מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל משחררת פרסומת נוספת לאייפון

natish
08/04/10, 13:32
‏בשבועות האחרונים אפל משחררת מספר פרסומות למכשיר האייפון. אמש היא שיחררה עוד פרסומת לאייפון שמציגה את יכולות המכשיר לעזור למשתמש לבצע רכישות ולקנות מתנות.

‏http://img.skitch.com/20100408-1xbbguwwnpu2ar9gs41y8iyhyk.jpg

אפל שיחררה היום עוד פרסומות למכשיר האייפון. הפרסומת החדשה שנקראת "Shopper" מציגה את יכולותיו של האייפון לבצע רכישות משכילות ולקנות מתנות כאשר בפרסומת הדובר רוצה לקנות מכונת אספרסו לאשתו. הוא משתמש באייפון כדי לבצע סקר שוק קטן וכדי להתייעץ על הצבע הוא שולח הודעת MMS לגיסתו. לאחר מכן הוא בודק עם האפליקציה Red Laser הפופולרית מקומות עם מחירים זולים יותר ואף את מיקומם (לינק לסקירה (http://www.iphones.co.il/forum/thread112619.html)).

Qd_IDvDMeQE

הפרסומת הזו היא כבר הפרסומת השלישית שאפל משחררת בשבוע האחרון כאשר נראה שהמטרה של הפרסומות הללו היא לשמור את המיקוד גם על מכשיר האייפון אחרי שכל העולם ואחותו מרוכזים במכשיר האייפד שיצא וממשיך לעשות אפילו יותר הייפ מאשר שהוא עשה לפני צאתו. אם בפרסומות הקודמות אפל הציגה את היכולות של המכשיר למציאת שירים ורכישת כרטיסי הופעה או מציאת קובץ ממחשב העבודה ולשלוח אותו לעמית מהעבודה מהדרכים הפרסומת האחרונה מציגה את האייפון ככלי עזר בעת רכישת מוצרים ו/או מתנות.

אם עד לפרסומות האחרונות הללו אפל קידמה בעיקר את חנות האפליקציות אז בפרסומות האחרונות אפל מציגה את האייפון ככלי עזר חיוני שיכול לעזור למשתמש ולהפוך את החיים לקלים יותר גם בזכות הפיצ'רים המובנים בו (הודעות דחיפה, MMS ומולטי טאסקינג באפליקציות המובנות) וגם בזכות שלל האפליקציות השונות שקיימות באפסטור.

ido dwek
08/04/10, 14:08
רק עושה עוד יותר חשק לאייפון,
אבל בעצם כל מה שהם מראים באייפון הוא לאמריקה,
אין לך אפשרות באמת לראות על חנויות בישראל עם האייפון וללחוץ רגע ולעבור לgps שידריך אותך איך להגיע,
עדיין פרוסמת נחמדה וטובה

natish
08/04/10, 14:10
רק עושה עוד יותר חשק לאייפון,
אבל בעצם כל מה שהם מראים באייפון הוא לאמריקה,
אין לך אפשרות באמת לראות על חנויות בישראל עם האייפון וללחוץ רגע ולעבור לgps שידריך אותך איך להגיע,
עדיין פרוסמת נחמדה וטובה

Google Maps עובדת בארץ בצורה מלאה כבר מספר חודשים.
אני מסכים שהאפליקציה Red Laser לא מתאימה לשימוש מלא בארץ אבל עדיין הרעיון לא שונה יותר מדי. בקלות אתה יכול להמיר את השימוש באפליקציה הזו בשימוש באפליקציה של Zap או כל אתר השוואת מחירים אחר שיעזור לך להגיע לאותן תוצאות.

Maor.S
08/04/10, 14:39
אחת הפרסומות הטובות שלהם :)

yakirnav
08/04/10, 17:59
google maps עובדת בארץ בצורה מלאה כבר מספר חודשים.
אני מסכים שהאפליקציה red laser לא מתאימה לשימוש מלא בארץ אבל עדיין הרעיון לא שונה יותר מדי. בקלות אתה יכול להמיר את השימוש באפליקציה הזו בשימוש באפליקציה של zap או כל אתר השוואת מחירים אחר שיעזור לך להגיע לאותן תוצאות.

אבל בשביל זה, נתי, לאו דווקא צריך אייפון

אבל עדיין - המכשיר הכי אדיר שאי פעם נתקלתי בו...
פרסומת מעולה שעושה חשק....

natish
08/04/10, 18:01
אבל בשביל זה, נתי, לאו דווקא צריך אייפון

אבל עדיין - המכשיר הכי אדיר שאי פעם נתקלתי בו...
פרסומת מעולה שעושה חשק....

זאפ, גוגל maps וכל מה שציינתי זמינים לאייפון בתור אפליקציות ואני לא מכיר עוד מכשיר סלולרי שמכיל את האפליקציות הללו.

yakirnav
08/04/10, 18:38
אני מסכים שהפלטפורמה של האייפון מאפשרת את השימוש הכי מהנה ונוח עם הממשקים האלו! אך בכל אינטרנט סלולרי אפשר להשיג את אותם תוצאות!
לא האייפון עצמו כמכשיר הוא זה שמאפשר את השימוש באתרים\שירותים אלו! אלא הוא זה שמאפשר את הגישה אליהם בצורה כל כך נוחה, חוויתית, מסודרת ומיוחדת! וזה מה שמייחד אותו כל כך מכל מכשיר אחר!

natish
08/04/10, 18:45
אני מסכים שהפלטפורמה של האייפון מאפשרת את השימוש הכי מהנה ונוח עם הממשקים האלו! אך בכל אינטרנט סלולרי אפשר להשיג את אותם תוצאות!
לא האייפון עצמו כמכשיר הוא זה שמאפשר את השימוש באתרים\שירותים אלו! אלא הוא זה שמאפשר את הגישה אליהם בצורה כל כך נוחה, חוויתית, מסודרת ומיוחדת! וזה מה שמייחד אותו כל כך מכל מכשיר אחר!

אנחנו אומרים את אותו הדבר בצורה שונה :)
אני מסכים שהאייפון עצמו לא מיוחד לכשעצמו משאר מכשירי סמארטפון. מה שהופך אותו לשונה יותר ואולי גם טוב יותר הוא האפסטור וכל האפליקציות שהיא מכילה שמאפשרות גישה נוחה לתכנים הללו מהמכשיר.

yakirnav
08/04/10, 18:47
אנחנו אומרים את אותו הדבר בצורה שונה :)
אני מסכים שהאייפון עצמו לא מיוחד לכשעצמו משאר מכשירי סמארטפון. מה שהופך אותו לשונה יותר ואולי גם טוב יותר הוא האפסטור וכל האפליקציות שהיא מכילה שמאפשרות גישה נוחה לתכנים הללו מהמכשיר.

אמן! :wink: :D

ShayNoy
09/04/10, 08:25
יש גוגל מאפס להרבה פלטפורמות. לגבי זאפ הם בטוח יוציאו גרסאות נוספות לאנדרואיד וכו'... רק שאותנו זה לא מעניין אנחנו בעולם שלנו הוא יפה וטוב ולא מעניין מה יש לאחרים :) מאוהבים במכשיר p: