מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה:יהיה אפשר להוריד סרטים לאייפד ישירות ממנו בהורדה ישירה?

dok1230
09/04/10, 06:02
או דרך תוכנות כמו טורנט וכולי...אני מקווה שאפשר..אחרת מה זה שווה?!:d סתם חח

ItaiHay
09/04/10, 08:40
יהיה אפשר בתשלום מחנות אייטונס.

dok1230
10/04/10, 21:31
ואם נגיד יפרצו אותו...אין מצב שיהיה אפשר להוריד אליו סרטים ולהמיר אותם בתוכו?
כי להוריד סרטים דרך אייטונס אפשר גם באייפוד טאץ'...ואם זה הדבר היחיד שיתאפשר באייפד
אז לצערי הוא פשוט אייפוד גדול...מאכזב, אני כל כך רוצה לקנות אותו ):

oriX
10/04/10, 21:41
כי להוריד סרטים דרך אייטונס אפשר גם באייפוד טאץ'...ואם זה הדבר היחיד שיתאפשר באייפד

לא אי אפשר,
אפשר להוריד סרט ממגה אפלוד דרך n95?
לא, כי זה לא ככה. דעה של "אייפוד מגודל" היא כל כך ילדותית ולא נכונה, אם אתה כל כך רוצה לקנות אותו תקנה בגלל מה שיש לו מה שאין.

בהצלחה

ItaiHay
10/04/10, 22:07

בתור בעל אייפוד טאץ' קטן ו"אייפוד טאץ' גדול" אני יכול לאמר לך לא לקנות אותו.
למה? לא בגלל שהוא מכשיר מדהים ותהנה ממנו בכל נגיעה, אלא בגלל שאם זאת הגישה שלך לגבי מוצרים כל כך טובים אז תיתן למישהו שכן יהנה ממנו את המכשיר.

אני פשוט לא מבין אנשים כמוך שחושבים על האייפד בתור אייפוד טאץ' גדול. הוא הרבה יותר מזה, אבל אני לא אבזבז את הזמן שלי על להסביר לך למה.

dok1230
11/04/10, 04:08
יואו איזה רגישים...חחח מה הקשר ילדותי?! מה נראה לך אני אומר את זה בשביל לעצבן אותך? ככה נראה לי כי מה שהיה חסר לי באייפוד טאץ' זה שיהיה יותר גדול ויותר עצמאי כמו מחשב ועד שמגיע האייפד זה לא מה שאני חושב אז מאכזב כן אין מה לעשות....ולא ביקשתי שתחליט לי אם לקנות או לא או שתסביר לי חס וחלילה שלא תבזבז את זמנך היקר...
אז תודה על התשובה לשאלה שלי ותעשו טובה אל תהפכו את זה לויכוח אין לי כוח לשטויות, לל"ט.

ipxp
11/04/10, 08:17
אחרי פריצה תמיד תוכל להוריד ישירות במכשיר סרטים כמו של youtube, אבל סרטים ארוכים ורציניים זה כבר יהיה יותר בעייה...

oriX
11/04/10, 15:39
יואו איזה רגישים...חחח מה הקשר ילדותי?! מה נראה לך אני אומר את זה בשביל לעצבן אותך? ככה נראה לי כי מה שהיה חסר לי באייפוד טאץ' זה שיהיה יותר גדול ויותר עצמאי כמו מחשב ועד שמגיע האייפד זה לא מה שאני חושב אז מאכזב כן אין מה לעשות....ולא ביקשתי שתחליט לי אם לקנות או לא או שתסביר לי חס וחלילה שלא תבזבז את זמנך היקר...
אז תודה על התשובה לשאלה שלי ותעשו טובה אל תהפכו את זה לויכוח אין לי כוח לשטויות, לל"ט.

טוב איך שאתה רוצה. אל תיכנס לפאניקה כולה ניסיתי לעזור לך מסתבר שצריך בשביל זה איש מקצוע.
אם כתבת שאתה כל כך רוצה לקנות אותו תקנה אל תבלבל במוח על כל מיני שטויות כאלה.