מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי האייפד

מאור
16/04/10, 01:21
אהלן יש לי אייפד 64 ג'יגה , עכשיו שאני בא לסנכרן אותו באייטונס יש לי אפשרות גם לסנכרן את האפליקציות של האייפון , שהם מן הסתם פרוצות , רציתי לדעת אם זה אפשרי ?

תודה מראש ,

t-kobbi
16/04/10, 07:33
It's not possible until you jailbreak your iPad

מאור
16/04/10, 20:37
any idea when the jailbreak should be published ?

oriX
16/04/10, 20:38
any idea when the jailbreak should be published ?

לצערנו לא

lirn8
16/04/10, 22:59
אז מה יקרה אם אני יסנכרן את הapps מהאייטונס לאייפד?
הם ייקרסו? לא יסתכרנו בכלל?

oriX
16/04/10, 23:22
אז מה יקרה אם אני יסנכרן את הapps מהאייטונס לאייפד?
הם ייקרסו? לא יסתכרנו בכלל?

אפליקציות פרוצות?
הן פשוט לא יעברו למכשיר. אני גם לא בטוח שפרצו אותן בכלל.

מאור
17/04/10, 17:55
טוב עשיתי קצת מחקר ולפי מה שהבנתי geohot עובד על הפריצה כך שזה עניין של כמה ימים עד שתצא פריצה , האפליקציות בתשלום של האיפד ממש ממש טובות , יש למה לצפות.

ItaiHay
17/04/10, 21:55
טוב עשיתי קצת מחקר ולפי מה שהבנתי geohot עובד על הפריצה כך שזה עניין של כמה ימים עד שתצא פריצה , האפליקציות בתשלום של האיפד ממש ממש טובות , יש למה לצפות.

אני לא הייתי אומר ש"כמה ימים" אבל יכול להיות.

הפריצה לאייפד היא אולי אחד הדברים שאנשים (אבל לא אני) מחכים להם. מענייה יהיה לראות כמה אחוז מהאוכלוסייה יפרצו, כי מבחינתי לא צריך, אבל את דעתי על הפריצה כבר רובכם יודעים.

Zzz
18/04/10, 10:54
מדהימה אותי הטבעיות שבה כולם מדברים כאן על תאריך הפריצה הצפוי כדי שהם יוכלו לגנוב כבר את האפליקציות.
שאתם עוברים ליד חנות בקניון אתם גם תוהים מתי כבר השומר יצא להפסקה כדי שאוכל להכנס ולגנוב את מה שבא לי.... ?

נניח ואני מבין שאי אפשר לצפות מכל חברי הפורום להראות קצת הגינות (או לפחות קצת בושה ולא להצהיר בפומבי על כוונות הגניבה שלהם) אבל מה קורה עם מנהלי הפורום? לא ברור לי למה אתם נותנים במה לדיונים מהסוג הזה....

ItaiHay
18/04/10, 12:01
מדהימה אותי הטבעיות שבה כולם מדברים כאן על תאריך הפריצה הצפוי כדי שהם יוכלו לגנוב כבר את האפליקציות.
שאתם עוברים ליד חנות בקניון אתם גם תוהים מתי כבר השומר יצא להפסקה כדי שאוכל להכנס ולגנוב את מה שבא לי.... ?

נניח ואני מבין שאי אפשר לצפות מכל חברי הפורום להראות קצת הגינות (או לפחות קצת בושה ולא להצהיר בפומבי על כוונות הגניבה שלהם) אבל מה קורה עם מנהלי הפורום? לא ברור לי למה אתם נותנים במה לדיונים מהסוג הזה....

אני מבקש די. גם אני מרגיש כמוך אבל זה לא המקום. אני כתבתי מאמר שלם בנושא ואתה מוזמן לחפש אותו או אפילו לכתוב אחד משלך.

בבקשה להפסיק לדברר על הטענות על הפריצה. הבן אדם קיבל תשובה ואני חושב שאפשר לנעול.

זמיר אביב
18/04/10, 12:28

קצת הגזמת ,לשם כך נועדה הפריצה ,לא רק לסידיה ותכניה.

מאור
18/04/10, 14:38
שברת לי את הלב ממש...

שלחנו כבר מועמדים לאוסקר השנה ?

Zzz
18/04/10, 16:02
שברת לי את הלב ממש...

שלחנו כבר מועמדים לאוסקר השנה ?

האמת שכבר כתבתי שלוש פסקאות של תגובה ואז החלטתי שחבל על הזמן והתקתוקים של המקלדת , זאת מלחמה אבודה.

תמשיך לגנוב, תמשיך להרגיש טוב עם זה ולשכנע את עצמך שזה לא באמת גניבה.
הרי לך מגיע הכל , ולא משנה מה יגידו מפתחי התוכנות החוצפנים שדורשים תשלום עבור המוצרים שלהם...

מאור
18/04/10, 18:24
אולי במקום לבלבל את המוח תיכנס למאגר האפליקציות של האייפד ותקרא תגובות של אנשים , עזוב בוא אני אחסוך לך 90 אחוז מהמגיבים הם רוכשי אפליקציות שדורשים את כספם בחזרה .

התמחור של האפליקציות גבוה , התמורה פעוטה , בעיקר רמודיפיקיישן של האייפון בלי שום שינוי, אני לא מכיר לא הכרתי ולא אכיר אפליקציה ששווה יותר מ- 3 דולר גג , אז לבוא ולהתלונן על גניבה , כנראה שאתה מתלונן בפני האדם הלא נכון , אבל עזוב נו הרבה יותר קל לצעוק שטויות במסווה של צדקנות אה?

natish
18/04/10, 19:35
חברים הדיון לגבי הורדת תכנים פרוצים כבר נטחן עד דק.
האתר נגד העניין הזה מאחר והורדת תכנים פרוצים הם גניבה לכל דבר בלי שום קשר אם התכנים שווים את הכסף או לא. כשקונים עגבניה בסופר בלי לבדוק אותה ומגלים שהיא מקולקלת לא מקבלים החזר כספי אז מה נגנוב עגבניות כי אולי הן מקולקלות?

בכל אופן איש איש באמונתו יחיה ויעשה מה שטוב בעיניו פה על גבי האתר תכבדו את החוקים ואין מקום לדיונים על תוכנות פרוצות, אתרים עם תכנים פרוצים או שיתוף תכנים פרוצים ומי שיעשה זאת יורחק לאלתר.

התשובה ניתנה והנושא מיצה את עצמו והוא מתחיל לגלוש לפסים מיותרים.
נינעל!