מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רכישת אייפוד טאץ' 8 ג'יגה

tamam231
30/04/10, 11:10
שלום

אני מתכוון לקנות אייפוד טאץ' 8 ג'יגה דור שלישי ואני קצת מבולבל. אשמח לקבל עזרה:
א.באחד המקומות כאן קראתי שאין מכשיר כזה בזמן שבחנויות ראיתי שיש, האם יש או אין מכשיר כזה?
ב.האם המערכת שנמכרת בישראל יש לה תמיכה בעברית? האם המערכת הנוכחית שמותקנת במכשירים שנמכרים היום היא מספיק טובה או שחייבים לבצע פריצה?
ד.איך מורידים אפליקציות ומשחקים למכשיר?
ה.אני קורא הרבה ביקורת על אייטונס, מה ההבדל בעצם בין התוכנה הזאת לתוכנה שסנסה דורשת עבור הנגן שלה?
ו.מה אני צריך לבדוק כשאני רוכש מכשיר ואילו תוספות כדי לקנות? הבנתי שדי חובה לקנות כיסוי, מה עוד נדרש?

סביר להניח שיהיו לי עוד שאלות, אבל אשמח לקבל עזרה
תודה

shaim
30/04/10, 12:07
1. מכשיר האייפוד 8GB דור 3 זהה בחומרה שלו למכשיר האייפוד דור 2, ושונה מהותית מיתר מכשירי הדור 3.
הסיבה שהוא מכונה "דור 3", היא שהוא מכיל את הבטורום ומערכת האבטחה של דור 3, שמקשה על הפריצה שלו.

2. העברית מגיעה בתוך מערכת ההפעלה, ולכן כל מכשיר שתקנה בכל העולם, יתמוך עברית. לא רק בארץ.

3. יש כמה דרכים, הפשוטה היא דרך ה-iTunes או ישירות מהמכשיר.

4. לא מכיר את התוכנה של סנסה, אבל אייטיונס היא תוכנת הסנכרון, וקניית האפליקציות של אפל....

5. תבדוק שהמכשיר תואם לדרישות לך (ראשית, אתה צריך להגדיר מהן הדרישות שלך מבחינת שימושים ונפחים), כיסוי מגן אחורי, וכיסוי מסך, הן לדעתי בבחינת חובה.
לגבי היתר, תוכל לראות עם הזמן, ואין צורך לקנות אותם ביום הראשון לשימוש באייפוד..... שוב, זה עניין של צרכים. לדוגמא, יכול להיות שתחליט שהאוזניות אינן באיכות מספקת, ואתה מעדיף דגם אחר, אבל זה מאוד אישי....

tamam231
01/05/10, 11:55
שלום אני מודה לך על התגובה

ואם לא מפריע לך, יש לי עוד מספר שאלות.
א.האם המכשיר מגיע עם משחקים או עם משהו?
ב.איך מורידים אפליקציות ואיפה אני יכול לראות איזה קיימות?
ג.האם המכשיר הזה שונה במהותו כל כך מהמכשירים 32 ו64 ג'יגה? ואם הוא לא כל כך שונה במהותו מהדור השני, למה בכל זאת עדיף לקנות אותו?

שוב תודה על העזרה

Roy.c
01/05/10, 12:08
אנא קרא נעוצים:
http://www.iphones.co.il/forum/thread115424.html
http://www.iphones.co.il/forum/thread108756.html

ולא המכשיר לא מגיע עם משחקים בתוכו:)