מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איזה חבילת גלישה הכי משתלמת לipad ?

omerd69
22/05/10, 17:46
מחפש חבילת גלישה לאיפד , לא משנה החברה ..

תודה

salyes
22/05/10, 18:27
פלאפון 2gb 59 ש"ח. 10gb 119 ש"ח.
אורנג' 5gb 80 ש"ח.
סלקום 120 ש"ח ללא הגבלה.
הכול תלוי בהרגלי הגלישה שלך.

ItaiHay
22/05/10, 22:14
מנסיון, 5 יכוים להספיק.

winzy54
04/06/10, 13:57
יש אפשרות להשתמש באותו סים כמו שיש באייפון (לחתוך) ולגלוש על אותה חבילה בשני המכשירים באותו זמן?
(במידה ויש לי שתי סימים על אותו מספר כמובן)

WNIRW
05/06/10, 20:06
אורנג מספקים מהירות כמו של פלא פון? (7.2)?

roymor
10/06/10, 09:46
יש אפשרות להשתמש באותו סים כמו שיש באייפון (לחתוך) ולגלוש על אותה חבילה בשני המכשירים באותו זמן?
(במידה ויש לי שתי סימים על אותו מספר כמובן)

מצטרף לשאלה.... יש לי תוכנית 5g באורנג' שצריכה להספיק גם לאייפון וגם לאייפד, יש אפשרות להזמין עוד סים ולגלוש בשניהם על אותה חבילה ?

saar200
10/06/10, 10:35
כן לא אמורה להיות שום בעיה

shayosef
10/06/10, 10:59
אי אפשר, חייבים "מספר" נוסף.

מניסיון.

הוא ללא התחייבות או חבילה כמובן, ואתה אומר לשלם על הסים החדש, אבל הם מפרגנים אם אתה לקוח וותיק, סה"כ תשלם רק עבור חבילת הגלישה.

saar200
10/06/10, 11:15
לחבר שלי יש מודם נייד כזה שמתחבר למחשב ויש לו מספר ויש לו את אותו מספר גם על הפלאפון
שהוא גולש במודם הוא אינו יכול לגלוש בפלאפון אבל זה עובד זה עובד שני סימים עם אותו מספר

shayyo
10/06/10, 14:07
לחבר שלי יש מודם נייד כזה שמתחבר למחשב ויש לו מספר ויש לו את אותו מספר גם על הפלאפון
שהוא גולש במודם הוא אינו יכול לגלוש בפלאפון אבל זה עובד זה עובד שני סימים עם אותו מספר

ושני הסימים עובדים באותה מהירות דור 3.5? זה סימים של אורנג'?
כרגע דיברתי עם אורנג' והם אומרים שהסים הראשי יהיה עם חבילת גלישה 3g והסים המשני לא יעבוד ב3g רק עם gprs דור 2.5

saar200
10/06/10, 14:19
לא אורנג, של פלאפון לדוגמא בפלאפון אפשר לגלוש וגם לדבר שניהם בבת אחת משאין כן בסלקום אם אתה גולש באייפון דרך החברה הסלולרית אי אפשר לנהל שיחה במקביל בפלאפון אפשר בדוק

salyes
10/06/10, 15:28
ושני הסימים עובדים באותה מהירות דור 3.5? זה סימים של אורנג'?
כרגע דיברתי עם אורנג' והם אומרים שהסים הראשי יהיה עם חבילת גלישה 3g והסים המשני לא יעבוד ב3g רק עם gprs דור 2.5
שי זה לא נכון.
יש לי שני סימים דור 3.5 מה שנקרא +usim אחד באייפון 3g שנחשב הראשי והשני שחתכתי אותו למיקרוסים והרבה בזכותך ;) שנמצא באייפד עם מספר נוסף והנחשב למשני.
בשניהם אני גולש תחת חבילה אחת של 5gb.
אני מקווה שעשיתי סדר בדברים.

roymor
10/06/10, 16:00
שי זה לא נכון.
יש לי שני סימים דור 3.5 מה שנקרא +usim אחד באייפון 3g שנחשב הראשי והשני שחתכתי אותו למיקרוסים והרבה בזכותך ;) שנמצא באייפד עם מספר נוסף והנחשב למשני.
בשניהם אני גולש תחת חבילה אחת של 5gb.
אני מקווה שעשיתי סדר בדברים.

מה צריך לבקש מאורנג' בשביל הסים השני ? יש להם שירות dual-sim שהם מציעים למכשיר לרכב, האם מדובר בזה ?

salyes
10/06/10, 16:08
מה צריך לבקש מאורנג' בשביל הסים השני ? יש להם שירות dual-sim שהם מציעים למכשיר לרכב, האם מדובר בזה ?
לא, לא מדובר בזה.
מדובר בשירות הנקרא באורנג' "אורנג' two".
שני סימים דור 3.5 הנקראים גם +usim אחד ראשי עם המספר שלך והשני משני עם מספר אחר שלא צריך לעניין אותך מכיוון שהוא מיועד ל date.
הראשי לאייפון והשני לאייפד כמו אצלי ;).
ישנה אפשרות נוספת לבקש שהמשני יקבל גם שיחות וזאת בהנחה שהסים המשני יושב בטלפון נוסף אז מה שיקרה כאשר תתקבל שיחה שני מכשירים יצלצלו בו זמנית וזו לא כוונתך, נכון ?

roymor
10/06/10, 16:10
לא, לא מדובר בזה.
מדובר בשירות הנקרא באורנג' "אורנג' two".
שני סימים דור 3.5 הנקראים גם +usim אחד ראשי עם המספר שלך והשני משני עם מספר אחר שלא צריך לעניין אותך מכיוון שהוא מיועד ל date.
הראשי לאייפון והשני לאייפד כמו אצלי ;).
ישנה אפשרות נוספת לבקש שהמשני יקבל גם שיחות וזאת בהנחה שהסים המשני יושב בטלפון נוסף אז מה שיקרה כאשר תתקבל שיחה שני מכשירים יצלצלו בו זמנית וזו לא כוונתך, נכון ?

מה המחיר של השירות הזה ? אתה משלם רק על חבילה data אחת של 5g נכון ?

salyes
10/06/10, 18:41
"מה המחיר של השירות הזה ? אתה משלם רק על חבילה data אחת של 5g נכון ?"

המחיר נדמה לי 6 ש"ח לחודש.
נכון.

klein121
10/06/10, 18:55
יש לי איפד 64gb wi.fi +3G
רכשתי חבילה על סים חדש (5 GB) חתכתי אותו והפכתי אותו ללמיקרו סים אורנג לא הצליחו להטמיע את החבילה מצאתי פתרון -בהגדרות ה-APN כתבתי uinternet וראה זה פלא הכל הסתדר ואני גולש להנאתי(אוראנג' לא מקצועיים לא ידעו לאכול את האיפד ולא כיצד לפתור הבעיה)
מקווה שעזרתי

roymor
10/06/10, 19:22
עדכון: הייתי באורנג? והצטרפתי לחבילת אורנג 2 (אמרתי להם שאני צריך לרכב). זה עולה 9.90 לחודש וכך אני משתמש בחבילת ה-5g שיש לי באייפון.
עכשיו אני זקוק למשהו שיכול לכוון אותי כיצד הכי טוב לחתוך את הסים, אין לי מיקרוסים לדוגמא. ראיתי שיש הרבה מדריכים ורובם נעזרים במיקרו סים דוגמא.

salyes
10/06/10, 22:19
את הסים שלי חתכתי למיקרוסים בעזרת המדריך הזה: http://www.htmobile.co.il/article01914
חשוב לבצע שלב אחרי שלב כפי שמצוין במדריך, הטוב ביותר שיש לדעתי :).
בהצלחה.