מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל מתחילה לקבל אפליקציות לגרסה 4.0

aviram
11/06/10, 06:21
‏עשרה ימים לפני שיחרור גרסה 4.0 אפל כבר התחילה לקבל אפליקציות מותאמות לגרסה 4.0 מקהילת המפתחים.

http://img821.imageshack.us/img821/9194/215953ios4500.png

אפל החלה באישור האפליקציות בגרסה 4.0 iOS וקוראת למפתחים להתאים את האפליקציות לגרסה החדשה אשר מביאה איתה הרבה שיפורים ותוספות. בין השיפורים שאפשר יהיה למצוא:
- תמיכה במולטי טאסקינג שגרסה 4.0 מביאה. בין היתר אפליקציות שיש להן API ייעודיים למולטי טאסקינג כמו למשל אפליקציות ניווט ומוזיקה ישתמשו באותם API ייעודיים.
- תמיכה ב- iBooks.
- תמיכה בפלטפורמת הפירסום של אפל, iAds.

4.0 שלפי אפל מכילה כ- 1500 API-ים חדשים לשימוש המפתחים (API= Application Programming Interfaces) לא תתאים לכל המכשירים של אפל למשל לא תתאים לאיפון דור 1 ולאייפוד טאץ דור ראשון אבל היא תגיע ותעבוד בצורה חלקית על האייפון 3G אולם פיצ'ר המולטי טאסקינג לא יהיה פעיל בה (לפחות לא בצורה רשמית).

(קצת לא מובן לי באופן אישי מאחר ואין ממש הבדל חומרתי מבחינת המעבד בין דור 1 לבין ה3G אבל נו שיהיה אני לא מתווכח עם סטיב שדפק את מי שעדיין עם אייפון דור 1).

בוקר טוב וסוף שבוע נעים :)

gilbm
11/06/10, 08:42
לא! אתה לא חושב שאתה קצת חוצפן???? (כותב הבתבה)

אם יש לך איזושהי תלונה או טענה כלפי סטיב ג'ובס תשמור אותה לעצמך במיוחד לאחר וסטיב ג'ובס הוא אחד האנשים היותר מדהימים בעולם וששינו את פניי הטכנולוגיה כליל1!! הוא בטח עשה בשנה אחת פי 10 ממה שעשית או תעשה כל החיים!

מלבד זה שאני מסכים איתו אתה חייב להתקדם לא להיות תקוע בעבר כל החיים!!! ואם אתה בוחר להיות תקוע אל תתפלא ומלבד זה אתה יודע טוב מאוד שהחומרה שלכם לא תעמוד בזה ....(אולי גם של ה 3g ולכן הוא הגביל יכולות שם) אז לסיכום לך תחפש מישהו אחר לדבר עליו ככה!!!

natish
11/06/10, 08:56
גיל,
לא צריך להגזים ובטח שלא להתרתח ככה. בסופו של דבר זכותו של כל אחד היא להביע את דעתו כרצונו בפורום כל עוד זה נעשה באופן תרבותי. אם הדעות שלך לא תואמות לדעותיו של אבירם זה בסדר גמור רק תגיב בצורה תרבותית ולא מתלהמת בבקשה.

אין סיבה שהפוסט הזה יצא מהקשרו בגלל דעתו של הכותב.

aviram
11/06/10, 13:53
וואו מה שרשמתי על סטיב ג'ובס היה הלצה בלבד אבל התגובה של גילי הזה הייתה מופרעת מה שגורם לי לחשוב שגם הוא צחק אבל אם הוא לא אז.. מה אתה גמור מה עפת עליי כאילו סטיב ג'ובס זה אבא שלך חחח...

aviram
11/06/10, 13:54
אה ותודה לנתי המלך על שדרוס החדשה עדכונה והתאמתה :)

ipxp
11/06/10, 14:05
ואו אנשים מתלהמים פה....סטיב ג'ובס אמנם בנאדם שבלעדיו עולם הטכנולוגיה היה נראה אחרת לגמרי היום, אבל הוא לא אלוהים או משהו כזה......

ולנושא - איך עדכון אפליקציה ל4.0 קשורה בדיוק לibooks?

noamkoko
11/06/10, 14:43
יש פה אנשים שהם ממש סוגדים לאפל ולסטיב גו'בס, אני אישית לא אוהב אותם,
הם עובדים בשביל כסף, בעיקר בשביל כסף, הם לא עובדים בשביל לשפר את הטכנולוגיה,
כמה שיש להם יכולת, אבל הם לא משתמשים בה כדי לנצל את האפשרות שלהם
לחדש כל פעם משהו, להוסיף משהו או לפתוח משהו שיכלו כבר לעשות מההתחלה כדי שאנשים יתלהבו מחדש ויקנו.
בסך הכל, הם תותחים מהבחינה של לעשות כסף, לשווק, לפרסם ולמכור.

gilbm
12/06/10, 10:42
וואו מה שרשמתי על סטיב ג'ובס היה הלצה בלבד אבל התגובה של גילי הזה הייתה מופרעת מה שגורם לי לחשוב שגם הוא צחק אבל אם הוא לא אז.. מה אתה גמור מה עפת עליי כאילו סטיב ג'ובס זה אבא שלך חחח...

טיב ג?ובס לא אבא דלי (חחח דיי !!) בכול מקרה אני הגזמתי אבל אתה גם אני לא בטוח שהתבטאות כזאת או אחרת בסגנון על כול אדם מתאימה לפה במיוחד שהכתבה היא לא דעה או סיקור ואין כאן מקום לדיעה בכל מקרה אם אתה אומר שזה היה בצחוק אז טוב וגם לא ממש מצחיק אבל אני לא בטוח שזה היה נשמע כמו צחוק …נתי מצטער אבל בכל זאת אני בטוח שאתה זוכר מה היתה השיחה הקודמת ועל מה ?! אז אני אזכיר על שאמרתי למישהו צבוע !!! אז באמת או שתיתן גם לי לדבר ככה או לאף אחד שלא לדבר על זה שאם לא נותנים לאף אחד אז בטח לא לתת במה כמו כתה שנראה לי כמה מאות קוראים ביום (נראלי למרות שבטח הרבה יותר !

נשלח מהאייפוד שלי

perry
12/06/10, 11:34
גיל מה זה הגזמת עם התגובה שלך נשמע כאילו בא לך ללקק לו את התחת אז לך תלקק לו את התחת חתיכת הומו מסכן שסוגד לאפל שילכו להזדיין הם והגרסאות שלהם שתקעו למיליונים את האייפון