מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסנכרון המכשיר.

איתמר ברון
01/06/10, 15:05
יש לי אייפוד טאץ 32 גיגה mc פרוץ.
יש לי את appsync.

עכשיו כל פעם שאני מסנכרן את האייפוד עם האיטיונז הוא מוחק לי את האליקציות הפרוצות. שהורדתי מהתוכנה שאין להגיד את שמה.

ניסיתי לחפש מדריך ומצאתי מדריך שאני לא בטוח שהוא נועד לי או לדברים אחרים. המדריך הזה: http://www.iphones.co.il/forum/thread80609.html
*שימו לב לפיסקא השנייה: במידה ואתם מסנכרנים בין תוכנה "ריקה" ומכשיר IPOD\IPHONE שנמצאים עליו אפליקציות ו\או תכנים מהאיטונז סטור, נדרש AUTHORIZE בשביל לשמור על הקבצים במכשיר (אחרת האיטונז מודיע שהקבצים "לא שייכים" לכם והוא פשוט ימחק אותם).

זה נישמע כמו הבעיה שלי ואני לא מבין כלום!

עכשיו אני פשוט לא יכול לסנכרן את המכשיר ואפל מוחקת לי את כל האפליקציות....
אני לא יודע מה לעשות ואני רוצה גם להעביר אפליקציות מהמחשב...
בבקשה עזרה!

תודה לעוזרים!

nitaimis
01/06/10, 15:13
יש לי אייפוד טאץ 32 גיגה mc פרוץ.
יש לי את appsync.

עכשיו כל פעם שאני מסנכרן את האייפוד עם האיטיונז הוא מוחק לי את האליקציות הפרוצות. שהורדתי מהתוכנה שאין להגיד את שמה.

ניסיתי לחפש מדריך ומצאתי מדריך שאני לא בטוח שהוא נועד לי או לדברים אחרים. המדריך הזה: http://www.iphones.co.il/forum/thread80609.html
*שימו לב לפיסקא השנייה: במידה ואתם מסנכרנים בין תוכנה "ריקה" ומכשיר IPOD\IPHONE שנמצאים עליו אפליקציות ו\או תכנים מהאיטונז סטור, נדרש AUTHORIZE בשביל לשמור על הקבצים במכשיר (אחרת האיטונז מודיע שהקבצים "לא שייכים" לכם והוא פשוט ימחק אותם).

זה נישמע כמו הבעיה שלי ואני לא מבין כלום!

עכשיו אני פשוט לא יכול לסנכרן את המכשיר ואפל מוחקת לי את כל האפליקציות....
אני לא יודע מה לעשות ואני רוצה גם להעביר אפליקציות מהמחשב...
בבקשה עזרה!

תודה לעוזרים!

פשוט תסמן בהגדרות של התוכנה "iTunes Sync"

איתמר ברון
01/06/10, 15:14
מה? אתה יכול בבקשה לפרט?

nitaimis
01/06/10, 16:09
מה? אתה יכול בבקשה לפרט?

בתוך התוכנה תכנס להגדרות ותעביר לON את האפשרות של "iTunes Sync"

איתמר ברון
01/06/10, 16:18
אני עדיין לא מבין אתה יכול לפרט לי יותר ולהגיד לי מה לעשות באנגלית? (על מה ללחוץ) מצטער שאני כזה מטריד אני פשוט די חדש ורוצה לפטור כבר את הבעיה הזאת...

nitaimis
01/06/10, 16:24
אני עדיין לא מבין אתה יכול לפרט לי יותר ולהגיד לי מה לעשות באנגלית? (על מה ללחוץ) מצטער שאני כזה מטריד אני פשוט די חדש ורוצה לפטור כבר את הבעיה הזאת...

תיכנס לתוכנה. תלחץ למטה על "Settings" ואז יהיה לך כמו מתג כזה ליד "iTunes Sync", תעביר את המתג לON

איתמר ברון
01/06/10, 16:30
מה זה יעשה? ימנע מה-itunes לסנכרן את המשחקים שלא הורדתי מה itunes?

איתמר ברון
01/06/10, 16:42
אוווו.... לא הבנתי חשבתי שצריך ללחוץ על setting בitunes ולא מצאתי את הכפתור אז נבהלתי..

איתמר ברון
01/06/10, 17:33
עכשיו בדקתי והבעיה הייתה גם כשזהיה על on....

איתמר ברון
01/06/10, 17:38
הitunes עושה backing up ואז הוא עושה removing angry birds.... ואז הוא מוחק את כל שאר המשחקים...

DannyLi
01/06/10, 20:18
אין תמיכה במשחקים פרוצים באתר.
ננעל