מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| כבל הטענה מקורי לעומת לא מקורי ?

radik
25/04/10, 17:34
שלום!
יש לי שאלה אייך אני יכול לודאות ב 100 אחוז שאני קונה כבל מקורי של אפל ולא כבל תואם , יש דרך לראות אליו משהו מיוחד , אני רוצה להזמין מאיביי , יש מוכרים שנשבעים שאצלהם זה מקורי של אפל ולא כבל תחליפי , יש דרך לבדוק כאשר מקבלים ?

הכבל שקיבלתי עם האייפון החדש רשום אליו ליד החיבור usb את הכיתוב הבא : Designed by Apple in California Assembled in China , יכול להיות שזה מה שיש לבדוק כאשר קונים ?
ואילו כבל שהזמנתי לא מזמן ממוכר שהזצהיר שזה מקורי של אפל , לא היה את הכיתוב הזה אבל הוא נראה אחד לאחד למקורי.

אני רוצה להזמין עוד אחד רציתי לבדוק אולי יש כן אנשים שיודעים להבדיל בין מקורי ללא מקורי.

תודה לעוזרים.

Bar
25/04/10, 21:15
זה גם מה שכתוב על האייפון אגב...(מה שכתבת באנגלית)...
יש זיופים מעולים היום לגבי המוכר השני
ולגבי איך לדעת - לדעתי פשוט המחיר אומר הכל...אפל לא מוכרים כבל ב-5 יורו לבן אדם ולכן תיקח הכל בעירבון מוגבל

radik
25/04/10, 21:32
מה שאתה העצם אומר אין כבלים מקורים בכלל באיביי ..

Bar
25/04/10, 21:49
מה שאתה העצם אומר אין כבלים מקורים בכלל באיביי ..

יכול להיות שיש..אבל קח בעירבון מוגבל

Vatos-Locos
25/04/10, 21:53
כבל מקורי:

כשאפל מוכרת את הכבל המקורי ב-19 דולר, ולא עובדת עם ריסיילרים קטנים, מן הסתם שאם באיביי מציעים לך כבל מקורי ב-10 דולר ומטה, רוב הסיכויים שזה יהיה זיוף.

אני לא אומר שמה שעולה מעל 10 דולר זה מקורי, יש המון המון זיופים שמתומחרים גבוה רק בשביל ליצור אמינות (ולא, אין שום סיכוי שאתה תבחין בהבדל בין מקורי לחיקוי מוצלח, זה סה"כ כבל usb, ממש לא בעיה לזייף את זה אחד לאחד).

אם אתה רוצה להיות בטוח שהכבל מקורי - תקנה ממשווק מורשה שעובד מול אפל (בישראל זה סיפור, גם ב-idigital לא מצאתי כבל מקורי).

כבל לא מקורי:

מצד שני, בנוגע לכבלי USB, זה שכ"כ קל לחקות אותם אחד לאחד עד שאי אפשר לראות הבדל, אומר שגם קל ליצור מוצר זהה מבחינת האיכות והבניה הפנימית,
אני לדוגמא משתמש בכבל הזה:
http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?cPath=110_115&products_id=302
שהוא אומנם לא תוצרת אפל, אבל הוא נראה ומרגיש בדיוק אותו הדבר, ובנתיים הוא עובד לי פרפקט.

אז בנושא הזה ספציפית של כבל USB אולי לא חייבים ללכת *רק* על מקורי.
הסיבה היא שהכבל הוא סה"כ מוליך ולא בעל תפקיד בהספקת/המרת החשמל, אני מסתייג לחלוטין מקניה של מטעני קיר/מטעני רכב/סוללות וכו' שלא מיצרן גדול עם אישור של אפל.

Onam
08/05/10, 14:47
דווקא בקטע הזה אני לא מפחד כ"כ. יש לי כבל שקניתי ב15 ש"ח והוא עובד מעולה כבר חודשיים. אין בעיות לכבל ואין בעיות באייפון.

Smart&Simple
08/05/10, 15:24
כבל מקורי:

כשאפל מוכרת את הכבל המקורי ב-19 דולר, ולא עובדת עם ריסיילרים קטנים, מן הסתם שאם באיביי מציעים לך כבל מקורי ב-10 דולר ומטה, רוב הסיכויים שזה יהיה זיוף.

אני לא אומר שמה שעולה מעל 10 דולר זה מקורי, יש המון המון זיופים שמתומחרים גבוה רק בשביל ליצור אמינות (ולא, אין שום סיכוי שאתה תבחין בהבדל בין מקורי לחיקוי מוצלח, זה סה"כ כבל usb, ממש לא בעיה לזייף את זה אחד לאחד).

אם אתה רוצה להיות בטוח שהכבל מקורי - תקנה ממשווק מורשה שעובד מול אפל (בישראל זה סיפור, גם ב-idigital לא מצאתי כבל מקורי).

כבל לא מקורי:

מצד שני, בנוגע לכבלי usb, זה שכ"כ קל לחקות אותם אחד לאחד עד שאי אפשר לראות הבדל, אומר שגם קל ליצור מוצר זהה מבחינת האיכות והבניה הפנימית,
אני לדוגמא משתמש בכבל הזה:
http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?cpath=110_115&products_id=302
שהוא אומנם לא תוצרת אפל, אבל הוא נראה ומרגיש בדיוק אותו הדבר, ובנתיים הוא עובד לי פרפקט.

אז בנושא הזה ספציפית של כבל usb אולי לא חייבים ללכת *רק* על מקורי.
הסיבה היא שהכבל הוא סה"כ מוליך ולא בעל תפקיד בהספקת/המרת החשמל, אני מסתייג לחלוטין מקניה של מטעני קיר/מטעני רכב/סוללות וכו' שלא מיצרן גדול עם אישור של אפל.

אני מסכים ב- 100% עם כל מילה שלו.
כבל סנכרון הוא רק מוליך ולכן אין סיכון בקניית כבל שאינו מקורי, קשה מאוד להבדיל בין זיופים.
מה גם שיש כבלים שהם oem אבל לא של אפל.
לגבי מטענים הסיפור הוא שונה מכיוון שהם צריכים לספק מתח חשמלי, לכן חשוב לדעת לקנות מטען איכותי.