מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפד + velcro = סיפור אהבה

natish
27/05/10, 07:50
‏כש- 2 טכנולוגיות מהפכניות נפגשות אי אפשר שלא להתאהב. האייפד בשילוב עם ה- velcro (סקוטצ') הוא פשוט אדיר.

‏http://img.skitch.com/20100526-s633iubxdmei8fxur4rnr4h12.jpg

אחד הדברים שרוב משתמשי האייפד שואלים את עצמם אחרי מספר ימים אם המכשיר הוא "איך אפשר להשתמש באייפד בצורה יעילה יותר במקומות מסוימים". והשאלה הזו לגיטימית לגמרי מאחר והאייפד יכול להיות שימושי בכל כך הרבה דברים ומקומות כמו למשל ברכב בתור מכשיר ניווט ומכשיר מדיה או במטבח לצרכי בישול, מתכונים ועוד ואפילו סתם בתור תמונה אינטרקטיבית אבל מצד שני האייפד יקר מדי ורבגוני מדי בשביל להיות רק דבר אחד מתוך כל אותם הדברים שהוא יכול להיות.

ובכן הפיתרון הטוב ביותר הוא וולקרו או כמו שהוא ידוע יותר בכינוי סקוטצ'. כשמשלבים את טכנולוגיית ה- low tech הזו עם טכנולוגיית ה- high tech של האייפד מקבלים שלל הזדמנויות ואפשרויות בהן ניתן להשתמש באייפד במקומות רבים מבלי להתחייב או להגביל את המכשיר לשימוש אחד בלבד.

<object height="225" width="400">

vTSDPKktbUk

פשוט גאוני לא?! :)</object>

AssafMoraz
27/05/10, 12:35
מה גאוני בזה ?! לא הייתי לוקח סיכון ומדביק אותו לרכב וזה גם מכער את האייפד ואת הרכב.

Maor.S
27/05/10, 14:38
מה שכן זה לא נראה דיי יציב

TrickyJokker
27/05/10, 15:06
אני לא מבין... כולה סקוטץ'... מה גאוני?

omerkattan
27/05/10, 15:11
חח המצאת המאה :)
זה לא נורא עם שמים משהו על זה (כמו ששמו תמונה, ושתולים את האייפד הורידו אותה)
באוטו גם אפשר לעשות משהו דומה צריך רק להיות יצירתיים =] חשיבה יפה מי שהמציא את הרעיון
וסקוטץ מאוד חזק וגם אייפד מאוד קל, הוא יחזיק אותו בלי בעיות... אם היה לי אייפד הייתי אולי עושה את זה

TheKiller=IL=
27/05/10, 19:12
אני רוצה לראות את התמונה של אחרי שזה נופל מהאופנוע בנסיעה :)

AssafMoraz
27/05/10, 19:13
חחחח בטח שאף אחד לא מספיק משוגע לשים את זה על אופנוע, אפילו אם זה לא ייפול כל החלקה תגמור עליו לגמרי.

סתם מטופש לפי דעתי...

ido dwek
27/05/10, 20:10
נראה טוב ! המצאה יפה ! כשיגיע שלי אני אקנה אחד ! איפה קונים דבר כזה בכלל?*

adirbd
27/05/10, 22:52
נראה טוב ! המצאה יפה ! כשיגיע שלי אני אקנה אחד ! איפה קונים דבר כזה בכלל?*

בכל חנות של כלי כתיבה.

ולדעתי זה דפק דפוק, זה ממש מכוער, אני בחיים שלי לא הייתי רוצה להדביק את הדבר הזה על דברים בבית שלי.
אם ימציאו סקוטץ' שקוף אז זה היה כבר בסדר.

TomerSabo
28/05/10, 12:01
חחחחחח אני מחכה לחכם שיעשה את זה אצלו בבית, ישים על הקיר כמו תמונה והוא נופל על הרצפה....נראה מה אז, למה לא לשים על וולקרו, לשים על הקיר למרוח סוכר ושיהיה מלכודת זבובים....

Garret
28/05/10, 14:06
זה היה יכול רעיון נחמד אם לא היה אכפת לך למלא את כל הבית ברצועות סקוטץ' מכוערות.

michael89
28/05/10, 15:43
אני דווקא לא חושב שזה יפול כזה מהר וזה רעיון די חמוד, הבעיה שזה די מכוער חבל על הזמן גם הרצועות מאחרי האייפוד שמונעות לכיסוי לשבת בצורה נורמלית וגם כל הסקוצ?ים שיסתובבו בית/אוטו/אופנוע/רגליים/חולוצות וכו:)
הקטע הכי יפה בסירטון לדעתי - זה המוזיקה.

AssafMoraz
28/05/10, 16:00
בקיצור, אז כולכם מסכימים שזה קשקוש אחד גדול ...

Vatos-Locos
29/05/10, 07:25
נו באמת, כשהכריזו על ה-ipad אנשים התבכיינו שהם לא קונים את גרסת ה-3g רק בגלל הפס השחור למעלה, אז להדביק גוש וולקרו שעיר זה יותר הגיוני?

חוץ מזה שהאייפד כבד בטירוף, לא הייתי סומך על סתם כל וולקרו מחנות ציוד משרדי שיחזיק את זה יציב לאורך זמן.

kokoloko80
30/05/10, 22:12
גרוע בצורה בלתי רגילה
הסקוצ'ים האלה משאירים סימנים, אחרי בערך חודש הדבק "מתעייף" ומתחיל ליפול, הסקוץ (החלק הרך) מתלכלך ואוגר בונקלך כאלה מבגדים תיקים ספות וכו ולא נדבק כמו שצריך
בקיצור, חרטה על הבלטה, אפשר למצוא משהו קצת יותר רציני לכל השימושים האלה שהציגו (שאגב היחיד שבאמת נראה איכשהו עוד נורמלי הוא האיפד על הקיר כמציג תמונות והבישול במטבח

StewieG
03/06/10, 01:32
כולה סקוץ', מה הסיפור?

liornis
04/06/10, 15:02
הדבר היחיד שאני מסכים להדביק עם סקוטצ' זה את השלט של המערכת של Altec lansing:
http://www.mrgadget.com.au/catalog/images/altec_lansing_t612_iphone_speakers.gif

תמונה להמחשה

http://img218.imageshack.us/img218/8936/42547856.png

הדבקתי גם את הכבל של הAUX להוספה של עוד רמקולים מתי שארצה,
נוח ושימושי.

ובאוטו? הדבקתי את הצבי שמנענע את הראש (:
http://img80.imageshack.us/img80/269/img6607o.jpg

מי שמעוניין במשהו בסגנון אך חזק ועמיד - יש פטנטים רבים מבוססי מגנט, נתקלתי בפטנט גרמני לאייפון, ואני בטוח שקיימים כאלו גם לאייפד.