מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Desk Phone להפוך את האייפון לטלפון שולחני

natish
06/04/10, 14:57
‏Desk Phone הוא Dock שימתח את שימוש האייפון גם למשרד או לבית באופן קווי.

‏http://img.skitch.com/20100406-fgmcjubr5t82uf6qabiqspx75i.jpg

אחרי שהאייפון חולל מהפכה בעולם הסלולר למה שהוא לא יעשה דבר דומה בעולם הטלפוניה הקווית? ככה לפחות חשבה חברת deskphonedock שהחליטה להביא את כל היתרונות של האייפון לעולם הטלפונים הקווים בדמות המוצר החדשני הזה שעתיד להיות מוצג לראשונה ביריד התקשורת בסין במהלך החודש הקרוב. ה- Dock שמאפשר לחבר אליו את מכשיר האייפון מכיל גם 2 רמקולים סטריאופוניים, מיקרופון, לחצני שליטה על הווליום, לחצן השתקה וחיבורי USB וחשמל משולבים.

המוצר עשוי מאלומיניום ובחלקו הוא מצופה בפלסטיק קשיח ומעוצב שמעניק תחושת גומי רכה ונעימה לשימוש. המוצר הזה תוכנן כך שהוא יתאים לכל אחד מדגמי האייפון כך שאם יש לכם אייפון 2G ישן או אחד מהדגמים החדשים יותר (3G או 3Gs) תוכלו להשתמש במוצר הזה ללא כל בעיה אפילו אם המכשיר שלכם מגיע עם קייס/מגן חיצוני זאת הודות למכניזם מתכוונן ייחודי שפותח על ידי החברה שמאפשר להכניס ל- Dock אייפון שמגיע עם קייס או מגן עד לעובי של 2מ"מ ואין שום צורך להסיר חלקים מהקייס כדי לחשוף את הקונקטור של המכשיר.

http://img.skitch.com/20100406-1qq7uhjerx8d4bs7audkxxiy58.jpg

ה- Desk Phone מגיע בעיצוב מינימליסטי מאוד והוא מזכיר מאוד את העיצוב של אפל כאשר מדובר במוצר בעל חזות חלקה (ולבנה). ל- Dock אין אפילו לחצן חיצוני להעברת שיחות ממצב ספיקר למצב אוזניה זאת הודות לחיישן מגנטי שמזהה את הרמת שפופרת הטלפון ובאופן אוטומטי מעביר את השיחה ממצב ספיקר למצב רגיל כאשר השיחה מועברת דרך השפופרת ולהפך באופן דומה.

כרגע אין תג מחיר למוצר המעניין הזה מאחר והוא עדיין לא שוחרר באופן רשמי למכירה. מה שכן תוכלו לקבל עוד מידע באתר החברה (http://www.deskphonedock.com/) ועקוב אחריה כאשר היא תשחרר את המוצר באופן רשמי למכירה.

1GQG7pa7_SU

Vatos-Locos
06/04/10, 15:06
לא כ"כ הבנתי במה זה עדיף על לדבר איתו בצורה רגילה? אם הוא צריך טעינה אז..אפשר לחבר לו.. כבל usb..

Omri David
06/04/10, 15:08
הדבר הזה מצויין למשרד אני הייתי קונה כזה אפילו לבית אבל הוא פשוט מכועררררר

ipxp
06/04/10, 15:40
אלה מהדברים שנראים אטרקטיבים בשנייה הראשונה אבל אז בשנייה השנייה "רגע ומה רע באיך שאני כבר מדבר בטלפון עכשיו?"
הסרטון עם התקרית של האיש השמאלית בלתי הגיונית בעליל :l

Vatos-Locos
06/04/10, 15:46
ipxp, צודק לגמרי, הטיעונים שלהם מפגרים, למרות שזה סרטון הומוריסטי הייתי מצפה מפרסומת להיות עם פואנטה כלשהי שתשכנע את הקונה.

בהתחלה הוא לא הצליח להטעין ולדבר ביחד כי הוא השתמש ב-DOCK STATION, אחר כך לא הצליח להגיע לטלפון כי הכבל USB היה קצר מידי ומשם בדרך פלא הוא נפגע כשניסה להצמיד לראש שלו מערכת רמקולים...

natish
06/04/10, 15:54
היום לא מעט אנשים מוותרים על המספר הקווי שלהם מאחר והנייד זמין בכל מקום ובכל זמן (למרות שהתעריפים של הקווי משתלמים יותר למי שמדבר הרבה מהבית). זה יכול להיות מוצר חביב לאנשים שמפחדים מקרינה מאחר והם לא מצמידים את המכשיר לראש וגם מונעים מעצמם את החימום של המוח בעת שיחה ארוכה.

אני מסכים שהסרטון משעשע אבל חסר פואנטה של ממש מאחר וה"טענות" שם הם די דביליות. עדיין אני בטוח שיש אנשים שימצאו את הקונספט כשימושי ומשתלם.

Omri David
06/04/10, 15:58
אני מכיר כמה אנשים שמעדיפים לחבר את הטלפון שלהם לדוק ולדבר כי הם כל הזמן במשרד ואם הם גם ככה יכולים להטעין את הטלפון במצב יותר נוח אז למה לא.
לחבר טלפון לדוק ולדבר עם שפורפרת נוחה יותר ובאותו זמן זה מטעין את המכשיר זה דבר נוח לכל עובד משרד.

וטלפון קווי אני לא רואה הרבה עתיד אליו מיום ליום אני רואה אנשים שמעדיפים סלולרי.

nati-va
06/04/10, 17:13
וואי זה ממש נחמד..
נראה נוח מאוד..במיוחד שהאייפון לא מכשיר נוח במיוחד לדיבור..

BIGBENG5
08/04/10, 18:14
חחח איזה פרסומת מפגרת

LeVy $tyle
08/04/10, 23:09
לא רע. חבל שאין לאייפוד טאץ'. מחיר אני חושב שיהיה מוגזם בהתחלה. ולכל מי שאמר שהפרסומת מצחיקה - זו המטרה. הרי אתה לא באמת צריך את זה, אבל זה לאייפון - אז למה לא? :)

Vatos-Locos
10/04/10, 10:30
מה הרעיון לחבר איפוד טאץ לשפורפרת טלפון אם אין לו טלפון?
ופרסומת מצחיקה זה נחמד אבל אם הם רוצים למכור הם צריכים לתת סיבה כלשהי למה לקנות את המוצר...

Cyphers
12/04/10, 09:44
לא יודע מתי פעם אחרונה יצא לכם לנסות לדבר בטלפון כשהוא בדוק אבל אתה שומע נהדר - הצד השני לא.