מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיית push באייפוד 2g

pedra
31/05/10, 11:08
שלום לכולם,
יש לי אייפוד 2g התקנתי
cydia
all sources
appsync for os 3.1
cydelete
five icon dock
five column springbord
keepawake
push notifications fix (apt.hacxi.com
push notifications ל sbsettings
sbsettings
backgrounder
ואת התוכנה softphone
עכשיו מבחינת הpush זה פשוט לא עובד ניסיתי להתקין כל גירסה שהיא פרצתי את המכשיר מחדש ואני פשוט לא מצליח לקבל push גם ה wifi לא מתחבר אוטומי הפתרון היחיד שמצאתי זה בתוכנה של הbackgrunder לשים את הsoftphone ועוד תוכנה בשם ewifi בbackround ואז הכל בסדר אבל זה ממש אוכל בטרייה ויש לי חבר שיש לו בידיוק את אותו אייפוד והוא לא צריך להשתמש בbackrounder בשביל שהwifi יחבר אוטומטי לרשות פתוחות וגם הsoftphone
נשאר מחובר גם שהוא יוצא מהתוכנה והוא יכול לקבל צלצולים שהמכשיר נעול....(אין לו מושג איך הוא עשה את זה)

אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי כי אתם התקווה האחרונה...באמת איבדתי כבר תקווה....
תודה רבה...

ipxp
31/05/10, 11:41
בסורס של הpush fix יש גם משהו שנקרא push test כדי לראות אם זה אכן מצליח לעשות push. מה קרה שכניסית את זה? זה אמר לך שהוא לא מצליח?

וד"א יש הרבה ששוכחים אולי זו הבעיה, אחרי שאפשרת push עם פריצה עדיין צריך ללכת להגדרות של המכשיר ושם להפעיל push.

pedra
31/05/10, 20:42
האמת שחיפשתי עכשיו את ה?push test ולא מצאתי... כרגע מותקן אצלי push notifications אני אשמח אם תתן לי את הסורס של הפוש טסט ותמשיך לעזור...תודה רבה ומה עדיף הפוש נוטיפיקיישנס או הפוש פיקס