מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דעות על האייפד, רק ממי שיש לו בבקשה

gonenb
13/04/10, 09:17
אוקיי, קניתם אייפד, השתמשתם כבר זמן מה, הייתי רוצה לדעת מה דעתכם עליו.
בבקשה לתת דעה אוביקטיבית, יתרונות וחסרונות. (בבקשה מי שמוכר אייפדים, לא לענות ,זה לא אובייקטיבי).

אני בטוח שאייפד מעולה בשימוש באינטרנט, לכן אין צורך להגיב על כך, אני רוצה דעה לגבי שימושים אחרים, כגון קריאת ספרים, וצפייה בסרטים (לא YouTube אלא סרטים שהורדתם), או כל שימוש אחר שעולה בדעתכם.

נ.ב.
לא יאומן, אפל אישרה את Opera Mini, סוף סוף יש browser מעולה לאייפון, אין לי מושג עם הם הוציאו גירסה לאייפד, למי שיש מוזמן לבדוק (אם אין אני מניח שזה יגיע מתיישהו)

קבלו בנוסף סרט ענק
UciKe5EbjqQ

almog50
13/04/10, 10:31
קודם לכל אני מוכר אייפדים אבל יש לי אחד פרטי שאני לקוח לכל מקום,
לפני הכל ראיתי שרשמת שאין צורך להגיב על גלישה ויוטיוב אבל אני חייב לציין שאין דברים כאלה זה כל כך נוח וכיף לגלוש במכשיר לצפות ביוטיוב מעבר לזה שמתי עונה שלמה של חברים ברזולציה מותאמל לאייפד וזה פשוט נהדר איזה איכות איזה תצוגה מסודרת לסרטוני הוידאו חוויה, במכשיר מספק חווית משחק יוצאת דופן כל המשחקים שיש לאייפון ברזולציה גבוהה הרבה יותר (hd ) ועם פירוט רב יותר נוח לכתוב במכשיר המקלדת גדולה וברורה (כרגע אין עברית)
סוללה עושה רושם טוב בינתיים שורדת יום וחצי של גלישה ומיילים , תוכנת המייל במכשיר היא אחת הנוחות שעבדתי איתם עד היום, לגבי חסרונות קצת לא נוח לפעמים לעבוד עם המכשיר על שולחן שכן הוא לא בשיפוע אלייך אך הבעיה נפתרה לאחר רכישת כיסוי מיוחד מאפל

gonenb
13/04/10, 15:31
קודם לכל אני מוכר אייפדים אבל יש לי אחד פרטי שאני לקוח לכל מקום,
לפני הכל ראיתי שרשמת שאין צורך להגיב על גלישה ויוטיוב אבל אני חייב לציין שאין דברים כאלה זה כל כך נוח וכיף לגלוש במכשיר לצפות ביוטיוב מעבר לזה שמתי עונה שלמה של חברים ברזולציה מותאמל לאייפד וזה פשוט נהדר איזה איכות איזה תצוגה מסודרת לסרטוני הוידאו חוויה, במכשיר מספק חווית משחק יוצאת דופן כל המשחקים שיש לאייפון ברזולציה גבוהה הרבה יותר (hd ) ועם פירוט רב יותר נוח לכתוב במכשיר המקלדת גדולה וברורה (כרגע אין עברית)
סוללה עושה רושם טוב בינתיים שורדת יום וחצי של גלישה ומיילים , תוכנת המייל במכשיר היא אחת הנוחות שעבדתי איתם עד היום, לגבי חסרונות קצת לא נוח לפעמים לעבוד עם המכשיר על שולחן שכן הוא לא בשיפוע אלייך אך הבעיה נפתרה לאחר רכישת כיסוי מיוחד מאפל

ביקשתי שתי בקשות, לא לענות אם אתה מוכר, ושאין צורך לפרט על הגלישה ויוטרוב (כי כבר אמרתי שהם מעולים), לצערי אתה כמובן התעלמת משתי הבקשות.
גם אם יש לך מכשיר פרטי, אתה עדיין רוצה למכור ולכן מאוד לא מפתיע שכתבת בקושי חצי חסרון, בדיוק בגלל זה ביקשתי לא לענות אם אתה מוכר. אז תודה על המאמץ, אבל זה לא מה שאני מחפש.
רק תשובות רציניות בבקשה

ItaiHay
13/04/10, 16:12
בתור משתמש אייפד אני יכול לאמר כמה דברים:

1) הוא מהיר. אתה יכול לעשות הרבה פעולות בצורה חלקה. כמו כן, המשחקים רצים טוב וגם התוכנות (פנה לעמוד היוטוב שלי כדי לראות סרטונים).
2)הכל מוכר כי המערכת דומה לזו של האייפון. קל להתרגל אליו.
3) יש לו יכולו כמו של מחשב לכל דבר. אני משתמש בו בתור מחשב לנסיעות, אבל בבית יוצא לי גם להשתמש בו כשאני בסלון ואני רואה כדורגל או משהו ואני רוצה לעדכן בטוויטר/פייסבוק על התוצאה וכו'.
4) המקלדת גדולה ונוחה. קל להתרגל אליה.
5) הגלישה באינטרנט זה כמו חלום. קל ונוח.

הייתי מפרט, אבל לא עולה לי לראש כרגע כלום. אתה יכול להיות יותר ספציפי לגבי איזה נושא לדבר?

gonenb
13/04/10, 16:21
תודה על התשובה.
כתבתי ספציפית מה אני רוצה,
1. איך הוא בתור מכשיר לצפייה בסרטים (לא יוטיוב אלא סרטים או סדרות שהורדת. איך הרזולוציה משפיעה (לטובה ולרעה)
2. איך הוא בתור קורא ספרים, במיוחד האם אפשר לקחת אותו כדי לקרוא ספרים בפארק או בים.

בנוסף, איך הוא בדרכים, ספציפית יותר, איך המשקל ואיפה אתה סוחב אותו, תיק גב?

או אם יש לך עוד דעות אחרי שימוש של זמן מה במכשיר (רוב הסקירות הם של אנשים שכתבו אחרי יום אחד)

אני מניח שכשתגיע גירסא 4, עם מולטיטסקינג, הוא יהיה הרבה יותר קרוב למחשב

Omri David
13/04/10, 16:23
ביקשתי שתי בקשות, לא לענות אם אתה מוכר, ושאין צורך לפרט על הגלישה ויוטרוב (כי כבר אמרתי שהם מעולים), לצערי אתה כמובן התעלמת משתי הבקשות.
גם אם יש לך מכשיר פרטי, אתה עדיין רוצה למכור ולכן מאוד לא מפתיע שכתבת בקושי חצי חסרון, בדיוק בגלל זה ביקשתי לא לענות אם אתה מוכר. אז תודה על המאמץ, אבל זה לא מה שאני מחפש.
רק תשובות רציניות בבקשה

דבר ראשון הוא לא ניסה למכור לך שום דבר שנית אל תתקוף אותו, אתה רוצה דעה על מכשיר אתה תוכל לקבל אותו גם אם הוא מוכר מכשירים.
זה לא שהוא גורם לך עכשיו לקנות ממנו או משהו ורוב האנשים שיש להם אייפדים הם גם מוכרים פה למה הביאו סטוקים למכירה.

ItaiHay
13/04/10, 16:29
תודה על התשובה.
כתבתי ספציפית מה אני רוצה,
1. איך הוא בתור מכשיר לצפייה בסרטים (לא יוטיוב אלא סרטים או סדרות שהורדת. איך הרזולוציה משפיעה (לטובה ולרעה)
2. איך הוא בתור קורא ספרים, במיוחד האם אפשר לקחת אותו כדי לקרוא ספרים בפארק או בים.

בנוסף, איך הוא בדרכים, ספציפית יותר, איך המשקל ואיפה אתה סוחב אותו, תיק גב?

או אם יש לך עוד דעות אחרי שימוש של זמן מה במכשיר (רוב הסקירות הם של אנשים שכתבו אחרי יום אחד)

אני מניח שכשתגיע גירסא 4, עם מולטיטסקינג, הוא יהיה הרבה יותר קרוב למחשב

1) סרטים באיכות HD. זאת איכות 720p אבל זה עדיין HD. רואים טוב. וברור. אני נהנה ממנו בצורה זו.
2) לא טוב. למה? המסך שלו הוא מסך LCD והוא לא טוב באור יום. אם אתה רוצה הלקינדל מצויין באור יום.

gonenb
13/04/10, 16:29
דבר ראשון הוא לא ניסה למכור לך שום דבר שנית אל תתקוף אותו, אתה רוצה דעה על מכשיר אתה תוכל לקבל אותו גם אם הוא מוכר מכשירים.
זה לא שהוא גורם לך עכשיו לקנות ממנו או משהו ורוב האנשים שיש להם אייפדים הם גם מוכרים פה למה הביאו סטוקים למכירה.

הוא לא מנסה למכור לי, הוא מנסה לפרסם על חשבוני, כמה טוב האייפד, וזה לא מוצא חן בעיני.
ביקשתי יפה לא לעשות את זה והוא לא התייחס.

gonenb
13/04/10, 16:34
הקינדל מצוין באור יום, אבל אי אפשר לעשות איתו כלום חוץ מספרים, לא משהו שאני יקח לדרכים, ויוכל לשלוף כי בא לי קצת לקרוא, לכן אני לא יקנה אותו.
לגבי ברזולוציה של סרטים, אני יודע שהוא מנגן 720, רציתי לדעת איך נראת סדרה רגילה שאתה מוריד מהאינטרנט (ולא דווקא 720, איך הוא מותח אותה לכל המסך, ואם זה עדיין נראה טוב, האם יש פסים שחורים למעלה ולמטה וכו.

ItaiHay
13/04/10, 16:44
הקינדל מצוין באור יום, אבל אי אפשר לעשות איתו כלום חוץ מספרים, לא משהו שאני יקח לדרכים, ויוכל לשלוף כי בא לי קצת לקרוא, לכן אני לא יקנה אותו.
לגבי ברזולוציה של סרטים, אני יודע שהוא מנגן 720, רציתי לדעת איך נראת סדרה רגילה שאתה מוריד מהאינטרנט (ולא דווקא 720, איך הוא מותח אותה לכל המסך, ואם זה עדיין נראה טוב, האם יש פסים שחורים למעלה ולמטה וכו.

המסך הוא ב4:3 ולכן רוב הסרטים הם עם פסים השחורים.
איך לתאר את הניגון? זה נראה טוב מאוד. נוח לראות בו סרטים.

t-kobbi
13/04/10, 23:01
Hey Gonen b
I have an iPad for a week and the lack of access to applestore is a majord disadvantage.
I feel that I cannot use it for the purpose I bought it which is to use Word and excel while walking through places of heavy duty work.
Until I have Hebrew and ability to write and save in xls or doc it's just a fun gadget and no more.*

gonenb
13/04/10, 23:53
Hey Gonen b
I have an iPad for a week and the lack of access to applestore is a majord disadvantage.
I feel that I cannot use it for the purpose I bought it which is to use Word and excel while walking through places of heavy duty work.
Until I have Hebrew and ability to write and save in xls or doc it's just a fun gadget and no more.*

אולי כדאי שתכתוב בפורום את הבעיה שלך והחברה יעזרו לך לסדר את הגישה לאפליקציות, לא צריכה להיות בעיה להתחבר ל Itunes, כולל האמריקאי, רק צריך לדעת איך לעשות את זה בלי כרטיס אשראי אמריקאי.
לי לדוגמא יש גישה, חיפשתי בגוגל איך ומצאתי (מזמן) בעזרת קוד מיוחד איך להרשם (וקיבלתי מספר שירים חינם, לא שאני שומע או מכיר אותם, אבל זה לא חשוב).
תפתור את הבעיה שתוכל להנות מהמכשיר.

ItaiHay
14/04/10, 18:39
אולי כדאי שתכתוב בפורום את הבעיה שלך והחברה יעזרו לך לסדר את הגישה לאפליקציות, לא צריכה להיות בעיה להתחבר ל itunes, כולל האמריקאי, רק צריך לדעת איך לעשות את זה בלי כרטיס אשראי אמריקאי.
לי לדוגמא יש גישה, חיפשתי בגוגל איך ומצאתי (מזמן) בעזרת קוד מיוחד איך להרשם (וקיבלתי מספר שירים חינם, לא שאני שומע או מכיר אותם, אבל זה לא חשוב).
תפתור את הבעיה שתוכל להנות מהמכשיר.

הכוונה שלך טובה, אבל בבקשה אם מישהו רושם משהו לא במקום אז תפנה אותו לפורום אחר ותענה בפרטי. ככה מונעים שימשיכו את השיחה על הבעיה.

amlior
16/04/10, 01:17
Hi
I've got an iPad for about two days
I'm in love!
Great device to use for internet after a long day at work
I'm looking forward for a Hebrew keyboard and then the device is perfect!
Don't think for a second that this can replace your good old PC. But, for relaxing with some news reading emails video music photos it's a great thing!
The devices stays cool even when the CPU is loaded
I really enjoy the experience!

t-kobbi
16/04/10, 06:20
There is no doubt the iPad is a hit. I went to a restaurant yesterday with my iPad and people asked me to take pictures of them holding it.
By the way, another person brought his iPad to this place so out of 100 people 2 possessed iPads. Not a bad statistic for a country that comfiscates all iPads upon arrival.
The problem is tha you cannot let go of this thing and it's like it was designed to be a part of our body.
Wish you all to have one soon too.*