מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי באוזניות etymotic hf2 =]

ORENBASS
13/05/10, 20:37
כבר הרבה זמן שאני חושב לקנות את האוזניות האלו..
ולאחר המון נסיונות להשיג אותם ביותר זול בebay לא הצלחתי להביא אותם במחיר שיהיה מספק, זאת אומר גם אני קונה מוצר שאני לא רואה בעיניים וגם אין אחריות בשום מקום על פגם במוצר כלשהו הכי מעט זה 90 דולר לא כולל משלוח שזה בערך עוד 30 דולר, אז כאמור החלטתי להוסיף את ההפרש ל 500 שקל ולקנות את המוצר בבאג למרות המחיר ה"גבוהה" הזה לאנשים שאין לי פשרות בסאונד אני חושב שזה צעד מאוד גדול לקרבה לשלמות! אין ספק שהאזניות נשמעות נהדר, הבאסים שלהם בדיוק בגובה שצריכים להיות הכי מדויקות ששמעתי מזה הרבה זמן כמובן שיש להם גם מיקרופון ושלט קטן שנותן שליטה חצי מלאה על הנגן במכשיר כולל העברת שיר קדימה, בחירה רנדומלית והחזרת שיר אחורה.
כרגע אני שמח להגיד כי אני מאוד מרוצה מהמוצר(500 שקל כדאי שאני אהנה ממנו!!)
למי שרוצה לדעת עוד כמה פרטים על האוזניות:
הם מגיעים כאמור עם נרתיק קטן לאכסונם ושמירתם ברמה גבוהה ועוד 3 חלפים של ה"סיליקון" שנכנס לאוזן כדי להשלים ללקוח את החוויה כמו שהיא הכי מתאימה לאוזן שלו! פשוט כמעט שלמות!
לכל שאלה שבא לכם אני אשמח לענות אז אתם מוזמנים לשאול!!
ואם צריך לדרג אותם מ 1 עד 10 אני נותן להם 9.8 וזה כי עדיין המוצר לא "מושלם" לשלמות יקח עוד כמה שנים של פיתוח להגיע!

קישור לסיקור של האוזניות כאן! (http://www.iphones.co.il/accessories-iphone-ipod/article-thread132690.html)

http://www.mobilityfreak.co.il/Files/NewsImages/image/Etymotic2.jpg

eden
13/05/10, 20:39
שמעתי הרבה על האוזניות האלה....

אני גם מחפשת לקנות אותן.. 500 זה דיי יקר אז בנתיים אני דוחה את הקץ

צריך לצאת דגם חדש עם לחצנים לווליום אבל זה רק עוד כמה חודשים.

תתחדש ותהנה!

ORENBASS
13/05/10, 21:03
תודה רבה.. אגב תצפי לזה שברגע שיצא הדגם החדש עם הלחצני ווליום גם יצא מחיר חדש שסביר להניח יהיה יקר ב 100 שקלים לערך. ואת מוזמנת לחפש באיביי מוכרים שם בהרבה מכרזים אולי יתמזל מזלך (שלי הוא לא יתמזל) אני חושב שלקנות אותם בחול שווה עד בערך 75 דולר.

eden
13/05/10, 21:23
תודה רבה.. אגב תצפי לזה שברגע שיצא הדגם החדש עם הלחצני ווליום גם יצא מחיר חדש שסביר להניח יהיה יקר ב 100 שקלים לערך. ואת מוזמנת לחפש באיביי מוכרים שם בהרבה מכרזים אולי יתמזל מזלך (שלי הוא לא יתמזל) אני חושב שלקנות אותם בחול שווה עד בערך 75 דולר.

אני לא קונה שם במכרזים, לא אוהבת...

ובמכירות רגילות זה לא יותר זול.

תודה

ואני מעדיפה לשלם למשל 600 על אוזניה "מושלמת" לאייפון (פיצרים) :)