מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [שאלה] Nike+Ipod

avivt3
19/05/10, 22:03
שלום,
יש לי אייפוד טאץ הרבה זמן.
עכשיו פעם ראיתי שיש מעיין משחק של Nike+Ipod, בזמן האחרון אני רוצה להתחיל להתאמן וזה.
עכשיו נכנסתי למשחק וראיתי דברים שיעזרו לי באימוני ריצה וכושר.
אני רוצה להתחיל להשתמש בזה רק שאני לא יודע איך מתחילים ומה צריך לעשות עם זה.
בבקשה תעזרו לי.
תודה מראש לעוזרים.

Omri David
19/05/10, 22:54
קודם כל לפני הכל זה לא משחק :)
דבר שני זה יותר על ריצה ולא על אימונים כללים.

כדי שזה יעבוד אתה צריך את השבב של נייק. ( http://www.apple.com/ipod/nike )
ברגע שאתה קונה את זה (לא מהאתר של אפל אין להם שליחויות לישראל) אתה שם אותו בנעל ומחבר לאייפוד משדר ואז התוכנה שבאייפוד יעבוד.

avivt3
19/05/10, 23:54
סבבה,
אני יכול לקנות את השבב הזה באתר של אפל ישראל? http://www.idigital.co.il/
אחרי שאני קונה את השבב אני יכול לשים אותו על כל נעל שאני רוצה ולהעביר אותו מנעל לנעל?
רשמת שאני מחבר לאייפוד משדר ואז התוכנה באייפוד עובדת, מה זאת אומרת בדיוק שאני מחבר לאייפוד משדר?

Omri David
20/05/10, 00:12
לא מצאתי באידיגיטל את המשדר פעם היה אם תמצא שם אז כן למה לא תבדוק גם בחנות מקווה שיש להם.
ואני חושב שיש לך גם בחנויות ספורט...

את המשדר אתה מחבר ביציאה של הטלפון (usb) כדי שהוא יתקשר עם המכשיר שאתה שם בנעל וככה הוא יביא נתונים לתוכנה של הניק באייפוד.
תריץ חיפוש ביוטיוב על זה יש שם מלא הסברים על המכשיר.

avivt3
20/05/10, 21:14
סבבה תודה אחי עזרת לי מאוד

avivt3
20/05/10, 21:18
תגיד אני יכול לחבר את השבב לכל נעל או חייב נעל מיוחדת?

yigalab
21/05/10, 08:46
שים לב! לפני שאתה קונה את המשדר תבדוק אם הוא לא מובנה כבר במכשיר שלך. לדעתי מגרסה 3 ומעלה הוא כבר מובנה ואין צורך לקנות את המשדר.
לגבי השבב, ניתן להשיג אותו בסניפי נייקי או בכמה חנויות ספורט אחרות בעלות של 100 ש"ח. לשבב יש מגרעת מיוחדת אך ורק בסוליית נעלי הריצה/הליכה של נייקי מדגמי nike+.
אם תחפש ברשת תמצא כל מיני אילתורים להצמדת השבב לנעליים אחרות אך לדעתי לא כדאי לסמוך אליהם. חבל לאבד את השבב בדרך...

avivt3
21/05/10, 10:55
אוקיי,
יש לי אייפוד דור שני גירסא 3.1.2 אז איך אני יודע אם המשדר מבנה בו או לא?
אם אני קונה את אחד מנעלי הנייק מדגם nike+ השבב כבר מובנה בתוך הנעל או שאני צריך לקנות שבב חדש?

yigalab
21/05/10, 11:10
ב- 3.1.2 המשדר מובנה.

השבב לא מובנה בנעל. קונים אותו בנפרד.
לגבי הנעל - מרימים את המדרס של נעל שמאל ורואים את המגרעת (תא קטן בצורת אליפסה תואם לשבב) תשאל את המוכר.
ריצה נעימה!! :p
נ.ב. תעשה חשבון ב- nike+ ותתחיל לשמור מיילים... הסנכרון נעשה ב- iTunes

avivt3
21/05/10, 11:18
תודה אחי.
מה זה תעשה חשבון ב- Nike+?
מה זה בדיוק?

yigalab
21/05/10, 11:26
לא יודע אם מותר לשים קישורים אז פשוט תריץ חיפוש על nike+ ותמצא אתר של נייק שנקרא nikerunning. שם פותחים חשבון.