מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : משהו לא מובן במקומות השירות

apple_apple
28/04/10, 21:11
לכל המנהלים - קראתי את המדריכים ולא מצאתי תשובה

אז ככה
ראיתי באתר של אפל שאייפוד טאצ יכול לפעול רק בין0 ל35 מעלות זה אומר שאיפה שיש 40 מעלות הוא לא יפעל?

גם קראתי שכתוב שהוא יכול לפעול עד 10000 רגל אני מתעניין בתעופה ומטוסים טסים ב40000 רגל שזה 12 ק"מ האם הוא יפעל בגובה של טיסה של מטוס?

eden
28/04/10, 21:17
זה לא שאם אתה ב36 מעלות הוא יכבה. אבל הסיכוי שלו להיהרס גדול יותר במטמפרטורות גבוהות והוא גם יכול להישרף במקרים קיצוניים. (והיו כאלה). אני לא חושבת שיש מה לחשוש מנסיעה לב"ש או אילת בגלל העובדה הזו, שהרי אפל החליטה שאפשר ליבא את המוצרים שלה לישראל אז כנראה שזה לא כ"כ נורא.

במה שאתה יכול לשמור- תשמור... לא צריך לשים אותו בפריזר אבל גם לא לזרוק אותו עם החול בים שאתה משתזף..

apple_apple
28/04/10, 21:35
כן הבנתי את הרעיון
פשוט באילת הוא ישחק קצת יותר מהר אבל זה לא נורא כי אני נוסע לאילת פעם או פעמיים בשנה אז זה לא ישפיע כל כך נכון?
ובקשר לגובה של המטוסים זה אותה הסיבה?

ItaiHay
28/04/10, 22:56
כן הבנתי את הרעיון
פשוט באילת הוא ישחק קצת יותר מהר אבל זה לא נורא כי אני נוסע לאילת פעם או פעמיים בשנה אז זה לא ישפיע כל כך נכון?
ובקשר לגובה של המטוסים זה אותה הסיבה?

במטוס הטמפרטורה יורדת, אבל לחץ האוויר נשאר ברמה שאפשר לשרוד אותה. הוא גם ישרוד.

זה גם לא ישפיע אם אתה תגור באילת.

apple_apple
29/04/10, 07:20
הטמפ' יורדת בקצת ממש אבל אני בטוח שלא פחות מ-0 מעלולת ולחץ האוויר נשאר כמו קרקע.
אז אתה אומר שלא יקרה כלום?
תודה !
תנעל

oriX
29/04/10, 15:12
הטמפ' יורדת בקצת ממש אבל אני בטוח שלא פחות מ-0 מעלולת ולחץ האוויר נשאר כמו קרקע.
אז אתה אומר שלא יקרה כלום?
תודה !
תנעל

המכשיר שלך יהיה בסדר גמור, אין לך מה לדאוג. רק תשתדל לא להשאיר אותו חשוף לשמש במקרים של טמפרטורה גבוהה כמו להשאיר אותו באוטו לדוגמה.

apple_apple
29/04/10, 15:19
ועוד שאלה אחת אחרונה:
אם אני מוריד משחק לipod טאצ' מהאינטרנט [של המחשב] בלי שום קשר לitunes
איך אני מוסיף אותו לipod טאצ'?

JUANKRUS
29/04/10, 20:03
אתה פשוט מאוד גורר אותו לתיקיה של הapps באייטונס ואם הורדת אותו יקיבלת קובץ zip אז תשנה את הסיומת של הקובץ לipa

apple_apple
29/04/10, 22:53
אה תודה רבה!