מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| עזרה בפריצה/קנית אייפד

ido dwek
11/05/10, 17:37
שלום רב,
כמו שכבר שמעתי אני מתקרב מאוד לקניית אייפד. המחיר באירופה יקר מדי לכן הדודים שלי מאמריקה יביאו לי אותו בשני ליולי אחרי ה?-WWDC . זאת אומרת הוא יהיה 4.0. האם כשהוא יגיע אני אוכל לפרוץ אותו? רסטור ל3.2 ופריצה עם spirit יהיה אפשרי?
תודה מראש

Omri David
11/05/10, 17:40
השאלה שלך לא רלוונטית, 4.0 לאייפד יגיע רק בסתיו אין לך למה לחכות...

ItaiHay
11/05/10, 17:40
שלום רב,
כמו שכבר שמעתי אני מתקרב מאוד לקניית אייפד. המחיר באירופה יקר מדי לכן הדודים שלי מאמריקה יביאו לי אותו בשני ליולי אחרי ה?-wwdc . זאת אומרת הוא יהיה 4.0. האם כשהוא יגיע אני אוכל לפרוץ אותו? רסטור ל3.2 ופריצה עם spirit יהיה אפשרי?
תודה מראש

4.0?! למה שהאייפד יגיע בגירסא 4? גירסא 4 בכלל לא הוכרזה לאייפד.
גירסא 4 לאייפון יוצאת בקיץ. כרגע לא ברור מתי תצא גירסא 4 לאייפד, אבל זה לא יהיה לפני הקיץ.

ido dwek
11/05/10, 19:03
תודה רבה,
ירדה לי אבן מהלב ,

Smart&Simple
11/05/10, 19:16
אל תהיה רגוע כל כך... ייתכן שאפל תוציא גרסא 3.2.1 שתהיה גרסת המשך לאייפד ובו תיחסם האפשרות לפרוץ את המכשיר, מכיוון שלא שמרת את קבצי ה- shsh שלו... לא תוכל לשנמך את הגרסא ולפרוץ.

אולי לא תצא גירסת ביניים... צריך לחכות ולראות.

ItaiHay
11/05/10, 19:53
אל תהיה רגוע כל כך... ייתכן שאפל תוציא גרסא 3.2.1 שתהיה גרסת המשך לאייפד ובו תיחסם האפשרות לפרוץ את המכשיר, מכיוון שלא שמרת את קבצי ה- shsh שלו... לא תוכל לשנמך את הגרסא ולפרוץ.

אולי לא תצא גירסת ביניים... צריך לחכות ולראות.

אבל למה לאמר דברים בלי תכלית? כשתצא 3.2.1 אתה תוכל להפחיד אותו. עד אז בבקשה את תאמר דברים.

ido dwek
11/05/10, 22:03
בדיוק קראתי על זה עכשיו בפורום ...
נכון שאפל עומדת להוציא בימים אלו ממש גרסא חדשה לאייפד ש"תתקן" את בעית הwifi ובמקרה לא יהיה אפשר לפרוץ אותה ?

Omri David
11/05/10, 22:05
נכון שאפל עומדת להוציא בימים אלו ממש גרסא חדשה לאייפד ש"תתקן" את בעית הwifi ובמקרה לא יהיה אפשר לפרוץ אותה ?

נראה לי אתה מגזים אחי אתה קונה את המכשיר כי אתה רוצה אותו או בגלל הפריצה?
למה אם זה בגלל הפריצה אל תקנה חבל על הכסף...

תמיד יהיו שידרוגים אתה לא יכול לעצור את זה...

ItaiHay
11/05/10, 22:33

ואם לא יהיה אפשר לפרוץ אותה אתה תהיה תקוע עם מכשיר עם מסך 9.7 אינץ' ויכולות מדהימות. זה יהיה ממש באסה.

ipxp
11/05/10, 22:58
אחי אי-אפשר לדעת באיזה תאריך אפל תשחרר את הגרסה הבאה. זה יכול להיות בעוד שעה. יומיים. שבוע. חודשיים.

גם אם יגיע אליך מכשיר שלא ניתן לפריצה, תהנה מ100% מהיכולות המדהימות שלו. במידה ותוכל לפרוץ, תהנה אפילו מ200% ממה שהוא מספק :)

ותזכור שתמיד עם הזמן יגיעו פריצות לגרסאות החדשות. מכשיר שלא ניתן לפריצה לא נישאר כך לנצח.

ido dwek
13/05/10, 15:08
איתי : כשהאייפד פרוץ יש לי את כל האפליקציות שאני רוצה. אם אתה שואל אותי מה שעושה את האייפון לחווית משחק מושלמת זה האפסטור וכמובן זה שבישבלי המשחקים בחינם. באייפד אין יותר מדי משחקים חינם, והמשחקים שלו על המסך המלא מדהימים .
ipxp: צודק. לא רוצה אבל להיות עם מכשיר שיש לי בו רק מוזיקה תמונות וסרטים בשביל זה יש לי את הפלאפון שלי האייפד אייפוד והאייפון הם מכשירי שנותנים לך חויית משחק מדהימה ובאייפד פי2 .

ItaiHay
13/05/10, 15:21
איתי : כשהאייפד פרוץ יש לי את כל האפליקציות שאני רוצה. אם אתה שואל אותי מה שעושה את האייפון לחווית משחק מושלמת זה האפסטור וכמובן זה שבישבלי המשחקים בחינם. באייפד אין יותר מדי משחקים חינם, והמשחקים שלו על המסך המלא מדהימים .
ipxp: צודק. לא רוצה אבל להיות עם מכשיר שיש לי בו רק מוזיקה תמונות וסרטים בשביל זה יש לי את הפלאפון שלי האייפד אייפוד והאייפון הם מכשירי שנותנים לך חויית משחק מדהימה ובאייפד פי2 .

כן, אבל אני חושב שאתה מגזים מאוד עם הדאגה שלך. אתה חושב שאם תצא גירסא חדשה לאייפד לא תוכל להשתמש בו?
אני לא בעד הורדת אפליקציות פרוצות כי זה פיראתי ואני רוצה לתת הוקרה למפתחים ועוד בכלל כי האפליקציות כל כך זולות.

זכותך להוריד אותם, אבל בבקשה אל תחשוב שזה כל מה שיש במכשיר הזה. אתה תהיה מסוגל לעשות עוד הרבה דברים איתו.
בנוסף, יש אפליקציות חינמיות מצוינות.

אם אתה חייב פריצה לאייפד ולא תוכל להשתמש בו בלעדייה, אתה תתאכזב לקבל אותו. לא תמיד יהיו פירצות במערכת ולא תמיד תוכל לפרוץ אותו.
ובנוסף, גירסא 4 צפוייה לבוא עם אקסטרה אבטחה. כרגע לא ידוע כלום על גירסא 4 לאייפד חוץ מזה שהיא כנראה תצא בסתיו.

ורק כדי להוסיף שמן למדורה- אפל הודיעה שהיא מתכננת להוציא עדכון גירסא לאייפד כדי לתקן את בעיות הWiFi. אני דיי בטוח שלגירסא הזאת תהיה פריצה, אבל אולי אפל יכניסו כמה שדרוגי אבטחה שתקשה על הפורצים.
המידע מאומת ע"י אפל. כרגע לא ידוע על תאריך שחרור.