מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהתחברות לאפל סטור באייפד

gabivegas
05/05/10, 23:31
שאלה יש לי חשבון באיטוס והכל עובד לי ליגה גם באיפון.
שאני קונה תוכנות מאפל סטור עד היום לא היה לי שום בעיה
עכשיו שקיבלתי את האיפד אני לא מצליח להיכנס ממנו לאפל סטור זה רושם לי שהשרות לא ניתן בארץ
גם שאני משנה את הגדרות האזור לארצות הברית אני מקבל את אותה הודעה

יש למשהו מושג

ItaiHay
05/05/10, 23:46
האייפד עובד רק עם חשבונות אמריקאים.
שנה את הארץ של החשבון שלך לארה"ב.
לך לחשבון שלך ומשם שנה את ארץ החשבון. אתה כנראה תהיה חייב לתת אמצעי תשלום אמריקאי והפתרון היחידי לישראלים זה גיפט קארד. ךפעמים יש אפשרות של none. כלומר לא צריכים לתת אצעי תשלום.

ipxp
05/05/10, 23:52
אתה חייב לעשות חשבון אמריקאי עם כתובת בארה"ב (ואם עם כסף אז גם כרטיס שיתאים לחשבון אמריקאי כמו itunes gift card).

רק לשנות מדינה לאמריקה לא יעזור לך....
וכרגע קיימת לאייפד רק חנות אמריקאית, מכוון שהמכשיר עוד לא שווק במדינות אחרות כמובן.

gabivegas
05/05/10, 23:56
החשבון שלי רשום בארצות הברית אם כתובת שם והכל גם ויזה מעודכת וגם שניתי את האזור באיפד לחול וזה לא עוזר אני מקבל כל הזמן את אותה הודעה

עכשיו פרצתי את המכשיר אמרתי אולי זה יעזור וגם אותו דבר
לא מצליח להיכנס לאפל סטור פשוט לא להאמין

ItaiHay
05/05/10, 23:57
אתה חייב לעשות חשבון אמריקאי עם כתובת בארה"ב (ואם עם כסף אז גם כרטיס שיתאים לחשבון אמריקאי כמו itunes gift card).

רק לשנות מדינה לאמריקה לא יעזור לך....
וכרגע קיימת לאייפד רק חנות אמריקאית, מכוון שהמכשיר עוד לא שווק במדינות אחרות כמובן.

אני לא יודע מאיפה אתה משיג את המקורות שלך, אבל החצי השני של ההודעה שלך (הראשון מורכב ממה שאני אמרתי) ממש לא נכון.

לשנות ארץ לארה"ב יספיק לו בהחלט. הוא לא יוכל לשנות ארץ לארה"ב אם הוא לא יזין אמצעי תשלום וכתובת אמריקאית.

האם במחשב שלך באייטונס אתה משתמש באותו חשבון אמריקאי? אם לא, אז תכנס אליו מהמחשב ותסנכרן למכשיר.

gabivegas
06/05/10, 00:00
לא הבנתי כלום
הכתבות שלי היא של ארצות הבית

ItaiHay
06/05/10, 00:01
לא הבנתי כלום
הכתבות שלי היא של ארצות הבית

האם כשאתה נכנס לחנות מהמחשב, אתה יכול להוריד משחקים של האייפד? האם אתה מחובר לחשבון האמריקאי מהמחשב? נסה להתחבר אליו מאייטונס ואז סנכרן לאייפד.

gabivegas
06/05/10, 00:04
תודה לכולם אבל פתרתי את הבעיה היה לי איזה טעות במה שמוגדר באפל סטור
המשך לילה טוב לכולם

shdor
10/05/10, 22:11
גם לי יש בעיה..אני לא מצליח ליצור חשבון עם הכרטיס אשראי שלי ואין אפשרות בלי אמצעי תשלום ליצור חשבון us

apap24
10/05/10, 22:30
האפשרות לפתוח חשבון דרך ללא כ"א היא דרך המחשב בלבד.... נסה להיכנס לחנות חו"ל באייטיונס במחשב, תוריד אפליקציה חינם ואז הוא ישאל אותך אם ברצונך ליצור חשבון או להתחבר עם חשבון קיים. צור חשבון חדש ובאמצעי תשלום תופיע האופציה none. בהצלחה!!!

ItaiHay
10/05/10, 22:47
http://www.iphones.co.il/forum/thread103441.html