מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירת אפליקציה| WhatsApp Messenger

natish
04/05/10, 12:47
‏WhatsApp Messenger היא אפליקציה מעולה לאייפון שמאפשרת לכם לתקשר בחינם עם משתמשי האפליקציה על מכשירי אייפון או בלקברי כשהיא נותנת מספר פיצ'רים מעולים.

‏http://img.skitch.com/20100504-knryhw4d52enkgxkefdndeejrf.jpg

זמין ב-http://img.skitch.com/20090706-898det51j6dkhcmhfd8six169x.render.png מחיר- http://www.quicksnapper.com/files/1694/2500897064A52088C2E1B5_m.png 0.99 http://img.skitch.com/20090706-ttu3gb1y2fnffwftyi29wnxugn.render.png להורדה (http://itunes.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8)

אפליקציות המסרים תופסות פופולריות הולכת וגדלה בזמן האחרון. בעיקר בגלל החיוב המוגזם של חברות הסלולר להודעות ה- SMS וה- MMS כאשר הודעה שכזו יכולה להגיע לחיוב של עד ל- 1 שקל להודעה שכוללת 70 תווים ובמידה וחרגתם מכמות התווים תחויבו על 2 הודעות. לכן מספר רב של משתמשים מעדיפים לעשות חבילות גלישה או לבצע את ההתכתבויות שלהם דרך המייל או אפליקציות מסרים במכשירים הסלולריים.

כל אפליקציות המסרים באייפון בין אם הן תומכות בהודעות דחיפה או לא מאפשרות לתקשר רק בצורת טקסט, כלומר אפשר רק לשלוח הודעות טקסו כתובות בין אנשי הקשר השונים. WhatsApp לוקחת את הדברים בצורה קצת שונה ומלבד האפשרות לשלוח הודעות טקסט בין אנשי הקשר השונים שלכם שמשתמשים באפליקציה בין אם זה על האייפון או על מכשירי בלקברי ניתן גם לשלוח הודעות קוליות, את המיקום שלכם שמופיע על Google Maps ועוד. כשכל התוכן נישלח בחינם דרך שרתי החברה (בדומה לאפליקציות מסרים) ולכן אתם לא מקבלים חיוב מחברת הסלולר שלכם על התכנים שנשלחים במיוחד אם זה נעשה דרך רשת Wifi.

ממשק
הממשק של האפליקציה הוא ממשק פשוט מאוד שמזכיר את רוב אפליקציות המסרים ואפילו במידה מסוימת את אפליקציית אנשי הקשר/טלפון של האייפון עצמו. התפריט בממוקם בחלק התחתון של המסך מחולק למספר נושאים והם: מועדפים, הסטטוס שלכם שניתן לשנות אותו כרצונכם, כל אנשי הקשר שלכם, ההתכתבויות שמחולקות לפי איש קשר בדומה לאפליקציית ההודעות של האייפון והגדרות האפליקציה.

http://img.skitch.com/20100504-rd9a1a59rtdqabx9gpf76pq9d.jpg

חווית שימוש
בהפעלה הראשונית תצטרכו לבחור את המדינה בה אתם נמצאים כדי להתאים את הקידומת של המכשיר שלכם ולאחר מכן להכניס את מספר הטלפון של מכשיר האייפון שלכם. אין צורך ביצירת חשבון, הכנסת מייל ואישור או שום דבר מהצורה הזו. לאחר מכן האפליקציה תמצא ישירות את כל אנשי הקשר שלכם שמשתמשים באפליקציה לפי מספר הטלפון ותוסיף אותם ישירות לרשימת אנשי הקשר שלכם.

היופי של האפליקציה הוא השילוב של אפליקציית מסרים פשוטה עם פיצ'רים מתקדמים יותר כמו למשל שיתוף המיקום או שליחת הודעות קול. הדבר יכול להיות מאוד שימושי בעת נהיגה כשאתם לא יכולים לכתוב הודעות אבל אין שום בעיה לשלוח הודעה קולית או את המיקום שלכם. האפליקציה תומכת באופן מלא בהודעות דחיפה (push) כך שגם מי מכם שלא פרץ את המכשיר שלו והתקין את תוסף המולטי טאסקינג יהנה מהאפליקציה (קחו בחשבון שעם גרסה 4.0 והמולטי טאסקינג המובנה השימוש יהיה אפילו עוד יותר טוב).

פיצ'רים

הפיצ'רים העיקריים של WhatsApp הם:
- אפשרות לשליחת הודעות טקסט, הודעות קוליות, מיקום (דרך Google Maps), תמונות, פרטי אנשי קשר ואפילו סרטוני וידאו (רק עם מכשירי 3Gs).
- אין צורך בהתחברות או יצירת שם משתמש.
- אין תעריפים נסתרים הכל בחינם (מה שכרוך לפעמים בחבילת גלישה).
- תמיכה ב- Push ובמצב Offline כך שהודעות לא ילכו לאיבוד.
- ניהול אנשי הקשר המועדפים שלכם באפליקציה.
- מצב סטטוס מותאם.

http://img.skitch.com/20100504-trdhyrwssn24h1q4qcmw28xer2.jpg

לדעתי מדובר באפליקציה מעולה שיכולה לשנות באופן רחב את אופן השימוש וההתקשרות עם אנשי הקשר.

ציון

http://img.skitch.com/20100504-tur2d9j9qw4b7p6y5frhqiuecq.jpg

Eli
04/05/10, 14:25
אחלה תוכנה , ממליץ בחום !!!

AssafMoraz
04/05/10, 17:12
אחלה תוכנה , ממליץ בחום !!!

אז לדעתך היא שווה את ה 1$ שהיא עולה ?!

;):confused::rolleyes:

Eli
04/05/10, 17:34
אז לדעתך היא שווה את ה 1$ שהיא עולה ?!

;):confused::rolleyes:

כמה עולה לך sms או mms ? לפחות 0.5 ש''ח ? אז אחרי 8 sms אתה מחזיר את ה"השקעה" :)

AssafMoraz
04/05/10, 17:38
כמה עולה לך sms או mms ? לפחות 0.5 ש''ח ? אז אחרי 8 sms אתה מחזיר את ה"השקעה" :)

חחחח ברור, סתם צחקתי... נראה לי שאבדוק אותה, למרות שאני שונא תוכנות שלא נותנות איזה גירסת ניסיון להתרשמות אבל באמת שלא קשה לי להוציא מהכיס 0.99 דולר ;)

רק שאלה אחרונה, ידוע לך אם היא עובדת על wap או רק על wifi ו data ?

Eli
04/05/10, 17:57
רק שאלה אחרונה, ידוע לך אם היא עובדת על wap או רק על wifi ו data ?

Probably data and wifi

I use 3g unrestrictor

AssafMoraz
04/05/10, 20:00
Probably data and wifi

I use 3g unrestrictor

Why do you use English ?! anyway i'm using MY3G it's much better, the only app i paied for :P

Ymac
04/05/10, 20:09
נקווה שעם אפל והקניניות שלה למוצרים שלה לא תסיר את האפליקציה הזאת בגלל שהאייקון והממשק די דומים לאפליקצית הטלפון המובנית...
בכל אופן תוכנה מעולה

AssafMoraz
04/05/10, 20:11
חחחחח ואללה יש מצב, לא סתם, תאמת אם אפל מאשרת יישום לא נראה לי שהיא תסיר אותו, סה"כ הוא די דומה לשאר האפליקציות שרצות שם.

Eli
04/05/10, 20:31
Why do you use English ?! anyway i'm using MY3G it's much better, the only app i paied for :P

No hebrew keyboard in my ipad

AssafMoraz
04/05/10, 22:10
נו בטח, איך למנהל האתר לא יהיה ipad בידיים שלו :)

בכל מקרה, הבנתי שכבר הוציאו איזה מקלדת וירטואלית בעברית אם אני לא טועה.

תהנה ממנו :)

Eli
04/05/10, 22:45
תודה

Jonny
07/05/10, 09:42
תוכנה מעולה! יש לי חברה מארה"ב ובעזרת התוכנה הפסקתי לתרום כסף לאורנג! :)

AssafMoraz
11/05/10, 09:41
probably data and wifi

i use 3g unrestrictor

ok, רכשתי את התוכנה, עובדת על wap לאחר הזזת המתג למצב של firewall.

סתם רציתי לעדכן.

itayt
16/05/10, 11:56
מישהו בדק את זה על אייפד ?

israel10
24/05/10, 23:02
נא לפרסם!
חנות היישומים של bb הוריד את היישום!
לא ניתן כעת להוריד אותו לbb
מי שכבר הוריד יכול להשתמש!
אגב זה יישום גדול! אני גר בחו"ל ואני מדבר עם אמא שלי חופשי ככה...

omezo
10/12/10, 06:17
יש לי בעיה עם התוכנה....
היא מותקנת והכול טוב אבל הוא לא מראה לי את ההודעות על מסך הבית כשהם מגיעות היא מראה לי אותם רק אם אני נכנס לתוכנה....
בדקתי והכול עובד גם העידכונים וגם ההתראות...
אני אשמח לעזרה פה....

leorii2000
21/12/10, 20:45
works great 4me

Elilop
30/12/10, 09:18
שלום. למה יש אפליקציות שאני לא ?מוצא? ב אפסטור?? אני מקבל הודעה ?your request could not be fulfilled"

למשל whatsapp
תודה,
אלי

dilli
22/01/11, 19:06
שלום יש לי איייפון 4 חדש עברתי אליו מאייפון 3 ועשיתי לו סנכרון מלא של כל מה שהיה לי ב3..
הכל עובד לי כמו שצריך חוץ שתי האפלקציות הכי חשובות.
whatsapp ו viber רציתי לשאול אם מישהו יכול לעזור לי.. אולי זה בגלל שהיוזר שלי עדיין באייפון 3 למרות שמחקתי אותו.
אשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור לי..!!!
תודה רבה

Bar
22/01/11, 19:21
שלום יש לי איייפון 4 חדש עברתי אליו מאייפון 3 ועשיתי לו סנכרון מלא של כל מה שהיה לי ב3..
הכל עובד לי כמו שצריך חוץ שתי האפלקציות הכי חשובות.
whatsapp ו viber רציתי לשאול אם מישהו יכול לעזור לי.. אולי זה בגלל שהיוזר שלי עדיין באייפון 3 למרות שמחקתי אותו.
אשמח מאוד אם מישהו יכול לעזור לי..!!!
תודה רבה

מה לא עובד?

אתה לא מקבל את ההודעה עם הקוד?

בדקת כי הpush תקין?

dilli
22/01/11, 19:51
כן הפוש תקין הכל תקין.
כנראה שהבעיה נמצאת איפשהו בזה שהיה לי וואטס אפ גם באייפון 3 למרות שמחקתי אותו. אולי זה עובד לפי מכשיר והם לא ייתנו לי קוד חדש כי מבחינתם יש לי כבר יוזר. ולאי מיילים הם לא עונים. אני ממש אובד עצות כבר

liatonly
22/01/11, 22:39
היי.
יש לי שאלה חשובה בנוגע לתוכנה.
היום לאחר שסימסתי דרכה בדקתי באמת דרך "כמה דיברתי" אם זה חייב או לא ולהפתעתי הרבה מונה ההודעות עלה!!! אמנם פעם כן פעם לא.. אבל עלה.. וחשוב לציין שסימסתי רק דרך התכנה, אה ועוד משהו יש לי חבילת גלישה ללא הגבלה.
אשמח לתשובה מהירה.

Bar
22/01/11, 23:35
כן הפוש תקין הכל תקין.
כנראה שהבעיה נמצאת איפשהו בזה שהיה לי וואטס אפ גם באייפון 3 למרות שמחקתי אותו. אולי זה עובד לפי מכשיר והם לא ייתנו לי קוד חדש כי מבחינתם יש לי כבר יוזר. ולאי מיילים הם לא עונים. אני ממש אובד עצות כבר

יכול מאוד להיות.

AssafMoraz
23/01/11, 05:50
לא יכול להיות בחיים. Whatsapp שולחת הודעות טקסט דרך האינטרנט ולא כ- SMS. אני משתמש בה חופשי וכל יום כל היום ומעולם לא חוייבתי וגם לא אחוייב.

liatonly
23/01/11, 10:28
אז עובדה שזה קרה לי.. אני אומרת לך את זה לאחר בדיקה מקיפה.. מונה האסאמאסים עלה, איך אפשר לבדוק את זה ועם מי?

AssafMoraz
23/01/11, 10:40
ליאת, whatsapp זה בכלל לא sns ועם כמה שזה דומה בסגנון ל- sms ובעיקר בגלל ה- push זאת עדיין תוכנת מסרים מידיים כמו מסנגר, איסיקיו וכו? כך שאין מצב שאת מחוייבת על sms היות וזה בכלל לא sms. אגב, איזה מכשיר יש לך?

עריכה: ראיתי בפוסט אחר שיש לך אייפון 4 ויכול מאוד להיות שחוייבת על ה- sms השקט לצורך ביצוע אקטיבציה של ה- facetime ששולח כ- 4 smsim לחו?ל.

liatonly
23/01/11, 11:07
אסף קודם כל תודה על העזרה.:)
תפרט לי בבקשה מה זה sms שקט ומה אפשר לעשות על מנת שלא אחוייב בשנית.

AssafMoraz
23/01/11, 12:06
אז ככה:

אם תיכנסי להגדרות, טלפון תראי שם Facetime ולידו או מתחת אליו ?הופעל?.
זה משהו חד פעמי שדרוש לצורך אקטיבציה של השירות שלמרבה הצער עובדת באמצעות שליחת הודעות sms למרות שאת לא יכולה לראות עדות לכך בהיסטוריית הודעות ה- sms שנשלחו. אין לך מה לדאוג וזה לא יקרה שוב עד שתשדרגי גרסה למכשיר אם אינני טועה. בכל אופו, זאת רק השערה שלי שזה באמת מה שקרה שם היות ו- whatsapp במיליון אחוז לא משתמשת ב- sms למעט הזמנה של חברים להצטרף לשירות, הכוונה לחברים שטרם נרשמו בעצמם.*

liatonly
23/01/11, 14:14
הבנתי. טוב אני אמשיך לעקוב אחרי זה .תודה.