מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה : מגני מסך

bonboni
18/05/10, 12:45
שלום,

אני מעוניין לרכוש מגן מסך סופר איכותי לאייפד שלי.
הבנתי כי חברת Power Support תוכל לענות על הדרישות הגבוההות שלי.

מה שכן אני לי מושג מה ההבדלים בין הדגמים הבאים:

1. Anti-Glare
2.Crystal Film

איזה יותר ממולץ? ומה ההבדלים בניהם?
תודה מראש וכמובן חג שמח!

kokoloko80
18/05/10, 13:08
לך על איניביזל שילד - עושה את העבודה, לי יש אותו על האיפד שלי ואני מבסוט

bonboni
18/05/10, 13:09
אתה צודק במאה אחוז!
אבל האמת היא שכבר כשתי אחד ב200 ש"ח, ובזמן ההתקנה שלו (שהיא אחת המסובכות שראיתי) הכל נהרס ...
לא רוצה עוד פעם!

the.looxer
18/05/10, 14:58
שאלה מעניינת - מישהו יודע לומר (מניסיון) מה ההבדל בין מגן מסך איכותי שנרכש ב-200 ש"ח (כגון זה של Invisible Shield) לבין מגני מסך שאפשר להזמין ב-eBay ב-1-2$?
הזמנתי 2 מגנים זולים ב-eBay וטרם קיבלתי אז לא יכול עוד לחוות דעה.

מה שאני כן יודע מניסיון זה לגבי ה-iPhone. אני כבר חצי שנה מסתובב עם מגן מסך ב-1$ שהזמנתי ב-eBay והוא מעולה. נראה כמו ביום הראשון. יכול להיות שזה בגלל שאני שומר על ה-iPhone מפני שריטות? האם ההבדל הוא ביכולת של המגן להגן מפני שריטות?

yarin-cohen
19/05/10, 01:28
ממליץ בחום על ה-Power Support.
אני משתמש כבר שנתיים במגן מסך שלהם ב-iPhone והם פשוט מושלמים.
הם לא נשרטים בקלות, הם כמעט ולא נראים לעין ואם אתה מדביק אותם כמו שצריך אין מצב שהם יתקלפו.

אני משתמש ב-Crystal Film והוא נותן הגנה מלאה מבלי לפגוע בשום צורה בתפקוד המסך.
(זה אותם המגנים שפשוט הותאמו ל-iPad)

ItaiHay
19/05/10, 01:42
אני משתמש בinvisashield. זה לא קל לשים אותו, אבל הוא עושה עבודה נהדרת.
אני חושב שגם מגן בדולר אחד יעשה לך את העבודה. זה תלוי אם הוא מספיק איכוצי (הדבק וכו'). בד"כ הם מספיקים.

fatut7
19/05/10, 16:39
שאלה מעניינת - מישהו יודע לומר (מניסיון) מה ההבדל בין מגן מסך איכותי שנרכש ב-200 ש"ח (כגון זה של invisible shield) לבין מגני מסך שאפשר להזמין ב-ebay ב-1-2$?
הזמנתי 2 מגנים זולים ב-ebay וטרם קיבלתי אז לא יכול עוד לחוות דעה.

מה שאני כן יודע מניסיון זה לגבי ה-iphone. אני כבר חצי שנה מסתובב עם מגן מסך ב-1$ שהזמנתי ב-ebay והוא מעולה. נראה כמו ביום הראשון. יכול להיות שזה בגלל שאני שומר על ה-iphone מפני שריטות? האם ההבדל הוא ביכולת של המגן להגן מפני שריטות?

קניתי בלא גוורדיה מגן יפני ב10 דולר שנראה זול כזה ובאמת הוא היה מעפן ברמות
מליון בועות כאלה שאי אפשר להיפטר מהן עבודה בעיניים
רק יקר עם אבא ואימא לדעתי
למרות שבינתיים אני כבר חודש וחצי עם אייפד בלי מגן מסך וטפו טפו אף סריטה

the.looxer
19/05/10, 17:55
קניתי בלא גוורדיה מגן יפני ב10 דולר שנראה זול כזה ובאמת הוא היה מעפן ברמות
מליון בועות כאלה שאי אפשר להיפטר מהן עבודה בעיניים
רק יקר עם אבא ואימא לדעתי
למרות שבינתיים אני כבר חודש וחצי עם אייפד בלי מגן מסך וטפו טפו אף סריטה

נראה לי שחלק מהעניין זה איך שמים את המגן. אם יש בועות, המצב מדרדר די מהר. אצל אשתי שמתי לה מגן מסך והיו קצת בועות. די מהר המגן התקלף מעצמו.
בינתיים גם אני עם האייפד בלי מגן. בשונה מהאייפון, האייפד לא נמצא בכיס, קורות לו פחות נפילות ובסה"כ מתייחסים אליו יותר בעדינות מאשר לאייפון. לא בטוח שחייבים מגן מסך עבורו. :-)

אגב, מקווה שאני לא טועה בזיהוי, אבל הנחית אחלה אירוע ב-6/5/10 (אשתי ואני היינו בקהל). מהמשובחים שנראו פה. ;-)

BIGBENG5
19/05/10, 20:03
אני אומר לך מניסיון היה לי מגן לאייפון איכותי שעלה לי איזה 100 שקל ואחרי כמה זמן היה עליו שריטות
ואז עברתי למגן מסך שעלה לי 1.4$ מאיביי והוא בדיוק אותו דבר!
זה פשוט אותו מגן והוא בא לי באותה חבילה כמו שבא לי המגן שעלה 100 שקל!!

לאייפד זה אותו דבר אני הזמנתי מאיביי מגן אנטי גלייר שעלה לי 3 דולר ואני בטוח ב100% שאין שום הבדל בינו לבין מגן ב200 שקל, הם כולם מיוצרים באותו מפעל בסין וכל חברה שמה אותו באריזה משלה

ההבדל בין Anti-Glare ל Crystal זה שה Crystal הוא חלק כמו המסך של האייפון
וה Anti-Glare זה מגן "מט" מחוספס שמגן מתביעות אצבע ולכלוך, אני מעדיף אותו

מקווה שעזרתי לך:)

bonboni
19/05/10, 21:06
אני אומר לך מניסיון היה לי מגן לאייפון איכותי שעלה לי איזה 100 שקל ואחרי כמה זמן היה עליו שריטות
ואז עברתי למגן מסך שעלה לי 1.4$ מאיביי והוא בדיוק אותו דבר!
זה פשוט אותו מגן והוא בא לי באותה חבילה כמו שבא לי המגן שעלה 100 שקל!!

לאייפד זה אותו דבר אני הזמנתי מאיביי מגן אנטי גלייר שעלה לי 3 דולר ואני בטוח ב100% שאין שום הבדל בינו לבין מגן ב200 שקל, הם כולם מיוצרים באותו מפעל בסין וכל חברה שמה אותו באריזה משלה

ההבדל בין anti-glare ל crystal זה שה crystal הוא חלק כמו המסך של האייפון
וה anti-glare זה מגן "מט" מחוספס שמגן מתביעות אצבע ולכלוך, אני מעדיף אותו

מקווה שעזרתי לך:)

זאת התשובה שחיפשתי, על ההבדלים.
תודה

salyes
19/05/10, 21:18
אפשר לקבל לינק למגיני מסך באיביי שעולים קצת יותר מהמחיר שצוין כאן.
בנוסף יש איזה חנות שמתמחה בהתקנת מגן מסך לאייפד.
רכשתי מגן מסך מ Proporta וניסיתי להתקין בעצמי....מיליון בועות אז אני מחפש מקצוען שיתקין לי :roll:.
יש המלצות ?
תודה.

BIGBENG5
19/05/10, 22:15
קניתי את המגן שלי באיזה 4 דולר והוא היה הכי זול באיביי
עכשיו יש ב1.70 דולר!!! כמו שאמרתי אין הבדלים בין כל המגנים כולם אותו דבר ואני בטוח בזה ב100 %
http://cgi.ebay.com/LCD-Screen-Protector-Guard-Film-Apple-iPad-/260591908649?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cac7cf729

תיקנו אפילו 2 ממש שווה!!!

זה מה שאני קניתי
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270567709564&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_2064wt_730

זה כאילו עולה דולר אבל עם משלוח זה יוצא 3.40$

salyes
20/05/10, 14:49
ומי הדביק לך את מגן המסך ? עם בועות ? ללא בועות ?
תודה.

fatut7
21/05/10, 00:21
נראה לי שחלק מהעניין זה איך שמים את המגן. אם יש בועות, המצב מדרדר די מהר. אצל אשתי שמתי לה מגן מסך והיו קצת בועות. די מהר המגן התקלף מעצמו.
בינתיים גם אני עם האייפד בלי מגן. בשונה מהאייפון, האייפד לא נמצא בכיס, קורות לו פחות נפילות ובסה"כ מתייחסים אליו יותר בעדינות מאשר לאייפון. לא בטוח שחייבים מגן מסך עבורו. :-)

אגב, מקווה שאני לא טועה בזיהוי, אבל הנחית אחלה אירוע ב-6/5/10 (אשתי ואני היינו בקהל). מהמשובחים שנראו פה. ;-)

לא טעית בזיהוי אכן אירוע פצצה
התבאסתי שאני צריך להנחות איזה קרבות מטורפים!
סחתין:)

the.looxer
21/05/10, 00:50
לא טעית בזיהוי אכן אירוע פצצה
התבאסתי שאני צריך להנחות איזה קרבות מטורפים!
סחתין:)

נחמד איך שהספורט הזה צובר תאוצה בארץ. אגב, מאז שעידו חטף נוק-אאוט בדוג-פייט 5, בכל פעם שאני שומע את השיר הזה (http://www.youtube.com/watch?v=A7TkzqrAdE8) יש לי צמרמורת. שמתי לב לזה באירוע האחרון לפני הקרב של שמעון. :-) מדהים איך שמוזיקה משפיעה עלינו וזורקת אותנו לחוויות מהעבר.