מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה|כמה שאלות כלליות לגבי ה ipod touch

MicMic91
22/04/10, 16:55
אני דיי חדש בתחום ורציתי לשאול כמה שאלות:
1) מה ההבדל בין הדור 3 לדור 2? כי בסך הכל ה דור 2 תומך באותם דברים כמו הדור 3... תקנו אותי אם אני טועה...

2) האם הדור שלוש ניתן לפריצה? הבנתי שרק פריצה חלקית, כלומר ללא כיבוי המכשיר. האם זה כמו ב psp שיש "מצב שינה" למכשיר? האם פריצה מחודשת היא מסובכת?

3) האם יש בדור 3 הבדל בין הגרסאות של ה 8/32/64gb מלבד הנפח?

תודה מראש....
:)

oriX
22/04/10, 17:02
הנה כל התשובות לכל השאלות שאתה מחפש:
http://www.iphones.co.il/forum/thread115424.html

MicMic91
22/04/10, 23:04
כבר בדקתי שם ואין את התשובות לשאלות ששאלתי...

nitaimis
23/04/10, 06:17
אני דיי חדש בתחום ורציתי לשאול כמה שאלות:
1) מה ההבדל בין הדור 3 לדור 2? כי בסך הכל ה דור 2 תומך באותם דברים כמו הדור 3... תקנו אותי אם אני טועה...

2) האם הדור שלוש ניתן לפריצה? הבנתי שרק פריצה חלקית, כלומר ללא כיבוי המכשיר. האם זה כמו ב psp שיש "מצב שינה" למכשיר? האם פריצה מחודשת היא מסובכת?

3) האם יש בדור 3 הבדל בין הגרסאות של ה 8/32/64gb מלבד הנפח?

תודה מראש....
:)

1) הרכיבים של הדור השלישי(כמו מעבד וכרטיס מסך למשל) יותר טובים בהרבה מהדור השני, כלומר הגרפיקה יותר טובה והוא יותר מהיר. יש משחקים שעובדים עליו ועל ה3gs בלבד(אפשר לראות אותם גם ב2g אבל בגרפיקה נחותה)

2) לא, כי הוא יגיע עם 3.1.3. הפריצה החלקית עובדת רק עד גרסה 3.1.2(לא על 3.1.3). יש מצב שינה. הפריצה מחדש לא מסובכת בכלל.

3) ה8gb הוא לא דור שלישי הוא דור שני. לגבי ההבדלים, ראה 1.

MicMic91
23/04/10, 13:12
1) הרכיבים של הדור השלישי(כמו מעבד וכרטיס מסך למשל) יותר טובים בהרבה מהדור השני, כלומר הגרפיקה יותר טובה והוא יותר מהיר. יש משחקים שעובדים עליו ועל ה3gs בלבד(אפשר לראות אותם גם ב2g אבל בגרפיקה נחותה)

2) לא, כי הוא יגיע עם 3.1.3. הפריצה החלקית עובדת רק עד גרסה 3.1.2(לא על 3.1.3). יש מצב שינה. הפריצה מחדש לא מסובכת בכלל.

3) ה8gb הוא לא דור שלישי הוא דור שני. לגבי ההבדלים, ראה 1.

תודה :)

עד שתצא הפריצה של ה 3.1.3 יקח הרבה זמן?
אם אין לי פריצה, אני לא יכול להתקין שום אפליקציות או שרק חלק? מה זה נותן?
אני פשוט רוצה לקנות ואני רוצה לדעת קצת לפני...

nitaimis
23/04/10, 13:50
תודה :)

עד שתצא הפריצה של ה 3.1.3 יקח הרבה זמן?
אם אין לי פריצה, אני לא יכול להתקין שום אפליקציות או שרק חלק? מה זה נותן?
אני פשוט רוצה לקנות ואני רוצה לדעת קצת לפני...

כנראה שהיא תצא כאשר תצא הגרסה הבאה, 4.0, שיוצאת בקיץ.

אתה יכול להתקין אפליקציות מהאפסטור, חלק מהן בתשלום וחלק מהן בחינם.

הפריצה נותנת לך אפשרות להוריד:אפליקציות פרוצות( אפליקציות שעולות כסף ואתה מוריד אותן בחינם), ערכות נושא, טוויקים(למשל, תיקיות במסך הבית או מולטי טאסקינג) ועוד כל מיני דברים שלא אושרו על ידי אפל לאפסטור.