מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : זרוע\סטנד לרכב עם כיסוי + מטען + משדר fm

guyzys
09/06/10, 10:14
שלום לכולם.

ראיתי שהשאלה נשאלה כמה וכמה פעמים, אך ברוב המקרים או שלא הייתה תשובה, או שהייתה הפנייה למוצר שעולה כ-200 ש"ח, וזה נראה לי גבוה מדי.

אני מעוניין לקנות מוצר מאי ביי, גנרי, ומכיוון שאני זקוק לכיסוי אז זו כנראה צריכה להיות זרוע אוניברסלית. אני אשמח לקבל המלצות ממישהו שקנה מוצר דומה, וקישורים יתקבלו בברכה.

בנוגע למטען + משדר fm - זה אופציונלי. כלומר, אם מדובר בערכה שכוללת אחת מהשניים או את שניהם - מצויין, אך אין לי בעיה לקנות אותם בנפרד.

תודה מראש,
גיא.

ofer_shm
13/06/10, 20:23
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13234

לי יש את זה...אחלה של דבר יחסית למחיר

shay238
14/06/10, 00:12
הזרוע עם המשדר והמטען היא אוניברסלית ועולה 190 שקל פלוס מינוס.. אתה יכול לקנות איזה כיסוי שיתאים לך וזה ישב טוב על הזרוע .

כמובן שאי אפשר להשוות בין זרוע כזאת לזרועות של hr זה שמיים וארץ אבל כל אחד והתקציב שלו.

למרות שהמחיר של הזרוע היותר טובה עומד על 210 בערך ככה שלדעתי התוספת יותר משווה במיוחד שהם נותנים אחריות לחמש שנים.

צור קשר בפרטי אם אתה רוצה יותר פרטים.

שי

Vatos-Locos
17/06/10, 17:18
ה-allkitים האלה מיוצרים בהמון מפעלים שונים ונמכרים באריזה דיי דומה ותחת אותו השם (בעיקרון זה התחיל ממוצר של drive safe canada, היום אני בספק אם תמצא באמת את האול-קיט שלהם).

בכל מקרה חלק גדול מהם מצפצפים, עושים רעשי רקע ומפסיקים לעבוד בשלב כזה או אחר.
חלקם גם גרמו לשריפת פיוזים ברכב (גרמו לקצר).
וחלקם עובדים בצורה סבירה (פועלים, לא ברמה גבוהה).

חנויות עובדות עם מספר ספקים בשביל לצמצם עלויות וגם בגלל שרובם בכלל קונים מריסיילרים ולא ישר מהיצרן, ככה שאין לך ממש מושג על איזה מוצר "תיפול" כשאתה קונה ללא מותג.

ממליץ לדבוק בידית פשוטה לרכב, מטען מקורי של יצרן גדול, ואם אתה רוצה אפשר גם לרכוש מטען משולב משדר fm של חברות כמו griffin ו-kensington
אולי זאת לא האופציה הקומפקטית או הזולה ביותר, אבל קשה לי להמליץ על משהו שאני לא מאמין שתהנה ממנו.