מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : המקלדת העברית של תום ציקל לאייפד. דעה אישית

tomer1749
15/05/10, 13:44
קודם כל ההודעה נכתבה מהמקלדת העברית של תום
ראיתי שיש עליה הרבה מאוד מחלקות ורציתי להגיד את דעתי
לדעתי תום באמת מנצל אותנו, כשהוא לוקח 8 דולר על המקלדת כי הוא היחיד שנותן את הפיתרון האמיתי.
אבל 8 דולר אחרי שאתה מבקש שמישהו יתן לך אייפד חינמי לתמיד, קצת חצוף
עכשיו יש כאלה שאומרים שזכותו כי כל שאר הדברים שלו חינמיים, נכון זכותו לגבות כמה כסף שהוא רוצה אבל אחד לא מכריח אותנו לקנות.
לדעתי הוא לא לקח כסף על העברית בזמנו בגרסא 2.2 כי היו לו מתחרים כמו ivrit מי שזוכר אז ..
אבל בסך הכל הוא מאוד נדיב, עד העניין האחרון עם התשלום על המקלדת העברית אף אחד לא אמר שהוא לא נדיב.
ולמי שאומר שצריך לשנות את שם הפרויקט לclocehebrew טועה ובגדול, נכון אחרי שהוא לקח כסף על המקלדת הזאת אבל על כל השאר (ויש הרבה) הוא נותן בחינם, אז נכון שאי אפשר להשאיר את השם openhebrew בשמו אז גם אי אפשר לקרוא לפרויקט עברית סגורה
אני במקומו הייתי קורא לפרויקט ihebrew ;):)
הינה כמה באגים שהספקתי לראות משימוש ראשוני במקלדת:
??
כלשלוחצים על ) זה עושה ( ואותו דבר הפוך
אז מה דעתכם ?

idandavid
15/05/10, 14:22
יש במקלדת עברית בפינה מצד שמאל למעלה את הסימנים האלה. כנראה שבגלל זה הם שם.

לדעתי תום עשה עבודה מעולה על המקלדת והיא שווה 30 שקל!

ipxp
15/05/10, 14:26
8$ זה באמת לא סוף העולם. אבל הוא ביקש על זה אייפד חינם לעצמו? זה באמת גרידי מצדו...

tomer1749
15/05/10, 14:40
צודקים

Triple-z
17/05/10, 05:56
הוא אולי ביקש, אבל נראה לכם שמישהו הביא לו? שחכתם שאנחנו בישראל ולא באמריקה..

כל כך ישראלי לבכות על המחיר, הבן אדם סיפק לכם פיתרון לעברית ובמחיר סביר למה צריך לקפוץ ולהתלונן על כל דבר?

tomer1749
17/05/10, 16:45
הוא אולי ביקש, אבל נראה לכם שמישהו הביא לו? שחכתם שאנחנו בישראל ולא באמריקה..

כל כך ישראלי לבכות על המחיר, הבן אדם סיפק לכם פיתרון לעברית ובמחיר סביר למה צריך לקפוץ ולהתלונן על כל דבר?

צודק, זכותו לבקש, אף אחד לא מכריח אותנו לקנות.
למרות שאני קניתי :)
ס''כ אין מה לבכות.
לעשות מקלדת עבריצ שתהיה תומכת בכל מקום אפשרי ולא רק באפליקציות המובנות זה הרבה מאוד זמן של עבודה

yanivhelf
17/05/10, 22:25
חברים, אם לא מתאים לכם לשלם אתם לא חייבים. אף אחד לא עמד עם אקדח על ואילץ אתכם לרכוש את המקלדת הזאת. דבר שני, הסיפור של דרש לעצמו אייפד חינמי לתמיד הוא השמצה שגובלת בדיבה. הבחור ביקש מכשיר לצורכי בדיקה של המקלדת על מנת לזרז את ההוצאה של המקלדת לאור. גם אם חוזרים על שקר כמה פעמים הוא לא הופך לאמת. תפסיקו להשמיץ

ItaiHay
17/05/10, 23:01
חברים, אם לא מתאים לכם לשלם אתם לא חייבים. אף אחד לא עמד עם אקדח על ואילץ אתכם לרכוש את המקלדת הזאת. דבר שני, הסיפור של דרש לעצמו אייפד חינמי לתמיד הוא השמצה שגובלת בדיבה. הבחור ביקש מכשיר לצורכי בדיקה של המקלדת על מנת לזרז את ההוצאה של המקלדת לאור. גם אם חוזרים על שקר כמה פעמים הוא לא הופך לאמת. תפסיקו להשמיץ

צודק. הוא ביקש אייפד כדי לעשות בדיקות ולא אייפד חינם. בבקשה לקרוא עובדות לפני שאתם מדברים. זה לא עוזר לאף אחד.

ipxp
17/05/10, 23:10
הוא ביקש אייפד כדי לעשות בדיקות ולא אייפד חינם. בבקשה לקרוא עובדות לפני שאתם מדברים. זה לא עוזר לאף אחד.

מזל. לרגע חשבתי שהישראליות הגיעה לחוצפה חדשה. שמעתי את זה ממשהו כאן, והנחתי שהוא התבסס על דבריו. אין שום דבר רק בלהשאיל אייפד כדי להתאים אליו אפליקציה שתעזור לך בסופו של דבר.

galgalaz1
18/05/10, 00:09
צודק. הוא ביקש אייפד כדי לעשות בדיקות ולא אייפד חינם. בבקשה לקרוא עובדות לפני שאתם מדברים. זה לא עוזר לאף אחד.

You are mistaking!!
He said he needs an ipad that will stay his for good
Hu afilu hedgish et ze baatar

Tivdok lifney she ata mekashkesh...

8$ ani kone need for speed..

natish
18/05/10, 00:13
השטויות שאנשים מפיצים פשוט לא נורמליות...
הוא לא התנה את פיתוח המקלדת העברית לאייפד בקבלת מכשיר אלא ביקש בעבר מכשיר אייפד בתרומה כדי להאיץ את פיתוח המקלדת העברית. לפי דעתי בסופו של דבר הוא קנה מכשיר בעצמו.

לגבי השם של העברית אין איתה שום בעיה מדובר בפרויקט בקוד פתוח ומי שרוצה יכול למצוא את קוד המקור שלה. open =! free.

salyes
18/05/10, 08:36
רכשתי ואני מרוצה עד הגג. זה הפיתרון האולטימטיבי כרגע עד לשחרור גרסה רשמית עם המקלדת בעברית.
תום יישר כח ותודה.

Liraze
18/05/10, 08:51
הוא לא התנה את פיתוח המקלדת העברית לאייפד בקבלת מכשיר אלא ביקש בעבר מכשיר אייפד בתרומה כדי להאיץ את פיתוח המקלדת העברית. לפי דעתי בסופו של דבר הוא קנה מכשיר בעצמו.

לגבי השם של העברית אין איתה שום בעיה מדובר בפרויקט בקוד פתוח ומי שרוצה יכול למצוא את קוד המקור שלה. Open =! Free.

נתי ידידי יש לך טעות .... העברית של טום מעולם לא הייתה קוד פתוח ולפיכך הקוד מעולם לא שוחרר ולא מופיע באתר המפתח ... העברית היחידה שהייתה בארץ הייתה של ivrit.

ואל תתפסו אותי שיש לי טענות כאלו או אחרות להפך כל הכבוד לטום על הפיתוח מי כמוני יודע שזה לא קל, ואם הוא מעוניין למכור את המקלדת החדשה שלו לאייפד ב-8$ אז שיהיה לו בכיף ובהצלחה :)

לירז

tomer1749
20/05/10, 08:42

אם חושבים על זה עכשיו-צודק

מזל. לרגע חשבתי שהישראליות הגיעה לחוצפה חדשה. שמעתי את זה ממשהו כאן, והנחתי שהוא התבסס על דבריו. אין שום דבר רק בלהשאיל אייפד כדי להתאים אליו אפליקציה שתעזור לך בסופו של דבר.

אתה כל כך צודק עכשיו כשחושבים על זה

לגבי השם של העברית אין איתה שום בעיה מדובר בפרויקט בקוד פתוח ומי שרוצה יכול למצוא את קוד המקור שלה. Open =! Free.

אני לא מבין
הוא ביקש אייפד להשאלה או אייפד שיהיה שלו ?

רכשתי ואני מרוצה עד הגג. זה הפיתרון האולטימטיבי כרגע עד לשחרור גרסה רשמית עם המקלדת בעברית.
תום יישר כח ותודה.

+1

RonenB
20/05/10, 10:11
+1

+2

tomer1749
23/05/10, 16:05
+2

:-)

natish
23/05/10, 19:46
tomer1749, עוד תגובת ספאם ואתה מקבל אזהרה.
אם יש לך מה לרשום תאגד את הכל בתגובה אחת ולא ב- 100.

thenrg1
23/05/10, 21:43
30 שקלים. מחיר של המבורגר ושתייה. זה מה שמציק לכם?
הרי גם אם הוא היה דורש 6 שקלים הייתם מתלוננים. התרגלתם להוריד כל דבר מהאינטרנט בחינם (סרטים, סדרות טלוויזיה, מוזיקה, תוכנות למחשב ואפליקציות לאייפון ולאייפד) שהמחשבה שמישהו יבקש כסף תמורת עבודתו פשוט עושה לכם רע על הלב.

הדבר היחיד שהפריע לי באייפד זה חוסר במקלדת עברית. במחיר של המבורגר ושתיייה נפתרתי מהבעיה הזאת. תום ציקל הוא תותח על מבחינתי ומגיע לו כל שקל.*

shayosef
24/05/10, 07:27
יש עדכון לעברית בסידיה למי שרכש.

fatut7
24/05/10, 13:42
יש עדכון לעברית בסידיה למי שרכש.

מה כולל העידכון?

tomer1749
24/05/10, 13:50
נטיש תודה שריכזת לי את כל הציטוטים בהודעה אחת
איך עושים את זה ? מרכזים את כל הציטוטים בהודעה אחת ?
Thenrg1 צודק לגמרי !
Shayosef זה כבר העדכון ה2 לא ?
Fatut7 תוכל לראות באתר הפרויקט:
http://openhebrew.wordpress.com/

ItaiHay
24/05/10, 16:12
נטיש תודה שריכזת לי את כל הציטוטים בהודעה אחת
איך עושים את זה ? מרכזים את כל הציטוטים בהודעה אחת ?
Thenrg1 צודק לגמרי !
Shayosef זה כבר העדכון ה2 לא ?
Fatut7 תוכל לראות באתר הפרויקט:
http://openhebrew.wordpress.com/

יש כפתור עם מרכאות לייד כפתור המספריים? לחץ עליו כדי להוסיף את התגובה. בסוף פשוט תלחץ על כפתור הצטט.

tomer1749
24/05/10, 18:42
יש כפתור עם מרכאות לייד כפתור המספריים? לחץ עליו כדי להוסיף את התגובה. בסוף פשוט תלחץ על כפתור הצטט.

תודה