מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פרסומת חדשה לאייפון

natish
07/04/10, 01:18
‏בטפטוף קל אפל בינות להשקת מוצרים חדשים, שמועות על שדרוגים ומערכות הפעלה חדשות אפל משחררת פרסומת חדשה למכשיר האייפון. כשהנושא הוא מוזיקה.

‏http://img.skitch.com/20100406-1djij7huuubaff1nj6q9es81ym.jpg

כשכולם מתמקדים בהייפ סביב מכשיר הטבלט החדש של אפל, ענקית החומרה מקופרטינו לא שוכחת לקדם את הסמארטפון שלה שבזכותו ככל הנראה האייפד לא היה מגיע לעולם בתצורתו הנוכחית שזוכה בינתיים להצלחה מוקדמת. בשבוע האחרון אפל שיחררה פרסומת למכשיר האייפון וכעת היא משחררת פרסומת נוספת שמתמקדת בנושא המוזיקה ומציגה כיצד ניתן עם האייפון לזהות שירים, לקבל מידע על הלהקה ולהזמין כרטיסים למופע תוך פחות מדקה.

בסרטון הפרסומת שנקרא בשם "Concert", הדוברת משתמשת בתוכנת Shazam כדי לזהות שיר שמתנגן ברקע ומוצא חן בעיניה. אחרי הזיהוי שאזאם מפנה אותה לחנות המוזיקה של אפל לאפשרות להוריד את האלבום/שירים של הלהקה דרך תוכנת איטיונס המובנית במכשיר (ועובדת רק עם חשבון אמריקאי). לאחר מכן היא מקבלת מידע בהודעת דחיפה על מופע שמקיימת אותה הלהקה באזור שלה ומאפשר לה לצפות במידע בהרחבה ואף לרכוש כרטיסים. הכל דרך האייפון.

צפייה מהנה :)

1mDEeKj43ks

בסרטוני הפרסומת האחרונים אפל מתמקדת יותר ויותר בהצגת האייפון בתור מכשיר שימושי מאוד שמחבר את המשתמש לעולם התוכן של הרשת דרך המכשיר הנייד ומכל מקום. אם בסרטונים האחרונים אפל התמקדה במולטי טאסקינג המוגבל של המכשיר בסרטון הזה היא דווקא מעדיפה להתמקד בתכנים עצמם ובשירותי ה- Push שעד כה לא הוצגו ממש בפרסומות של המכשירים. דווקא לאור הדיבורים על הרחבת יכולות המולטי טאסקינג של האייפון בגרסה 4.0 שאפל עתידה להציג לראשונה ביום חמישי הקרוב הפרסומת מקבל רובד מעניין יותר.

dor121
07/04/10, 21:29
פרסומת ענקית.
מישהו מוכן להסביר לי איך למרות שיש לי שאזאם (גם הגרסה החינמית והפרו) לא מופיע לי סמל ההורדה באייטונז?

Omri David
07/04/10, 21:52
פרסומת ענקית.
מישהו מוכן להסביר לי איך למרות שיש לי שאזאם (גם הגרסה החינמית והפרו) לא מופיע לי סמל ההורדה באייטונז?

זה לא נמצא להורדה בחנות הישראלית :)

dor121
08/04/10, 00:42
אני יודע.. בגלל זה הורדתי את זה מהחנות האמריקאית שם יש לי חשבון.
ובכל זאת זה לא מאפשר לי התחברות לאייטונז...

oriX
08/04/10, 14:41
אני יודע.. בגלל זה הורדתי את זה מהחנות האמריקאית שם יש לי חשבון.
ובכל זאת זה לא מאפשר לי התחברות לאייטונז...

לא קשור,
אתה לא יכול לבדוק את החנות האמריקאית. היא לא נתמכת בארץ