מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניתי ל3gs שלי עריסה בתאילנד(DOCK), והאייפון מציג אזהרה. האם מסוכן ?

EliranH
17/04/10, 16:46
שלום לכולם ושבת שלום :)

1) קניתי בתאילנד עריסה ל3gs שלי ,המכונה DOCK ,כמו זו שמקבלים בערכה של 2g.

בקיצור, פעם בכמה חיבורים שאני מחבר את האייפון הוא מציג לי הודעת אזהרה שזה לא מוצר מקורי של אייפון וכו'...

לאלו שמבינים, האם זה מסוכן לאייפון מאיזושהי מבחינה? ויש אפשרות לבטל את ההודעה ?

2) ועוד דבר, שמתי לב שכל פעם שאני מחבר את האייפון לעריסה הוא נכנס למצב שותק, כך למשל אם ארצה להפעיל מוזיקה בזמן שהוא על העריסה זה לא יתאפשר ולא יהיה לי ווליום. מזו התופעה הנ"ל ?

תודה ענקית לעוזרים ושבוע טוב ! (:

Vatos-Locos
17/04/10, 17:57
1. זה בסדר גמור כל עוד הוא נותן לך את האפשרות לעבוד מחוץ למצב טיסה (משמע להשאר מחובר לרשת הסלולרית תוך כדי).

אפשר לבטל את ההודעה ע"י עריכה ידנית של קבצי מערכת, אני לא חושב שההודעה הזאת שווה את המאמץ, בכל מקרה אם אתה לא לוחץ עליה היא תעלם אחרי מספר שניות.

2. יש לך בעריסה חיבור אודיו בחלק האחורי כך שחיבור לעריסה יתנהג כמו חיבור לאוזניות (צלצול של שיחה נכנסת ושל שעון מעורר עדיין יהיו גם דרך הספיקר החיצוני, כל השאר יעבור רק ליציאת האודיו).

תתחדש.

EliranH
17/04/10, 18:29
תודה רבה רבה לך !!!! :)

רק כדי שאני יבין סופית, אין כלל סכנה בהצגה של הודעה זו לאייפון? זה לא הורס משהו ?

Vatos-Locos
17/04/10, 18:49
ברמה העקרונית לא, אני גם משתמש בדוקים סינים כל הזמן, הסיכון הוא אפסי כי הם לא מספקים/ממירים חשמל בעצמם, ובמקרה של קצר מגעים האייפון יכבה/ירסט את עצמו כאמצעי הגנה.
מממירים ומטענים לא מקוריים אני ממליץ להתרחק כמו מאש, שאר האביזרים אפשר להתפשר על בינוניים, אם נקנה *הכל* מקורי נפשוט רגל.

כמובן שאם אתה רואה שהדוק גורם לאייפון לאותם ריסטים/כיבויים כהגנה מקצר, אין סיבה להתגרות בגורל ופשוט תקנה אחד אחר.

EliranH
17/04/10, 21:44
מעולה , אז הבנתי ברמת העיקרון איפה אני עומד.
רק דבר אחד קצת סתר את דברייך, אמרת שעדיף להתרחק ממטענים לא מקוריים, והdock שלי בעצם משמש כמטען, כלומר המכשיר עומד על העריסה וכבל מקובל לעריסה- ומשם למטען חשמל. כך שהכל מקורי אצלי מלבד העריסה.

זה בסדר? :)

Vatos-Locos
18/04/10, 00:00
הסיכון הוא אפסי כי הם לא מספקים/ממירים חשמל בעצמם, ובמקרה של קצר מגעים האייפון יכבה/ירסט את עצמו כאמצעי הגנה.

^^^