מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם ה-iPod Touch 8GB שונה בתכונותיו מהגירסאות של ה-32/64GB?

עדן
13/04/10, 13:08
לפי מה שכתוב באחד הנעוצים פה הבנתי שהוא פחות טוב מהגירסאות של ה-64/32gb

אייפוד טאץ' דור 3:
האייפוד החדש שהושק בספטמבר 2009 והביא חווית משתמש חדשה למרות שמבחינת העיצוב לא השתנה הרבה בין הטאץ' דור 2 לטאץ' דור 3. האייפוד החדש הגיע בשם "קונסולת המשחקים של אפל". המכשיר מגיע עם מעבד חזק מאוד שמריץ משחקים בצורה הכי טובה שיש כיום. בעוד כמה זמן אנו נראה משחקים בטכנולוגית unreal3 שתינתן רק למשתמשי האייפוד טאץ' דור שלישי. האייפוד החדש מגיע עם כרטיס מסך נהדר שמריץ את המשחקים באופן מושלם. האייפוד מגיע עם עיצוב זהה לאייפוד טאץ' דור שני וקישוריות wifi ובלוטוס מובנים. בנוסף באייפוד החדש אנו מקבלים אוזניות עם מיקרופון וגם את אפשרות השליטה הקולית (אנגלית).
למי מומלץ?
מומלץ בעיקר לאנשים שיודעים שהם רוצים מראש משחקים כבדים ב3d ויירצו הרבה משחקים גדולים מאוד. כמו כן לבעלי תקציב גבוהה (1700-2200) שרוצים להשקיע באייפוד שייתן חווית משחק נהדרת.
מגיע בדגמי32gb ו64gb. רק בדגמים האלה!
אין אייפוד 8gb שהוא דור שלישי ובעל התכונות שלו.

זה אומר שהכרטיס הגרפי שלו פחות טוב? או שבכללי כל החומרה שונה?
תודה.

oriX
13/04/10, 13:50
ה8gb פחות טוב במעבד ובכרטיס המסך. יש הבדל גדול מאוד בין השניים

עדן
13/04/10, 14:17
אז כדאי לקנות את הגירסא של ה-32gb?
בהתחלה רציתי לקנות את הגירסא של ה-8gb בגלל שהוא זול (בארה"ב) וראיתי איזה משחקים חבר שלי מריץ עליו וזה ממש קונסולה ניידת המכשיר הזה אבל כמו שאתה אומר ההבדל בין הגירסאות די גדול אז אני לבחור מה לעשות...
וגם ה-os4 יעבוד רק על הגירסאות של ה-32/64gb נכון?

Ron3
14/04/10, 13:20
בהתחלה רציתי לקנות את הגירסא של ה-8gb בגלל שהוא זול (בארה"ב) וראיתי איזה משחקים חבר שלי מריץ עליו וזה ממש קונסולה ניידת המכשיר הזה אבל כמו שאתה אומר ההבדל בין הגירסאות די גדול אז אני לבחור מה לעשות...

לא ה OS4 יעבוד גם על ה 8GB רק בלי ה - Multitasking ולנושא יש הבדל גדול מאוד
ביניהם הזיכרון (Ram) הוא 256MB במקום 128MB המעבד יותר חזק וגם המעבד גרפי יותר טוב
קיצר הוא הרבה יותר טוב.
אני קניתי את ה - 8GB רק כי לא היה לי מספיק כסף אבל אם אתה יכול לקנות את ה - 32GB
אז בטח שתקנה.

nitaimis
14/04/10, 16:23

אני ממליץ על 32gb, הוא יותר מהיר בהרבה ויש לו גרפיקה טובה. חוץ מזה, בגרסה הבאה הוא יקבל מולטיטאסקינג וה8gb לא.
כמובן שהכל ענין של תקציב.

JUANKRUS
14/04/10, 17:30
אני ממליץ על 32gb, הוא יותר מהיר בהרבה ויש לו גרפיקה טובה. חוץ מזה, בגרסה הבאה הוא יקבל מולטיטאסקינג וה8gb לא.
כמובן שהכל ענין של תקציב.

מה זה מולטיטאסקינג?

nitaimis
14/04/10, 17:36
מה זה מולטיטאסקינג?

עניתי על זה באשכול אחד מתחת שקוראים לו "מה זה מולטיטאסקינג?", תחפש קודם!

http://www.iphones.co.il/forum/post717365-2.html

vtil100
14/04/10, 18:11
יש הבדל בין 32 לבין 64 במחינת סוללה?

nitaimis
14/04/10, 22:41
יש הבדל בין 32 לבין 64 במחינת סוללה?

לא. הם בנויים בערך אותו דבר.