מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה לחיבור [t.v]

isexy
13/04/10, 20:13
שלום לכולם!..
היום קניתי חיבור לiphone שיוכל להראות לי סרטים
ע"י הטלוויזיה , אך לרוע מזלי [כמו תמיד] יש בעיה!!
*1.מחבר את כל הדברים | תקין |
*2. אני מנסה להיכנס לסרט\סרטון הוא מנגן אותו בלי להופיע בטלוויזיה..
*3. עד שהוא בעצם נכנס לסרט\סרטון - אחרי מספר שניות יוצא ממנו,וטוען
כי האביזר שמחובר אליו אינו תואם למכשיר.

Vatos-Locos
13/04/10, 20:36
"רוע המזל, כמו תמיד" אומר שאתה תמיד קונה מוצרים זולים חסרי-מותג ולא מברר מראש אם הם מתאימים...

בעיקרון אם המכשיר שלך פרוץ יש כל מיני מעקפים שאולי יכולים לעזור לך,
בסידיה אתה יכול לרשום tv ולראות את הפתרונות שיש שם.
בגוגל תמצא כל מיני מדריכים לשכתוב קבצי הגדרות המערכת בשביל להתעלם מהחסימה.

אני לא מקשר למדריכים כאלה כי טעות הכי קטנה ואתה יכול להשבית את מערכת ההפעלה, אז זה על אחריותך וזה דורש ידע והבנה בסיסיים במערכת.

אם המכשיר שלך לא פרוץ, חוזרים לשורה הראשונה, אל תקנה מוצרים סינים או שלפחות תברר מראש לפני הקניה.

בהצלחה.

isexy
13/04/10, 21:35
"רוע המזל, כמו תמיד" אומר שאתה תמיד קונה מוצרים זולים חסרי-מותג ולא מברר מראש אם הם מתאימים...

בעיקרון אם המכשיר שלך פרוץ יש כל מיני מעקפים שאולי יכולים לעזור לך,
בסידיה אתה יכול לרשום tv ולראות את הפתרונות שיש שם.
בגוגל תמצא כל מיני מדריכים לשכתוב קבצי הגדרות המערכת בשביל להתעלם מהחסימה.

אני לא מקשר למדריכים כאלה כי טעות הכי קטנה ואתה יכול להשבית את מערכת ההפעלה, אז זה על אחריותך וזה דורש ידע והבנה בסיסיים במערכת.

אם המכשיר שלך לא פרוץ, חוזרים לשורה הראשונה, אל תקנה מוצרים סינים או שלפחות תברר מראש לפני הקניה.

בהצלחה.

קודם כל - זה לא היה כזה זול >.> -------- http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=8262&perur=1&t=44

Dexim AV Adapter

דבר שני כן המכשיר שלי פרוץ .....

Vatos-Locos
13/04/10, 21:37
אם קנית מוצר "מותג", שילמת יותר מ-4-5 דולר והוא רושם לך אביזר לא נתמך, תחזיר אותו לחנות ותבקש את הכסף חזרה.
אף חנות שמכבדת את עצמה לא אמורה למכור מוצרים שלא תואמים לגרסא הנוכחית, כנראה שבאג כבר לא נכללים בהגדרה הזאת.

isexy
13/04/10, 22:04
אם קנית מוצר "מותג", שילמת יותר מ-4-5 דולר והוא רושם לך אביזר לא נתמך, תחזיר אותו לחנות ותבקש את הכסף חזרה.
אף חנות שמכבדת את עצמה לא אמורה למכור מוצרים שלא תואמים לגרסא הנוכחית, כנראה שבאג כבר לא נכללים בהגדרה הזאת.

שמע לא מבין בזה כלל הרבה אבל רשום שזה נתמך שמה.

מתאים למכשירים:
* iphone
* iphone 3g
* iphone 3gs
* כל דגמי ipod שיש להם מחבר 30 פינים

אולי תוכל להביא לי לינק לכבל שבאמת עובד ?..

Vatos-Locos
13/04/10, 22:20
אין מה להבין,

רשמת שהאביזר שמחובר אינו תואם למכשיר, משמע האביזר... שמחובר.. אינו תואם למכשיר.
תחזיר את זה לחנות ותבקש ביטול עסקה (ולא שובר לקניה בסכום הזה).

אביזרים מקוריים אתה יכול לקנות מ-idigital.

isexy
13/04/10, 22:28
אין מה להבין,

300 ש"ח ~.~
טוב תודה בכל מקרה.

Vatos-Locos
17/04/10, 13:51
אגב, התוסף מהסידיה שהזכרתי קודם הוא resupport (במקרה נתקלתי בו עכשיו שוב).

Carmigal
16/06/10, 19:34
אין מה להבין,

קניתי כזה מ Idigital תוצרת Dexim ו בכל זאת הוא מוציא מודעה לא תואם לאיפון. גם אין לי קול. יש תמונה ואין קול

Vatos-Locos
17/06/10, 16:25
זה לא מדע טילים, מוצרים מהיבואן הרשמי/ממותג גדול לא צריכים הגדרות, פאצ'ים וכו', מן הסתם שלא יצרו אותם רק לבעלי ג'ייל-ברייק ומבינים גדולים.

אם זה לא פועל כמו שצריך (וקראת את ההוראות, וחיברת הכל כמו שצריך) - תחזיר אותו לחנות.

sheyncom
23/06/10, 23:04
isexy/ שלום אם אתה רוצה קבל וידיו לאייפון שעובד 100% תיגש לחנות בשיינקין 14 ת"א . שם מוכרים קבל
שעובד וגם יסבירי לך איך ומה לעשות...
בדוק . מומלץ בחום...

Carmigal
24/06/10, 04:14
isexy/ שלום אם אתה רוצה קבל וידיו לאייפון שעובד 100% תיגש לחנות בשיינקין 14 ת"א . שם מוכרים קבל
שעובד וגם יסבירי לך איך ומה לעשות...
בדוק . מומלץ בחום...

מה שם החנות אני חיפאי אולי בטלפון ?

gadib33
24/06/10, 09:11
יש כבל ב Ksp
140 ש"ח
עובד מצוין

meir20
26/06/10, 02:15
שלום לכולם!..
היום קניתי חיבור לiphone שיוכל להראות לי סרטים
ע"י הטלוויזיה , אך לרוע מזלי [כמו תמיד] יש בעיה!!
*1.מחבר את כל הדברים | תקין |
*2. אני מנסה להיכנס לסרט\סרטון הוא מנגן אותו בלי להופיע בטלוויזיה..

עזוב מה רשמו לך.. תקשיב לי..
גם אם קנית כבל ב 2 דולר יש פיתרון, פשוט לא להקשיב לעצות העצלנות שכולם כותבים שרק לקנות כבל אורגינל וזה יעבוד..
יש פיתרון ל tvout שיעבוד אם כל כבל, ושלא יהיה לך תהודעה המעצבנת הזו . אייפון אינו תומך באביזר זה..
רשמתי הרגע מדריך מלא בעמוד מדריכים > במדיה
זה בבדיקה אם מנהלי האתר.. עכשיו אני לא רואה את זה.. אבל בטח שתקרא את ההודעה הזו זה כבר יעלה המדריך ותוכל לסדר ...

המדריך שהעלתי זה איך לראות את כל מה שאתה עושה באייפון בטלויזיה, לא רק באייפוד שמה שאפל רוצה שתראה רק סרטים, גם בכבל אורינגל וגם לא באורגינל.. תוכל לראות כל מה שאתה עושה באייפון בו זמנית בטלויזיה.. משחקים, יו טיוב, ובקיצור כל דבר שבאייפון...

בכל זאת זה המדריך שלא תסתבך:

שלום,
מדריך זה ייתן לכם פיתרון טוב לשידור מהאייפון לטלויזיה .. TVOUT
תוכלו לצפות בכל מה שאתם עושים באייפון יישר בטלויזיה, לא כמו שאפל רוצה שתוכלו לראות רק סרטים דרך ה IPOD לטלויזיה, מעכשיו תוכלו לצפות בכל האייקונים ובכל פעולה שאתם עושים באייפון, אם זה להפעיל דפדפן ולראות אותו על המסך, או משחק, או יו טיוב, או כל דבר אחר.. כל מה שאתם רואים באייפון תראו בטלויזיה!!
וגם פיתרון לכבל לא אורגינל, קניתם כבל מאייבי של 2 דולר?! גם הוא נתמך.. נתחיל?!
----- מיועד למכשירים פרוצים בלבד -------- נבדק על אייפון 3GS , 3G בגירסה 3.1.3 אבל אפשר את אותם פעולות גם בכל גירסא---
אמור לעבוד------

*אין צורך להפעיל את ההגדרה של TVOUT שנמצא בהגדרות > ipod

שלב א'- להיכנס לסידיה, לחיפוש .. להוריד את TVOut2 Mirror TVOut
זה אמור להיות מסורס של BigBoss . מה שלרוב המכשירים יש כבר את הסורס בתוך המכשיר אחרי הפריצה, אם אין לך את הסורס הזה. הוסף אותו : http://apt.bigboss.us.com/repofiles/cydia/
עכשיו אחרי שהורדתם יש לכם בשולחן עבודה של האייפון, אייקון של התוכנה TVOutTuner
כנסו אליו לחצו על tv on וכבר אמור להיות לכם תמונה בטלויזיה, אם לא תבדקו שחיברתם טוב וכיוונתם בטלויזיה לAV הנכון, מומלץ לסמן את video....
יש לכם גם כפתורים למעלה כדי לכוון את התמונה שתהיה על כל המסך, אז לשחק אם זה קצת....
עכשיו כדי לשמור , יש להפוך את האייפון למצב אנכי ויהיה לכם עוד אופציות פשוט לעשות save
לכבלים אורגינלים נראה לי שזה מספיק...

בכבל לא אורגינל גם אמור לעבוד אבלללל... כשתיכנסו ליו טיוב או לכל דבר שקשור לנגן וידאו, פשוט תקבלו הודעה שאייפון אינו תומך באביזר זה.. ולא תוכלו לצפות בוידאו... אתם תראו לפתע מסך שחור, אז הפריצה היא כזו....

להיכנס לסידיה להוריד openssh למי שיש כבר שידלג,
להוריד תוכנה למחשב בשם winscp , להתחבר לאייפון ... פשוט בתוכנה winscp לרשום את האייפי שהאייפון קיבל ושם משתמש וסיסמה.. אם לא שיניתם.. האורגינל הוא user: root
סיסמה , alpine
-- לא לשאול לא מתחבר לאייפון וכל זה.. חפשו מדריך איך להשתמש ב winscp
ישנם תוכנות גם שתוכלו לגשת לטלפון דרך כבל יואסבי.. ולא דרך winscp שחייב ראווטר בשבילו..

אחרי שהתחברתם ללכת לנתיב הבא:
root/System/Library/PrivateFrameworks/IAP.framework/Support
אתם תמצאו קובץ בשם: iapd
תשנו את השם שלו ל iapdmeir (זה בעצם גיבוי)
עכשיו אחרי ששיניתם.. תורידו מהקישור הבא קובץ שנקרא iapd

http://www.megaupload.com/?d=AXPVO33B
להעביר את הקובץ הזה לאותו תיקיה ששיניתם את השם ל iapdmeir
ואחרי שהעברתם לעשות קליק ימני מאפיינים על הקובץ iapd
ותשנו את ההרשאה ל 0755
ולעשות אוקיי.. לכבות את הטלפון ולהדליק, וזהו TVOUT עובד מלא .. גם לכבלים לא אורגינלים, וגם כל קליפ שתפעילו יעבוד טוב גם ביו טיוב וגם בכל דבר אחר, כבר לא יהיה לכם את ההודעה המעצבנת הזו .. אייפון אינו תומך באביזר זה..

מקווה שעזרתי,
תודה , מאיר

barak kalif
01/07/11, 17:00
אחי יש לי כבל לא מקורי עשיתי בדיוק לפי המדריך ועכשיו בכלל אני לא רואה כלום בטלויזיה לפני כן ראיתי עד שהיתה מופיעה לי ההודעה באייפון אייפון אינו תוממך באביזר זה.. עכשיו כם זה לאאא תוציא אותי מזה גבר!!

barak kalif
02/07/11, 17:28
**********!!!!????!??

podp1
06/07/11, 17:11
יש כבל ב Ksp
140 ש"ח
עובד מצוין

ksp אומנם חברה זולה אבל היא חרא בוא אני אתן לך דוגמה קניתי אצלם אייפוד ב 1300 שקל (יחסית זול) אחרי זה הלך לי המסך ועדין הייה לי אחריות שלהם והבחור שמה הסתכל בפינות של האייפוד ואמר לא סליחה יש לזה פה שריטות זה נזק פיזי אנחנו לא מקבלים כזה דבר..
אחרי זה התברר לי באיידיגיטל שהם לא מפיצים חוקיים של אפל שהם קונים מאפל כלקוחות רגילים בכמות מסחרית ומוכרים את זה לא חוקי והם דפקו אותי כבר מכרתי אותו ב 500 שקל וקניתי אייפון..
עצה שלי להתרחק ולהתרחק מ ksp במיוחד לא לקנות שמה אייפד אבא שלי עשה את זה והם מכרו לא אייפד משומש בלי שהוא ידע והוא תבע אותם והם הביאו לנו כסף לשני אייפד 2 ויש לנו אותם אז כמו שאמרתי להתרחק מהם חרא חברה..