הבדלים חיצוניים ואסור לפתוח את הקופסא לפני שאתה קונה !!!!!
כמו שהבנתם זה לא אופיס דיפוס אז לך תדע מה יתנו לך מצד שני באופיז דיפו זה יעלה יותר ב 300 שקל סתם ככה כי זה מה שבא להם

יש משהו על האריזה שיוכיח לי ? ואם אין אז מה עושים ?

חחחח אני קניתי באופיס דיפו ושאלתי אותם איזה דור אמרו שלישי!! וגילתי שזה שני אבל לא אכפת לי
לדור שלישי צריך חתימה כדי לפרוץ דור שני לא!!!!
אם אני לא טועה אמרו לי שדור שלישי בא אם אוזניות אם מיקרופון ודור שני לא!!

Roy.c
13/06/10, 19:44
חחחח אני קניתי באופיס דיפו ושאלתי אותם איזה דור אמרו שלישי!! וגילתי שזה שני אבל לא אכפת לי
לדור שלישי צריך חתימה כדי לפרוץ דור שני לא!!!!
אם אני לא טועה אמרו לי שדור שלישי בא אם אוזניות אם מיקרופון ודור שני לא!!

אתה מוכן בבקשה לא להטעות משתמשים חדשים?
דבר ראשון דור שני זה מאד תלוי, הקטע שקוראים לדור השני דור שלישי זה רק בגלל הבוטרום החדש שיש לו, ולא שכל דור שני בא עם בוטרום ישן ופריץ (למרות שכרגע זה לא אישו מכיוון שספיריט קיים).
בכל אופן גם דור שני ושלישי מגיעים עם אותו בוטרום ורק מכשירים בודדים כיום בשוק מכילים בוטרום מאוגוסט 2009.

נ.ב: תפסיק לרשום ב-!!! מה אתה עצבני כל כך, אז אין בדור שני אזניות עם מיקרופון:)

tripod
13/06/10, 19:44
כן. תבדוק באתר של אפל את המפרטים ותראה שבדגמי ה32gb באתר אפל יש הבדל בין האוזניות לבין ה8gb.

אוקיי תודה אני מקווה שאני אתקל בזה כשאני אראה את הקופסא .

tripod
13/06/10, 19:47
אתה מוכן בבקשה לא להטעות משתמשים חדשים?
דבר ראשון דור שני זה מאד תלוי, הקטע שקוראים לדור השני דור שלישי זה רק בגלל הבוטרום החדש שיש לו, ולא שכל דור שני בא עם בוטרום ישן ופריץ (למרות שכרגע זה לא אישו מכיוון שספיריט קיים).
בכל אופן גם דור שני ושלישי מגיעים עם אותו בוטרום ורק מכשירים בודדים כיום בשוק מכילים בוטרום מאוגוסט 2009.

נ.ב: תפסיק לרשום ב-!!! מה אתה עצבני כל כך, אז אין בדור שני אזניות עם מיקרופון:)

אוקיי מה זה חתימה , אני לא יכול לפרוץ דור 3 בעזרת תוכנות ? צריך לפתוח אותו ?

oriX
13/06/10, 19:59
אוקיי מה זה חתימה , אני לא יכול לפרוץ דור 3 בעזרת תוכנות ? צריך לפתוח אותו ?

אל תקשיב למשתמש ההוא. מה שרועי אמר לך נכון. כל אייפוד שתקנה תוכל לפרוץ פריצה מלאה וטובה בלי תקלות. מה גם שכל אייפוד שתקנה יגיע עם בוטרום חדש וזה ממש לא משנה

tripod
13/06/10, 20:20
אל תקשיב למשתמש ההוא. מה שרועי אמר לך נכון. כל אייפוד שתקנה תוכל לפרוץ פריצה מלאה וטובה בלי תקלות. מה גם שכל אייפוד שתקנה יגיע עם בוטרום חדש וזה ממש לא משנה
אוקי תודה למגיבים
אני ממש לא יודע איפה לקנות את המכשיר . יש חנות שמוכרים בה ב 1390 ואופיס דיפוז שמוכרים ב 1700 בבאגז אני לא אקנה גם אם זאת תהיה החנות האחרונה בארץ שירות בקאנטים

ברור שאיפה שזול חייבת להיות קומבינה עם השירות תיקונים כי Idigital שמתקנים עבור אופיז דיפושט
לא מספקים עבור אותה חנות זולה כי הם לא יורדים שקל מ1700 שנמכר בבג ובאופסי שנהנים משירות
תיקונים של IDIGITAL
לא רוצה לקנות בזול ולשלם ביוקר מצד שני לא רוצה לשלם ביוקר על משהו שאמור להיות יותר זול .

עצות ? נסיון חיים ? ידע ?
אשמח לתגובות תודה רבה .....