מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפליקציות לאייפד

itzik
17/04/10, 01:13
אני אמור לקבל את ה iPad שלי בשבוע הבא - ישנן אפליקציות רבות שאני אוהב מהאייפון שהורדתי דרך סידיה האם ידוע מתי ואם בכלל איך אפשר יהיה להתקין אותן ב iPad? האם יש להמתין לפריצה 'רשמית' שלו? תודה

tomer1749
17/04/10, 09:24
אני אמור לקבל את ה ipad שלי בשבוע הבא - ישנן אפליקציות רבות שאני אוהב מהאייפון שהורדתי דרך סידיה האם ידוע מתי ואם בכלל איך אפשר יהיה להתקין אותן ב ipad? האם יש להמתין לפריצה 'רשמית' שלו? תודה

כרגע אתה לא תקבל את האייפד, הוא יעצק במכס ואתה תצטרך לחכות עד שמשרד התקשורת ישנו את זה.

ItaiHay
17/04/10, 10:49
אני אמור לקבל את ה iPad שלי בשבוע הבא - ישנן אפליקציות רבות שאני אוהב מהאייפון שהורדתי דרך סידיה האם ידוע מתי ואם בכלל איך אפשר יהיה להתקין אותן ב iPad? האם יש להמתין לפריצה 'רשמית' שלו? תודה

You will not be able to install them because there is no jailbreak (hack) for the iPad at the moment

כרגע אתה לא תקבל את האייפד, הוא יעצק במכס ואתה תצטרך לחכות עד שמשרד התקשורת ישנו את זה.

That wasn't his question tomer. I think he is aware of that and if not this is not the right answer.

lirn8
17/04/10, 13:44

איתי המטרה של תומר לא הייתה לענות אלא לעקוץ איתו
אולי הוא מביא את המכשיר עם מישהו בלי קופסא במעיל?
אבל תמיד יהיו ילדים (ולא בהכרח בגיל) שיאמרו שטויות בפורום

לשאלה עצמה :
כרגע יש ניצנים ראשונים מאוד של אפשרות פריצה
אבל מוקדם לדעת מתי זה יקרה לחלוטין

kobiatiya
17/04/10, 20:44
אני באוטו הסטטוס,ממתין לפריצה יש לי אייפד, בנתיים רכשתי מקלדת בדולר וזה סביר מינוס אבל אפשר לעבוד כך.... ממתין פריצה

ItaiHay
17/04/10, 21:50
אני באוטו הסטטוס,ממתין לפריצה יש לי אייפד, בנתיים רכשתי מקלדת בדולר וזה סביר מינוס אבל אפשר לעבוד כך.... ממתין פריצה

אני לא אוהב את המקלדת הזאת. ממש גניבה, שאנשים מנצלים אותנו על זה שאין מקלדת.

זמיר אביב
17/04/10, 23:42
כבר קיימת פריצה ,אולם gehot ,עדיין לא שחחר אותה,נאזר בסבלנות!

ItaiHay
17/04/10, 23:44
כבר קיימת פריצה ,אולם gehot ,עדיין לא שחחר אותה,נאזר בסבלנות!

זה כבר להיות אבן שושן כי אולם אתה צודק, אבל אנחנו מדברים על זה שאין פריצה *פומבית*.