מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תיקים לאייפד

tomer1749
03/04/10, 17:05
כרע אני משתמש באייפוד טאצ', בגלל שהוא קטן אפשר לקחת אותו לכל מקום, תכננתי לשדרג לאייפד אבל כשאני חושב על זה אני לא בטוח שיהיה לי נוח לקחת אותו לכל מקום שבו לא יהיה לי תיק :-(
את האייפוד עד עכשיו הייתי לוקח בנרתיק שאני יכול לתלות על הצוואר וככה ללכת עם זה לכל מקום, אבל אני לא ילך עם 9 אינץ' תלויים עליי מין הסתם
אני ממש רוצה את האייפד אבל אני חושב שהוא לא יהיה לי נוח בכלל
מה אתם חושבים ?
למשל אני בלי תיק אני לא יכול להכניס אותו לכיס או לתלות אותו על הצוואר
מה לעשות ?
חוץ מהבעיה הזאת בכלל אין לי בעיות אם האייפד

Omri David
03/04/10, 17:24
אם אתה הולך למקומות בלי תיק זה אומר שאולי אתה לא תיהיה חייב את המכשיר איתך ואתה תסתפק באייפוד.
בדרך כלל אם לוקחים תיק זה ללימודים עבודה טיולים או סתם ללכת לקניות וגם ללכת לחבר כמה ימים או ככה שכמובן תוכל להכניס את המכשיר וללכת איתו.

זה כמו שתקנה לפטופ לדוגמא ושאל פה איך לקחת אותו איתך
השאלה המעניינת:
האם אתה צריך אותו כל הזמן איתך בשביל לשבת עליו?

tomer1749
03/04/10, 17:31
אם אתה הולך למקומות בלי תיק זה אומר שאולי אתה לא תיהיה חייב את המכשיר איתך ואתה תסתפק באייפוד.
בדרך כלל אם לוקחים תיק זה ללימודים עבודה טיולים או סתם ללכת לקניות וגם ללכת לחבר כמה ימים או ככה שכמובן תוכל להכניס את המכשיר וללכת איתו.

זה כמו שתקנה לפטופ לדוגמא ושאל פה איך לקחת אותו איתך
השאלה המעניינת:
האם אתה צריך אותו כל הזמן איתך בשביל לשבת עליו?

בבית אני לא מתכנן להשתמש בו, בבית יש לי את המחשב, אז בבית אין לו שימוש אבל כשאני מחוץ לבית אז אני משתמש בו, למשל במסעדה עד שאוכל מוכן יש wifi אז אני מעביר בינתיים את הזמן .. אבל בבית אין לו שימוש.
אני חושב שאני הרבה יותר נהנה שיהיה לי כביכול ''אייפוד טאצ' גדול'' אבל אני לא בטוח שיהיה לי נוח לקחת אותו לכל מקום ..

ipxp
03/04/10, 22:12
ל"סתם בחוץ במסעדה" מתאים האייפון או האייפוד טאץ'. זה לא מה שהאייפד מכוון אליו.

האייפד מכוון לפעילויות קלות בבית - נגיד אתה רק רוצה לבדוק אימייל או משהו קטן באינטרנט, ואז הוא הרבה יותר יעיל ממחשב מסורבל.

הוא בא גם להחליף את המקומות שבהם אתה משתמש בלפטופ או הנטבוק ה"איטיים והלא נוחים" - ובמקום זה משתמש בטאבלט שלך בנוחיות ובמהירות.

אם יש הרבה מקומות שאליהם אתה לא הולך עם תיקים - הכי טוב לקחת אייפון. אם אתה כבר לוקח תיק - אייפד יהיה יותר טוב. לכן תחשוב כמה זמן אתה תעדיף להשתמש במכשיר נייד לגמרי ופחות נוח, וכמה זמן תוכל להרשות לעצמך לקחת חפץ גדול בנוחות. אם לא נוח לך לקחת לפטופים להרבה מקומות אז כנראה שאייפד יהיה אותו הדבר.

tomer1749
04/04/10, 09:52
ל"סתם בחוץ במסעדה" מתאים האייפון או האייפוד טאץ'. זה לא מה שהאייפד מכוון אליו.

האייפד מכוון לפעילויות קלות בבית - נגיד אתה רק רוצה לבדוק אימייל או משהו קטן באינטרנט, ואז הוא הרבה יותר יעיל ממחשב מסורבל.

הוא בא גם להחליף את המקומות שבהם אתה משתמש בלפטופ או הנטבוק ה"איטיים והלא נוחים" - ובמקום זה משתמש בטאבלט שלך בנוחיות ובמהירות.

אם יש הרבה מקומות שאליהם אתה לא הולך עם תיקים - הכי טוב לקחת אייפון. אם אתה כבר לוקח תיק - אייפד יהיה יותר טוב. לכן תחשוב כמה זמן אתה תעדיף להשתמש במכשיר נייד לגמרי ופחות נוח, וכמה זמן תוכל להרשות לעצמך לקחת חפץ גדול בנוחות. אם לא נוח לך לקחת לפטופים להרבה מקומות אז כנראה שאייפד יהיה אותו הדבר.

זה לא רק מסעדות, אני פשוט רוצה את האייפוד שלי בגדול, אבל לא יהיה לי נוח ללכת איתו למקומות בלי תיק, כי אני לוקח אותו לכל מקום שלוקח להגיע אליו יותר מחצי שעה או לכל מקום שאני מתכנן להישאר בו הרבה.
שמעתי על מגן עם רצועת כצף.
מה זה ? זה נוח ? מישהו מכיר ויודע ?

עומרי1212
09/04/10, 21:28
מה הכי זול שאני יכול למצוא?

אני רוצה לקנות פה מהארץ..יענו דרך ייבוא שאנשים מביאים או דרך אתר כמו mustop.

כמה הכי זול יעלה?

ItaiHay
09/04/10, 21:33
מצאתי ב 3400 ¤
http://www.kombinator.co.il/mypost.php?id=107526

אאין "הכי זול" כי אין בינתיים השוואה. הכל פרטי.

עומרי1212
09/04/10, 21:35
לאא..אני לא מדבר דרך חנויות אלא דרך אנשים פרטיים שמוכרים

suzi
06/07/10, 15:52
בשביל לקנות אייפדים או תיקים (http://www.pbags.co.il/Htmls/article3.aspx?C2056=12586&BSP=12583&BSS110=12586&BSCP=12273&BSS110=12721) לאייפדים וכו' מאנשים פרטיים צריך לבדוק באתר של יד2 או משהו דומה...
שיהיה בהצלחה!

ItaiHay
06/07/10, 16:26
אין להקפיץ נושאים ישנים!