מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם אפל מפסיקה את פרסומות ה- Get A Mac?

natish
08/04/10, 13:24
‏אחרי מספר שנים בהם פרסומות ה- Get A Mac היו חלק מסימן ההכר השיווקי של החברה נראה שאפל מחליטה לעבור הלאה.

‏http://img.skitch.com/20100408-kiuc7pmmpef4mh7u3a8nxkq2uu.jpg

אחרי ששנים לא מעטות ועשרות פרסומות נראה שאפל החליטה לעבור הלאה כאשר מידיעה שמתקבלת מהאתר 9To5Mac עולה שאפל נוטשת את ליין פרסומות Get A Mac המפורסם שלה וככל הנראה תמצא פורמט פרסומות חדש עבור מחשבי המק שלה. הדיווח מגיע מהשחקן Justin Long שמשחק את דמות ה- Mac בפרסומות שאומר שיתכן מאוד שליין הפרסומות יפסיק. מה שעוד מאשש את הדיווח הוא שהקומיקאי John Hodgman שמשחק את תפקיד ה- PC בפרסומות גם אמר שאפל ממשיכה הלאה ושככל הנראה לא יהיו יותר פרסומות מהסדרה המצליחה.

כשנישאל על מצב הפרסומות ענה Long:

אני חושב שהם ככל הנראה נגמרו. למעשה שמעתי מג'ון (Hodgman) שאפל ממשיכה הלאה. אני לא יודע בוודאות אבל זה עצוב, לא רק בגלל שאני אתגעגע לעשות את הפרסומות הללו, אלא אני גם אתגעגע לעבוד עם ג'ון. נעשינו די קרובים והוא אחד מהחברים הטובים והקרובים שלי. היה ממש מהנה לעשות את התפקיד, בעיקר כי אני לא צריך לעשות יותר מדי אלא רק לשמור על עצמי מבודר בין הטייקים.

לאחרונה עלו לא מעט טענות שליין הפרסומות מיצה את עצמו כאשר בפרסומות האחרונות אפל השתמשה ביותר שחקני חוץ בפרסומות ולמרות זאת עדיין הבקורות שבעבר הללו את הפרסומות הללו הפכו להיות יותר נוקשות. נראה שאפל החליטה שאכן הגיע הזמן לעבור הלאה. איזה מהפרסומות אתם הכי אהבתם?

FxOIebkmrqs

Cyphers
08/04/10, 13:54
לא יודע מה הסיפור אבל לא נראה לי שליין הפרסומות מיצה את עצמו.
הפרסומת הזאת היא אחת הטובות בכל אופן. ימי ויסטה.

אישית (ממה שראיתי) זאת האהובה עליי,

s9QAkW12DZY

daromay
08/04/10, 14:40
חבל,פרסומות גאוניות ומצחיקות...
צריך לעשות כאלה בארץץ

GalDanino
08/04/10, 15:25
איזה באסה :( !!!!!!!!! בידיוק אתמול ראיתי משהו שtake 180 עשו על האייפד בסגון הזה ונזכרתי והם לא עשו get a mac כבר הרבה זמן XDDD איזה קטע.. :P
איך אפשר לבחור אחד! כולם טובים :P
FxOIebkmrqs KNnX6XRQBec

natish
08/04/10, 16:35
גל, טוב שלא נסחפת...