מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי האייפד

shlomi197
08/04/10, 16:16
הי
אני מתלבט האם לקנות עכשיו את האייפד מה שקורץ לי או לחכות עד שיהיה יבוא מסודר על
דעת אפל ואסביר היתי בסרט הזה באייפון שאיך שיצא רכשתי מיבוא אישי וסבלתי כל הזמן מנעילת המכשיר עקב מדיניות אפל ושוב יכול להיות שיש מי שלא מפריע לו אבל אני לא סובל זאת ונאלצתי לרכוש אייפון מחברות הסלולר הרבה יותר יקר ו2 מכשירים שבעצם מספיק לי 1
ובכן לענין האייפד ושוב האם אייפד יהיה כמו האייפון שיש הבדלבין יבוא פריטי ליבוא מסודר אידיגיטל במילים פשוטות האם אייפד שאני קונה עכשיו יבוא לט מוסדר אבול מנעילת מכשיר או חשש לנעילת מכשיר או שהאייפד לא כדין אייפון ובעם אם אני קונה עכשיו יהיה זהה כמו שאקנה מאיידייטל
אודה לכל העונים

Smart&Simple
08/04/10, 16:22
האייפד ככל הנראה יהיה זהה לזה שבאיי-דיגיטל (לא ידוע מתי יגיע לאיי דיגיטל - אולי רק בדגם הבא)

מה שבטוח, זה שהאייפד הוא כמו אייפוד ולא כמו אייפון ולכן הוא לא ינעל לך לעולם.
גם הדגם שמגיע עם קישוריות 3g מגיע סים פרי ולכן לא ינעל לעולם.

הסכנות באייפון, היו קיימות מההתחלה, שאפל נעלה מכשירים לספקיות.
באייפד המצב הוא שונה, והאינטרס שלהם שונה.

בקיצור אין לך מה לחשוש אתה יכול לקנות בביטחה היום, אבל אם תחכה חודש / חודשיים... אני מאמין שהמחירים יירדו קצת ואולי גם יגיע הדגם החדש וישווק דרך פלאפון.
אולי גם תהיה כבר פריצה ומקדלת עברית... בקיצור אני מחכה קצת.

gonenb
08/04/10, 17:54
אני קניתי אייפון בהתחלה, ועדיין משתמש בו (2g 8gb), הוא מעולם לא ננעל לי, פשוט כי כל פעם שהיה עדכון גירסה לא עידכנתי עד שיצאה פריצה מסודרת.

ItaiHay
08/04/10, 18:31
ננעל? למה שהאייפד ינעל? הוא לא משתמש בכרטיס סים (לפחות לא הגירסא שבשוק היום).
אם אתה רוצה אייפד דור 3 אני ממליץ לחכות שיגיע במאי. יש כבר ידיעות על כך שהוא מגיע לאורנג' ופלאפון בחודש הזה.

shlomi197
08/04/10, 23:23
תודה רבה לכל העונים
האם אתם נעולים על כך שבניגוד לאייפון אייפוד לעולם לא ננעל אפילו ביבוא אישי פירטי
תודה לעונים

ItaiHay
09/04/10, 00:06
תודה רבה לכל העונים
האם אתם נעולים על כך שבניגוד לאייפון אייפוד לעולם לא ננעל אפילו ביבוא אישי פירטי
תודה לעונים

קודם כל:
כל אייפד הוא סימפריי. אז הוא לא ינעל אם זה גירסאת הדור 3.
ואם זה אייפד WiFi אני לא רואה דרך לנעול אותו.