מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אוזניות לאייפון g3s

idosug
23/04/10, 12:45
אני מחפש אוזניות in ear או כפתור אבל שישבו טוב ולא ייפלו וחשבתי על אלה (http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?cPath=110_117&products_id=244) ואלה Sennheiser MX55 Street אבל אני לא יודע אם הם חוסמות רעשים ואני רוצה אוזניות שחוסמות.
ראיתי גם אוזניות של v-moda שהמליצו עליהם אבל אני לא ממש מכיר את החברה איך הם?
מה מבניהם עדיף איך הם יושבות על האוזן ואם יש יותר טובות במחיר של עד 150 אני אשמח

תודה רבה לעוזרים

Vatos-Locos
23/04/10, 14:30
ה-mx55 לא חוסמות כלום, אם כבר אז ה-mm50 יתאימו לך (אבל לא יכנסו במחיר).
אתה מחפש אוזניות עם כפתורי שליטה ומיקרופון לאייפון או רק אוזניות?

idosug
23/04/10, 19:43
אני מחפש עם מיקרופון כפתורי שליטה לא כזה חושב אבל אני יכול לקנות גם מחול אם יש הצעות טובות מאמזון או אייביי

Vatos-Locos
23/04/10, 19:47
תחפש mm50 iphone באיביי, אחלה אוזניות.

idosug
23/04/10, 20:01
באייביי בדקתי ויש שם חלק ב10-50 דולר איך אאני אמור לדעת מה מקורי?
יש לך איזה חנות שקנית ממנה באייביי שאני אוכל לקנות כי אני לא יודע מה מקורי ומה לא ולא בא לי ליפול על זיוף

Vatos-Locos
24/04/10, 19:11
היסטוריית ההזמנות באיביי לא הולכת כ"כ הרבה אחורה, אין לי איך להוציא ממי הם נרכשו.

בכ"א תשלח להם הודעה פרטית, תשאל אם זה מגיע עם אריזה מקורית סגורה, החיקויים לא משקיעים עד כדי כך.
ותכלס אני אישית לא הייתי מזמין מ-china מוצרי סנהייסר, לא שכל מה שנמכר משם זה חיקוי, פשוט כבר היו המון-המון חיקויים משם ל-cx300 שאני אישית מעדיף לשמור מרחק.
בטוח שיש מכירות מאירופה/ארה"ב, עם מחיר סביר ומוכר עם הרבה פידבקים חיוביים אתה לא אמור לחשוש (ואם אתה בכל זאת כן, אתה מוזמן לקנות בארץ בפי 2).

idosug
24/04/10, 19:29
אז באיזה מחיר הם אמורות לעלות בערך גי בamazon הם מוכרים אותם ב50$

Vatos-Locos
24/04/10, 19:41
נדמה לי שחבר שלי קנה אותם ב-40 דולר לפני חצי שנה באיביי.

idosug
24/04/10, 19:56
הבעיה שאף פעם לא קניתי מאייביי ואין לי paypal
מצאתי חנות שרשום שזה מוכר מצטיין או משהו כזה זה טוב וזה אומר שזה לא יהיה זיוף?

Vatos-Locos
24/04/10, 20:11
שום דבר לא אומר שזה לא יהיה זיוף, אבל וותק+הרבה פידבקים+אחוז גבוה של חיוביים+מחיר אמין+ארץ מוצא פחות בעייתי (ארה"ב/אירופה/הונג-קונג), מוריד את הסיכוי שזה זיוף.

חוץ מזה שאם אתה שולח לו pm בשאלה ישירה אם המוצר חדש ומקורי, ובסוף מסתבר לך שזה זיוף, אתה יכול לפנות לצוות של איביי/פייפל ולבקש החזר כספי, לפעמים זה לוקח מספר שבועות ולפעמים זה עניין של ימים בודדים.

מעבר לזה שאני לא ראיתי ממש תלונות על mm50-iphone מזוייפים, הזיופים שאני ראיתי הם יותר לכיוון האוזניות הרגילות שפונות לכל נתח השוק ולא רק בעלי האייפונים (כמו ה-cx300/cx400/cx500 וכו').

בהצלחה.
וכמובן שאם אין לך פייפל אתה חייב להרשם (אל תשאל איך, ענו על זה בפורום עשרות פעמים), הקניה באיביי דרך פייפל מבוטחת הרבה יותר מקניה בכרטיס אשראי בינלאומי או איך שהתכוונת לרכוש בלי זה.

idosug
24/04/10, 20:27
חיפשתי תאוזניות באייביי ולא מצאתי מוכר טוב כולם שם מצאתי 10 -15 ולא משהו שנראה טוב וגם למוכרים האלה אין הרבה פידבקים מה לעשות?