מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : IPod touch 3g 8gb - שאלות קצרות לפני קנייה

360
16/04/10, 19:21
שלום ,

נגיד אני יקנה את זה:
http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=8703
(זה לא פרסום , פשוט התוצאה הראשונה ב ZAP)

1. מרוב הוויכוחים באשכולות שקראתי פה , אני כבר לא בטוח אם אפשר לפרוץ אותו.
אז , אפשר לפרוץ אותו? מה קורה אם הוא נכבה?
אייפון אני יודע שב 3.1.3 אין אפשרות לפריצה מלאה , מה לגבי אייפוד?

2. האם יש אפליקציה שתעבוד על האייפודים 32gb ולא על שלי?

תודה מראש

oriX
16/04/10, 19:33
1. זה לא 3g. זה 2g עם בוטרום חדש.
2. אם הוא ב3.1.3 אי אפשר לפרוץ אבל ב3.1.2 אפשר לפרוץ פריצה חלקית כלומר שאם אתה מכבה הפריצה נעלמת.
3. לא

Ron3
17/04/10, 21:42
1. כן אתה יכול לפרוץ אותו אני קניתי את המכשיר הזה ופרצתי אותו לאחר ששנמכתי גרסה.
ואם הוא נכבה לך אתה בסך הכל צריך להפעיל תוכנה קטנה ותוך 2 דקות הוא עובד רגיל.

2. כרגע לא

oriX
18/04/10, 15:32
2 דברים:
דבר ראשון תתביישו על ההתנשאות שאתם מפגינים בפורום הזה מה קרה אם יש אייפונר חדש ואתם משתמשי vip זה אומר שאתם מעליו ואתם יכולים לדבר איך שבא לכם גועל נפש.
דבר שני שום פנטזיה ושום נעליים יש לי אייפוד טאץ בותרום חדש והצלחתי לשנמך פשוט שמתי את הגירסא באייטונס וזה שינמך לי ואז פרצתי עם רדסנו והכל עבר יפה מאוד למרות שזה mc ועכשיו הוא משונמך לגירסא 3.1.2

1. יש באג במערכת שכנראה לא שומר את ההגדרה של הבוטרום ומאפשר שינמוך של הגרסה. זה לא בדיוק אבל זה פועל רק בחלק מהמכשירים.
2. אם אתה כזה חכם למה אני לא יכול לשנמך אייפוד עם בוטרום חדש??
3. אל תקרא לי מתנשא ותוריד את שפה שלך ומהר. שום התנשאות, ההטעיה שלו הייתה צריכה תיקון. אז אם אין לך משהו חכם לומר תשאיר את ההקלדות למשהו אחר.

eden
18/04/10, 15:34
חברה' אם אתם לא מסכימים זה עם זה לפחות תשמרו על שפה נאותה!! מחקתי הכל. אתם יכולים להתנסח מחדש...

JUANKRUS
18/04/10, 15:38
אין לי מושג אבל אני הצלחתי לוידע איך אבל הצלחתי פשוט עשיתי ריסטור לגירסא הזו וזה שינמך לי ואז פרצתי עכשיו אין לי מושג למה אתה לא הצלחת ודיברתי יותר על הילד שכתב על הספר פנטזיה ופחות עלייך

RonenKa7
18/04/10, 16:52
רגע, לפי התשובות שלכם האייפוד מתוכנן להיות דלוק כל הזמן בדיוק כמו הiphone ? כמו פלאפון?