מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיון| מקלדת עברית וירטואלית לאייפד (ללא פריצה)

natish
22/04/10, 00:58
למדריך הנ"ל כנסו לכאן: http://www.iphones.co.il/forum/thread130897.html

דיון ותמיכה תוכלו לבצע בפוסט הזה.
תהנו :)

mr-anderson
25/04/10, 08:58
איתי - ציינת בסרטון (המאוד נוח למראה אגב) שאתה רוצה לתת קרדיט ליוצר האתר רק שאינך יודע מי הוא.
יוצר האתר, קוראים לו חן לבקוביץ'.

אגב, לחיצה על about באתר מציג את כל הסיפור ואת כל הרקע למה שהביא אותו לייצר את האתר הזה - הוא ואשתו גרו בזמנו במינכן ולפעמים הם היו גולשים מבתי קפה שמה ובמחשבים שמה אין מקלדת עברית אז הוא יצר את האתר הזה עיקר בשבילו ובשביל אשתו כדי שיוכלו לשלוח מיילים לחברים שלהם בישראל...

בכל מקרה איתי - אחלה של מדריך, כל הכבוד.

ItaiHay
25/04/10, 15:20
איתי - יוצר האתר, קוראים לו חן לבקוביץ'. הוא ואשתו גרו בזמנו במינכן ולפעמים הם היו גולשים מבתי קפה שמה ובמחשבים שמה אין מקלדת עברית אז הוא יצר את האתר הזה עיקר בשבילו ובשביל אשתו כדי שיוכלו לשלוח מיילים לחברים שלהם בישראל...

מספיק היית לוחץ על about למעלה, לחצן ימני היית רואה את כל זה...

בכל מקרה - כל הקרדיט לאתר הזה, הולך לחן לבקוביץ' אז לאייפדיסטים שביניכם (אני עוד לא כזה, אולי יום אחד...) לא לשכוח להגיד לו תודה...

סליחה דובי אבל אם היית מקשיב לסרט היית רואה שאני נותן את כל הקרדיט למי שיצר את האתר. אני ממש לא חושב שלקחתי לעצמי את "התהילה" מהמדריך.
ולהבא, בבקשה תרשום תגובה עניינית. אם המטרה שלך היית שאני אוסיף קרדיט, היית צריך לשלוח הודעה פרטית. אני לא אוסיף קרדיט להם. לא בגלל שלא מגיע להם, אלא בגלל שאני אומר בסרטון שכל הקרדיט מגיע לבעלי האתר.

lirn8
25/04/10, 16:01
סליחה דובי אבל אם היית מקשיב לסרט היית רואה שאני נותן את כל הקרדיט למי שיצר את האתר. אני ממש לא חושב שלקחתי לעצמי את "התהילה" מהמדריך.
ולהבא, בבקשה תרשום תגובה עניינית. אם המטרה שלך היית שאני אוסיף קרדיט, היית צריך לשלוח הודעה פרטית. אני לא אוסיף קרדיט להם. לא בגלל שלא מגיע להם, אלא בגלל שאני אומר בסרטון שכל הקרדיט מגיע לבעלי האתר.

איתי צודק נאמר בפירוש בסרט שלא הוא יצר את המקדלת ו/או את האתר...
הוא ממש בין הבודדים (אולי גם בגלל שאין להרבה מכשיר אבל בטוח בגלל שהוא רוצה לעזור) שתורם בפורום אייפד
א-י-ת-י לניהול פורום אייפד לאלתר!!!!

Roy.c
25/04/10, 17:46
איתי - יוצר האתר, קוראים לו חן לבקוביץ'. הוא ואשתו גרו בזמנו במינכן ולפעמים הם היו גולשים מבתי קפה שמה ובמחשבים שמה אין מקלדת עברית אז הוא יצר את האתר הזה עיקר בשבילו ובשביל אשתו כדי שיוכלו לשלוח מיילים לחברים שלהם בישראל...

מספיק היית לוחץ על about למעלה, לחצן ימני היית רואה את כל זה...

בכל מקרה - כל הקרדיט לאתר הזה, הולך לחן לבקוביץ' אז לאייפדיסטים שביניכם (אני עוד לא כזה, אולי יום אחד...) לא לשכוח להגיד לו תודה...

אדוני,
ההערות חסרות התכלית שלך קצת התחילו להימאס עליי.

לא חייבים להגיב על כל דבר,ובמיוחד לא לחשוב שאתה יודע פה יותר טוב מאחרים.

איתי הוא מבין הבודדים בעלי האייפד בארץ בנתיים והעלה לא מעט מדריכים יעילים ביותר.

במקום לתת לו פידבק, אתה כותב הערה כל כך חסרת תכלית ולא מבוססת?

כל הכבוד איתי, בהחלט לניהול פורום אייפד:cool:

asafha
25/04/10, 22:54
היי
בחיפושי הרבים אחר מקלדת בעברית לאייפד נתקלתי היום באפליקציה שמציעה פיתרון נחמד לבנתיים לפיתרון להקלדת העברית במכשיר:
Hebre PasteBoard For iPad
היא מציעה את אותו הפיתרון של המקלדת המוצעת בתשלום רק בחינם!
קיימת בחנות הישראלית (למשתמשים כמוני שאין ברשותם כרטיס אשראי אמרקאי)
מומלץ בחום!

apophis
26/04/10, 09:02
אז ככה

א. ראיתי שיש מקלדת חינמית בחנות של אפל סטור. אפשר להתקין ואז לעשות העתק הדבק.

ב. מצאתי עוד שיטה, פשוט קונים לאייפון את המקלדת(זאת שבתשלום). אחר כך מסנכרנים את האייטיונס שחזור גיבוי על האייפד, ואופלה נס, יש לכם את המקלדת מותקנת באייפד...

במקרה שיחקתי וחפרתי בסוף עליתי על זה.

וככלל זה עבד גם על שאר התוכנות וככה אפשר להנות להשתמש בכרטיס אשראי ישראלי בחנות של אפל סטור....

תהנו ....

ואם עזר לכם

תנו תגובות חיוביות.....

shushu
26/04/10, 09:26
מניסיון - מה ההבדל בין שתי המקלדות?
האם המקלדת שבתשלום לא עובדת על בסיס העתק-הדבק?

apophis
26/04/10, 10:47
תכלס אין הצדקה לשלם דולר על המקלדת השניה

זמיר אביב
26/04/10, 11:54
אפשר לינק למקלדת החינמית באפסטור?

mr-anderson
26/04/10, 13:49
לכל המנהלים ולכל הנפגעים בכלל, ואיתי בפרט - אני רוצה להתנצל על הניסוח הרע שיצא לי בהתחלה. לא התכוונתי לפגוע באף אחד, לא התכוונתי להעביר ביקורת על אף אחד, בטח שלא על איתי שעושה כאן ה-מ-ו-ן (ונראה לי שההוכחה שלי לכך היא ה 4-5 נעוצים שיש לו רק בפורום הזה בפרט...)

ערכתי מחדש את ההודעה (התגובה הראשונה ביותר).
אני מקווה שהניסוח החדש שלי לא פוגע באף אחד.
ושוב - איתי, מגיע לך המון קרדיט ואני לא מעביר שום ביקורת עלייך חוץ מביקורת חיובית.
כל הכבוד על המדריכים, וכל הכבוד על העבודה - תמשיך כך.

אתם מוזמנים למחוק את ההערות הכועסות שלכם (אם תרצו...), ואני אמחק את ההודעה הזאת מיד לאחר מכן...

tomer1749
26/04/10, 14:39
היי
בחיפושי הרבים אחר מקלדת בעברית לאייפד נתקלתי היום באפליקציה שמציעה פיתרון נחמד לבנתיים לפיתרון להקלדת העברית במכשיר:
Hebre pasteboard for ipad
היא מציעה את אותו הפיתרון של המקלדת המוצעת בתשלום רק בחינם!
קיימת בחנות הישראלית (למשתמשים כמוני שאין ברשותם כרטיס אשראי אמרקאי)
מומלץ בחום!

אבל הבנתי שאם מחברים אייפד למחשב אין תמיכה בחנות הישראלית אני צודק ?

tomer1749
26/04/10, 15:32
אז ככה

ב. מצאתי עוד שיטה, פשוט קונים לאייפון את המקלדת(זאת שבתשלום). אחר כך מסנכרנים את האייטיונס שחזור גיבוי על האייפד, ואופלה נס, יש לכם את המקלדת מותקנת באייפד...

וככלל זה עבד גם על שאר התוכנות וככה אפשר להנות להשתמש בכרטיס אשראי ישראלי בחנות של אפל סטור....

תהנו ....

ואם עזר לכם

תנו תגובות חיוביות.....

לא הבנתי איך אפשר להשתמש בכרטיס אשראי ישראלי ?

tomer1749
26/04/10, 15:34
אז ככה

תהנו ....

ואם עזר לכם

תנו תגובות חיוביות.....

מה זאת אומרת לעשות העתק הדבק ? המקלדת החינמית לא נכנסת לכל המקומות שמקלידים בהם באייפד ?