מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין לדעת על Apple TV

Eyal435
02/05/10, 14:26
היי לכם, אני מעוניין כבר זמן מה במכשיר מזרים מדיה אבל אני מעוניין גם שאפשר לחבר אותו למחשב באמצעות חיבור USB אז השאלה היא כזאת, הוא תומך גם בחיבור USB? ליתר ביטחון.. ודבר שני המכשיר הזה מגיע גם עם כבל HDMI?
וגם כל השירים והדברים שקניתי באייטונס לאייפוד שלי יפעלו גם על Apple TV במידה ואקנה?

תודה רבה על היענות מהירה! שבוע טוב

macamit
02/05/10, 14:29
APPLE TV לא מתחבר ישירות למחשב אלה מסתנכרן דרך רשת אלחוטית.
חוץ מזה המכשיר מומלץ וטוב מאוד ואם אתה רוצה עוד מידע לך לחנות iDigital בישראל
או לאתר אפל.

Eyal435
02/05/10, 14:38
זהו שאני לא ממש בעסק של רשת אלחוטית ואני מעדיף לא להסתכן בזה.. רשת אלחוטית כלומר Wi-Fi? המחשב והמכשיר מתחברים לאינטרנט ואפשר להעביר בניהם קבצים?

zigfried
03/05/10, 05:57
יש חיבור רשת רגיל, וחיבור אלחוטי.
הדברים שקנית לאייפוד יפעלו על האפל tv (מוזיקה וסרטים, לא תוכנות!)
באופן רישמי, חיבור ה usb של המכשיר משמש לטיפול טכנאי בלבד, לא תוכל לחבר למחשב בחיבור זה.
כבל hdmi אינו כלול באריזה.

ה atv הוא מכשיר נחמד, אך בינינו, די מיושן.
תומך באופן רישמי רק בפורמטים של אפל וכשהוא פרוץ - חלש מידי מכדי לנגן תכנים ברזולוציה גבוהה.
מעולה למוזיקה ותמונות בסלון, פחות לסרטים ב hd, אלא אם כן אתה ממיר את הסרטים לפורמט של אפל.

yosi1921
03/05/10, 12:02
זהו שאני לא ממש בעסק של רשת אלחוטית ואני מעדיף לא להסתכן בזה.. רשת אלחוטית כלומר wi-fi? המחשב והמכשיר מתחברים לאינטרנט ואפשר להעביר בניהם קבצים?

ההעברת קבצים דרך הwifi לא קשורה לחיבור לאינטרנט היא מתבצעת בצורה פנימית בתוך הרשת דרך הנתב ועובדת מאוד מהר לפי הניסיון שלי. בכל מקרה אם אתה פורץ את המכשיר אתה יכול לחבר לו הארד דיסק חיצוני ב חיבור הusb (שבלי פריצה הוא לשימוש טכנאי בלבד) ואז אתה יכול להעביר אותו בין הatv לבין המחשב ולשים עליו מה שאתה רוצה דרך usb

c-a-o
21/05/10, 05:58
היי

המכשיר תומך גם ברשת קווית וגם אלחוטית.
יש לו יציאת גיגה וגם יציאת usb לצורך חיבור התקנים נוספים.
יש תוספות ומדריכים מגוונים למכשיר הנ"ל
אני אישית נהנה ממנו ברשת קווית עם מגןן רחב של הרחבות ייחודיות