מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בהדבקת מגן מסך לאייפוד טאצ'

nadavkrv
17/04/10, 16:13
לא יודע אם זה המקום הנכון לשאלה שלי אבל אשאל בכל זאת.
ברשותי ipod touch 3G 32gb.
לפני זמן מה קניתי מגן מסך של חברת Handy ועל האריזה גם רשום Crystal Quality.
הדבקתי אותו לפי ההוראות, תוך שימוש בכרטיס הקטן להוצאת בועות האוויר אבל עדיין ישנן המון בועות קטנות שאני לא מצליח לסלק בשום דרך.
המגן כבר מודבק למסך כרגע, האם יש אפשרות לקלף ולעשות זאת מחדש או לא?
כמו כן אולי עדיף בכלל מגן מסך יותר איכותי?

תודה ושבת שלום.

JUANKRUS
17/04/10, 19:16
חבל שהשקעת כלכך הרבה כסף במדבקה אם אני לא טועה זה עלה לך בערך 50 שקל חבל אם אתה רוצה יש אתר שקונים מדבקות וכיסויים לאייפוד במחיר זיל הזול אז אם אתה רוצה אני ישלח לך בהודעה פרטית קישור

nadavkrv
17/04/10, 19:18
חבל שהשקעת כלכך הרבה כסף במדבקה אם אני לא טועה זה עלה לך בערך 50 שקל חבל אם אתה רוצה יש אתר שקונים מדבקות וכיסויים לאייפוד במחיר זיל הזול אז אם אתה רוצה אני ישלח לך בהודעה פרטית קישור

תודה על התגובה.
אשמח לקישור בפרטי.

bugi98765
17/04/10, 19:26

שלח לי בבקשה גם

JUANKRUS
17/04/10, 19:37
סבבה אבל רק שתדעו שאתם צריכים לעשות כרטיס pay pal ולהירשם לאתר אבל תדעו שבאמת כדאי לכם

Bar
17/04/10, 20:13

על מה שקונים בזול...משלמים ביוקר

JUANKRUS
17/04/10, 20:41
תדע לך גם אני חשבתי כמוך בדיוק אבל הזמנתי משם כמה פעמים והמדבקות שמה בסדר גמור כמו הרגילות וגם הזמנתי כיסוי של iskin מזויף שבחנויות הרגילות עולה 200 שקל ובחנות הזאת הוא עולה 15 שקל ותאמין לי אותו דבר בדיוק!!

Bar
17/04/10, 20:44
תדע לך גם אני חשבתי כמוך בדיוק אבל הזמנתי משם כמה פעמים והמדבקות שמה בסדר גמור כמו הרגילות וגם הזמנתי כיסוי של iskin מזויף שבחנויות הרגילות עולה 200 שקל ובחנות הזאת הוא עולה 15 שקל ותאמין לי אותו דבר בדיוק!!

העיקר שאתה מרוצה

nadavkrv
17/04/10, 22:41
ונחזור לשאלות המקוריות שלי...
מה בכל זאת אפשר לעשות?
עדיף כבר לקנות חדש?

Bar
17/04/10, 22:42
ונחזור לשאלות המקוריות שלי...
מה בכל זאת אפשר לעשות?
עדיף כבר לקנות חדש?

תנסה להוציא ולחבר מחדש בעזרת מדריכים מיו טיוב לא חסר...

מה יש לך להפסיד? עדיף לנסות עוד פעם מאשר לקנות ישר