מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הדגם הזה או דגם 3g ?!

GuyHasid
06/04/10, 12:13
מה אתם אומרים ?.. כדאי לחכות לדגם של 3g או לדגם הפשוט של האייפד ?

1. לא בטוח שיהיה פריצה טובה ל 3g (אמרו שיהיה סיבווך עם הקשוריית 3g )
2. לא בטוח שהוא יעבוד טוב בישראל ..

מה אתם אומרים ??

Omri David
06/04/10, 12:27
אייפד יהיה סים פריי וזה לא אמור ליצור שום בעיות ממה שאמרת מה שאין בישראל זה מיקרו סים שתוכל להכניס למכשיר אם אתה רוצה תוכל לחתוך את הסים לגודל שלו ולהכניס.

מה אני אומר תלוי בך אם אתה צריך 3g במכשיר היום בכל מקום כמעט יש wifi במיוחד אנשים לא נועלים את הראוטרים שלהם.

GuyHasid
06/04/10, 12:32
אייפד יהיה סים פריי וזה לא אמור ליצור שום בעיות ממה שאמרת מה שאין בישראל זה מיקרו סים שתוכל להכניס למכשיר אם אתה רוצה תוכל לחתוך את הסים לגודל שלו ולהכניס.

עדיין אין הוכחה שגוזרים את הסים הרגיל והוא ניהיה מיקרו סים והוא עובד באייפד..

בעיקרון נראה לי שאני יילך על ה 3g אם הוא יהיה טוב מבחינת הסים..

Vatos-Locos
06/04/10, 12:43
גם לי לא נשמע שכל החצי הפנימי של הסים ריק,
אני מתאר לעצמי שאם זה היה סתם פלסטיק שלא מועיל לכלום אז מראש היו מוציאים אותו קצר יותר.

GuyHasid
06/04/10, 12:50
אני מתאר לעצמי שאם זה היה סתם פלסטיק שלא מועיל לכלום אז מראש היו מוציאים אותו קצר יותר.

נכון!, בגלל זה אני מחכה להוכחה פה של מישהו שזה ייעבוד..
באייזה תאריך בדיוק הוא יוצא ?

Vatos-Locos
06/04/10, 12:53
לא ראיתי תאריך מדוייק אבל בכל מקום רשום סוף אפריל אז זה לא אמור להיות רחוק.

Shriki
06/04/10, 13:00
לא ראיתי תאריך מדוייק אבל בכל מקום רשום סוף אפריל אז זה לא אמור להיות רחוק.

אני ראיתי ב24.4, אבל זה רק משמועות. זה לא רשמי.

Omri David
06/04/10, 13:07

זה רק פלסטיק שמע קטן קטן אבל שים לב שיש מכשירים שמקשים להוציא את הסים מהמכשיר זה לא מגרה כמו באייפון צריך שיהיה החיזה לכרטיס.
גם ככה זה קטן לעשות יותר קטן רק יקשה ורעיון הפלסטיק שמוצאים את הסים אתה לא תפעיל לחץ על השבב ותהרוס אותו.

חוץ טכנולוגית הסים עובד כמה שנים באותו זמן חשבו לעשות בגודל כזה ומאז מכשירים עובדים על זה עכשיו אם ישנו את הגודל שלהם מכשירים גם צריכה לשנות את הגודל וככה מכשירים ישנים גם לא יהיו שימושיים.
עכשיו נגיד יכנס טכנולוגית המקרו לארץ יצטרכו להביא טלפונים חדשים וטלפונים ישנים יפסיקו להיות שימושיים.

gonenb
07/04/10, 01:32
אם תקרא בויקיפדיה, תראה שהוסיפו לו דברים חדשים כגון :
allow for multiple simultaneous applications accessing the card through logical channels;
אם אפל כתבה קוד שמשתמש בתכונות אלו, קרוב לודאי שלחתוך את הפלסטיק לא יעזור.