מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם אפשר למחוק את כל הספרייה באייטונס ואז להעביר את השירים לשם מהאייפוד?

ramkalaf
28/05/10, 12:35
שלום.
יש לי אייפוד טאץ' דור 3, 32 ג'יגה.
החלטתי למחוק הרבה שירים מהאייפוד שלי, תו"כ שהוא מחובר, לא מהספרייה (Library) ובנוסף גם לתת כוכבים לכל שיר ושיר (Rating). שוב, אני חוזר, לכל השירים שבאייפוד, לא בספרייה.
במצב שנוצר, אין תיאום בין השירים שבאייפוד לבין השירים שבספרייה, כאשר בספרייה יש עדיין את כל "שירים זבל" שמחקתי באייפוד וכמובן שבספרייה גם אין את הדירוג כוכבים.
השאלה שלי היא, האם אפשר למחוק את כל השירים שבספרייה ובעצם למלא אותה מחדש ישירות מהאייפוד על מנת שהאייפוד והספרייה יהיו מתואמים.
אני פשוט פוחד לעשות את זה, אכלתי הרבה חרא מהאייטונס הזה. אני חייב אישור כלשהו מאנשים שמבינים בזה.

תודה רבה, אשמח לתשובות.

gigamer
28/05/10, 12:48
אתה יכול להעביר את השירים מהאייפוד למחשב בעזרת תוכנה שקוראים לה iPod PC Transfer 4.7.
בגרסא החינמית התוכנה מאפשרת לך להעביר שיר אחד בכל פעם, אבל אם יש לך 15-10 דקות לא תתאכזב.
לאחר שהעברת את כל השירים לתיקייה במחשב, אתה יכול למחוק את כל הMusic Library באייטיונז ולהכניס אליה את השירים שהרגע העברת מהאייפוד.
תוריד מכאן (http://www.download3000.com/download-ipod-pc-transfer-count-reg-26608.html).

תבדוק אותה ותראה אם תאהב.

ramkalaf
28/05/10, 19:07
ממ.. אין אפשרות להעביר דרך האייטונס? כי אם אני מעביר דרך תכנה, אז גם דירוג הכוכבים לא יישמר בספרייה וגם יש מצב ששמות השירים לא יהיו מדוייקים כפי שסידרתי ותיקנתי אותם בתחילת הדרך.

שאלה - מה יקרה אם אני פשוט אמחוק את כל השירים מהספרייה? זה לא משפיע על האייפוד?

gigamer
01/06/10, 16:56
מצטער שלא עניתי לך לא הייתי פה בימים האחרונים.
אי אפשר דרך האייטיונז, כי אם אתה תמחק את כל השירים שיש לך בMusic Library, גם השירים שבאייפוד ימחקו.
התוכנה שנתתי לך מצויינת, היא שומרת את שם השיר, ואתה יכול גם להגיד לה באיזה פורמט אתה רוצה את שם השיר.
לגבי הדירוג אני לא ממש יודע כי לא התעסקתי עם זה אף פעם.
תוריד- תנסה. אם תאהב אז הרווח הוא שלך.

ramkalaf
02/06/10, 17:40
תודה חבר.
הורדתי וניסיתי, אך אני מחפש איזה קראק לתכנה או משהו כי זה ממש לא אפקטיבי מבחינתי להעביר שיר שיר, היות ויש לי מעל 2000 שירים באייפוד...
שאלת המשך - נניח והעברתי דרך התכנה את כל השירים מהאייפוד לתיקיה במחשב, איך אני ממקם הכל בספריה? אני חייב למחוק את כל מה שיש שם ואז להעביר לספריה, אבל מצד שני אמרת שזה ימחוק לי ת'שירים באייפוד ברגע שאעשה סנכרון עם האייטונס, לא?
אשמח אם תמשיך לענות לי על שאלות. תודה.