מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בין שני סוגי אוזניות!! אשמח אם מישהו שמבין יגיב

avi_adam
21/05/10, 08:36
היו לי את האטומיק באס של רדיוס..
בוא נגיד שבהתחלה התלהבתי מהם
עד שהבנתי שהן לא איכותיות המעבר בין הצלילים הנמוכים לגבוהים לא הכי איכותי
ובכללי שמעתי אצל כל מיני אנשים באוזניות שלהם ויש הבדל שמיים וארץ

אחרי שקראתי המון על אוזניות אני מתלבט בין
Cx500
לבין
Cx300 2

מה שחשוב לי זה איכות ובמיוחד באסים ושהאיכות לא תהיה ירודה כמו ברדיוס בבאסים

barak123123
21/05/10, 11:52
אני הזמנתי אתמול את ה-Kicker eb101m מאמאזון במחיר של 158 שח.
הבעיה היחידה שלי איתן שאין להם לחצני ווליום.
יש משהו שפריע לי ב-Cx500... שהפלאג 3.5MM שלו בצורת ר ולא יהיה ממש נוח להכניס אותו לכיס.
זה נמצא גם ב-CX300 2 אבל נראה זניח יותר...

עריכה: נראה שלשניהם זה די אותו פלאג... אני לא הייתי רוכש אותן רק בגלל החיבור הזה. אני חושב שזה יפריע בכיס ואחרי תזוזות רבות זה גם יכול לפגוע בחיבורים (של צורת ה-"ר").

avi_adam
21/05/10, 12:53
אני הזמנתי אתמול את ה-kicker eb101m מאמאזון במחיר של 158 שח.
הבעיה היחידה שלי איתן שאין להם לחצני ווליום.
יש משהו שפריע לי ב-cx500... שהפלאג 3.5mm שלו בצורת ר ולא יהיה ממש נוח להכניס אותו לכיס.
זה נמצא גם ב-cx300 2 אבל נראה זניח יותר...

עריכה: נראה שלשניהם זה די אותו פלאג... אני לא הייתי רוכש אותן רק בגלל החיבור הזה. אני חושב שזה יפריע בכיס ואחרי תזוזות רבות זה גם יכול לפגוע בחיבורים (של צורת ה-"ר").

הצורת חיבור לא משנה לי
מה שחשוב לי זה האיכות והבאס שהאוזניות יפיקו
ביחס לרדיוס אטומיק באס

barak123123
21/05/10, 13:22
סבבה. בהצלחה(:
הן די זולות... אז אני חושב שתלך על היקרות יותר כבר. (ראיתי את היקרות יותר ב-32 דולר ויש באיביי גם ב-26 דולרים)

avi_adam
21/05/10, 13:45
סבבה. בהצלחה(:
הן די זולות... אז אני חושב שתלך על היקרות יותר כבר. (ראיתי את היקרות יותר ב-32 דולר ויש באיביי גם ב-26 דולרים)

אני לא קונה מחו''ל
רק מהארץ

avi_adam
25/05/10, 21:18
סתם שאלה
יש אוזניות של סנהייזר עם מיקרופון?
(כי אם אין איך אני יבצע שיחות? כל פעם לנתק את האוזניות מהאייפון? :| )

The_mg
12/06/10, 21:13
לא עד כמה שאני זוכר.
יש לי את ה cx500, הן מדויקות אבל הבאס ותחושת הבמה לא משו.
אבל אני לא חושב שיש אוזניות in ear בתקציב הזה שבאמת נותנות את זה.
דרך אגב, תיזהר מחיקויים, לא חסר חיקויים של הדגמים האלה (אוזניות ב ebay עם מחיר חשוד).

Vatos-Locos
13/06/10, 19:26
ה-mm50 ip של סנהייסר כוללות מיקרופון ואישור של אפל.

ה-cx400/cx55/cx500 טובות מה-cx300 הרגילות.
בקשר להבדל שאתה אישית תרגיש בינם לבין האטומיק באס, זה תלוי במידת הרגישות שלך לסאונד ולטעם האישי שלך.

shay238
13/06/10, 23:14
אם המטרה היא לשימוש עם האייפון אני הייתי ממליץ על ה mm50 איכות נפלאה ועדיין אתה לא מאבד את היכולת לענות לשיחות ולהשתמש בכפתור השליטה כמו של האייפון.

Vatos-Locos
17/06/10, 16:27
דרך אגב, תיזהר מחיקויים, לא חסר חיקויים של הדגמים האלה (אוזניות ב ebay עם מחיר חשוד).

לא כל מחיר "חשוד" זה זיוף,
ronendinio לדוגמא קנה את ה-mm50 באיביי בחצי ממחיר ה-msrp שלהם.
פשוט צריך לחקור קצת לפני, לקרוא פידבקים, לשאול בפירוש את המוכר אם המוצר מגיע באריזה מקורית ואטומה, והפרנואידים שבינינו יכולים גם להגביל את הרכישה מאירופה/ארה"ב בלבד.

The_mg
17/06/10, 20:03
אומנם לא כל מחיר זול זה זיוף, אבל לדגמים האלה (cx500/cx300) אני יודע שעוד מהתקופה שאני קניתי אותם (לפני שנתיים בערך) כשהם עלו 500 שקל ולא 200, היו מלא תלונות של אנשים שקנו ב ebay בחצי מחיר וקיבלו זיוף.

דרך אגב, לא כל אוזניה צריכה אישור של אפל, עם כל הכבוד לאפל מה שחסר לי זה רק שהיא תגיד לי איזה אוזניות לקנות...
צריך לבדוק שההתנגדות לא גבוה מידיי ואז הכל יהיה בסדר...

Vatos-Locos
19/06/10, 07:48
זה לא ממש נכון במקרה של האייפון, יש חסימה תוכנתית ותיאורטית ברגע שאתה מחבר אביזר ללא אישור זה אמור לקפוץ למצב טיסה (לנתק לך את השיחות).
בתכלס בשימוש בפרוטוקולים מסויימים זה לא קורה וסתם קופצת הודעה מעצבנת בלי שהיא תשפיע על כלום.