מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לאוזניות

yaron86
07/05/10, 07:25
אני מחפש אוזניות עם איכות שמע מעולה! מאוד חשוב לי האיכות
אני רץ בלילות עם האייפון שהוא קשור אלי לשריר ביד, והאוזניות הרגילות של אפל סבירות
אבל שמתי לב שאם הוא לא יושב ממש טוב ועמוק לא שומעים באמת את כל הבס וכל האיכות נאבדת וזה דיי מבאס לרוץ איתו

חשוב לי מאוד איכות הבס שיתן לי הרבה עומק
דבר גם מאוד חשוב שיהיה לו כפתור עם מענה לשיחה שאם מישהוא מחפש אותי בריצה אני אוכל ללחוץ ולדבר ישר, וגם להעביר שיר אחורה קדימה

ראיתי למעלה באתר את הסקירה של natish לגבי האוזניות Radius Atomic Bass Aluminum In Ear Earphones (http://www.iphones.co.il/forum/thread76753.html)

הם נראים לי בישבילי, אבל אני רוצה חיזוק דעה יותר על האיכות
והאם יש אוזניות יותר איכותיות מהם מבחינת השמע ועם כפתור לשיחה ולאייפוד

תודה מראש
ירון

Vatos-Locos
07/05/10, 07:42
עשה חיפוש. השאלה הזאת נשאלה עשרות פעמים בחודשים האחרונים ושום דבר לא השתנה מאז.

yaron86
07/05/10, 08:30
בחיפוש מצאתי עוד סוגי אוזניות וחוות דעת
הבנתי של- radius atomic bass יש קצת בעיות עם החוט וכו'... אבל יש לו טווח תדרים 20,000 ~ 20 הרץ
... האם התדרים האלו משפיעים על הבס?

יש גם את V-MODA's Vibe II עם טווח תדרים יותר טובFrequency Response: 12 Hz - 22 kHz

ויש את Bose TriPort In-Ear Headphones - שלא מצאתי מה התדר שלו אבל גם אין לו כפתור
http://reviews.cnet.com/headphones/bose-triport-in-ear/4505-7877_7-32150146.html למרות השם היוקרתי שלו אבל נראה לי שהוא לוקה בחסר

ויש את apple in ear עם Frequency response: 5Hz to 21kHz

מעבר לחיפוש ממליצים שם הרבה דברים ונורא קשה לי להחליט
מעבר לחיפוש שדיי מערבב הכל, חשוב לי גם השם של החברה ושלא יהיה משהוא עלוב ולא מוכר
איך נחשב ה radius atomic bass? היא מוכרת כמו Bose?

Vatos-Locos
07/05/10, 10:07
תחום הפעילות שלהם קטן יותר אז מן הסתם שהמותג פחות מוכר. אבל בנושא הזה ספציפית רדיוס מוכרים ופופולריים מאוד.
אם כי. ההצלחה של כל מוצר הוא ביחס למחיר שלו בלבד. אם התקציב שלך רחב יותר והדרישות גבוהות יותר. תמיד תוכל למצוא מוצרים איכותיים יותר.
אם הדרישה שלך ממוצעת. לדעתי אין שום סיבה להשקיע ביותר מזה.

yaron86
15/05/10, 21:10
אוקיי קניתי אותם, אני איתם עכשיו אוזניות עולם ואיכות מעולה ובאס מעולה אין ספק!
נוחות לא נופלות לי בזמן ריצה בידיוק כמו שרציתי תודה

שאלה קטנה, בכפתור של האוזניות יש אפשרות להריץ שיר קדימה ואחורה?

BarH2106
15/05/10, 21:41
כן, 2 לחיצות עובר שיר אחד קדימה, ו-3 לחיצות אחורה.

טיפ קטן שלא ראיתי שכתוב בשום מקום - לחיצה ארוכה על הכפתור מפעילה את הvoice control, אני אישית משתמש בו המון בזמן ספורט.

yaron86
15/05/10, 22:14
לא התכוונתי להעביר שיר קדימה ואחורה, את זה אני יודע
הכוונה הייתה להריץ את השיר לקדם אותו קדימה...

ומה זה voice control ? למה זה טוב דווקא בספורט והאם הוא עובד רק על 3gs? (אני בעל 3g)

BarH2106
16/05/10, 07:36
להריץ שיר קדימה ואחורה לא אפשרי בעזרת השלט לצערנו.

הvoice control הוא כלי מאוד נחמד של מכשירי האייפון החדשים שבעזרתו אתה יכול להפעיל כל מיני פונקציות באמצעות פקודה קולית.

הסיבה שאמרתי שהוא שימושי בעיקר בספורט, היא שבזמן ספורט פחות נוח להוציא את המכשיר ולהתחיל להתעסק עם העברת שירים, אלבומים וכו', ולכן הפונקציה של הפעלת הvoice control שימושית ביותר במצב הזה, אם אתה יכול לדבר תוך כדי :P

למיטב ידיעתי פונקציית הvoice control לא קיימת במכשיר 3G, אבל ייתכן ויש כלים להפעיל אותה בסידיה, אם המכשיר שלך פרוץ.
בכל מקרה, הנה תקציר של כמה מהפקודות השימושיות ביותר, למקרה שתצטרך:

http://www.tech-recipes.com/rx/4303/using-iphone-3g-s-voice-control-commands/