מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אירועי אפל | גרסה 4

Cyphers
05/04/10, 23:16
חברת אפל הודיע היום בפתאומיות על אירוע בו ככל הנראה תכריז על מערכת ההפעלה הרביעית שלה למכשירי ה- iPhone. אירוע כזה אומנם היה צפוי אך לא כלכך רחוק מההכרזה על הדור הבא של ה- iPhone וכלכך קרוב לאור הזרקורים של ה- iPad

http://i41.tinypic.com/674npu.jpg

האתר Engadget מודיע שאפל שלחה כבר הזמנות לעוד שלושה ימים, ליתר דיוק, האירוע יתרחש ביום חמישי הקרוב החל משעה 20:00 (זמן ישראל). אירוע זה ככל הנראה הולך להיות הצצה למערכת ההפעלה הבאה ל- iPhone וכנראה שכבר אז נוכל לענות על השאלה שהצגנו לא מזמן ואולי גם אחת המתבקשות ביותר, האם גרסה זו תתמוך בריבוי משימות הרצות ברקע (http://www.iphones.co.il/forum/thread128303.html) או אולי אף iPhone HD שהמגזין WSJ כלכך חושד בו. (http://www.iphones.co.il/forum/thread128091.html)

בכל אופן, לא יעבור עוד הרבה מאוד זמן עד שנוכל לענות על שאלות אלו כי האירוע קרוב מתמיד וככל הנראה אחריו כבר תתחיל חרושת השמועות על ה- iPhone 4G אשר ההכרזה על קיומו בד"כ מתרחשת באירוע ה- WWDC (אירוע המפתחים של אפל) זאת ככל הנראה רק בקיץ.

מועד האירוע מפתיע מתמיד, אפל בדרך כלל משאירה מוצר אחד של באור הזרקורים מה שפה בהחלט מעורר תהייה בשל ההשקה הטרייה של מכשיר ה- iPad. כנראה שאירוע שכזה רק יתן לנו טעם של עוד ככה שאפל אולי לא כלכך מוטרדת.

הסטוריית הגרסאות הרציניות מלמדת שיש הרבה למה לצפות, זאת לאחר שבגרסה 2.0 קיבלנו את התמיכה בתוכנות צד שלישי ע"י הטמעת חנות התוכנות AKA AppStore ובגרסה 3.0 קיבלנו העתק הדבק, חיפוש מתקדם, הודעות מולטימדיה ועוד.

אנחנו כמובן נעדכן בכל התפתחות שתהיה בזמן האירוע ובסיומו.
תודה מיוחדת לכל החברים שהביאו את הידיעה לתשומת ליבנו. המשיכו כך.

jonyvaknine
05/04/10, 23:40
אז פרצו כבר את האייפד, גרסה 4.0 בדרך, אבל מה זה אומר על הפריצה לגרסת 3.1.3?!?!?
למה לא משחררים אותה כבר ?? אם הבנתי נכון מערכת ההפעלה של האייפד היא די דומה לזו של האייפון.

Bar
05/04/10, 23:49
למה לא משחררים אותה כבר ?? אם הבנתי נכון מערכת ההפעלה של האייפד היא די דומה לזו של האייפון.

המערכת של האייפד ושל האייפון היא os אך אני חושב שהפריצות לא עובדות על שתיהן אלא רק על אחת מהן

shaharhd

כי גם אם יש פריצה ל3.1.3 ... למה לבזבז אותה? הרי אפל יסגרו אותה מאוד מהר.

הלך המחשבה שלהם (האנשים/קבוצות שפורצות) היא: "למה לא לחכות ל3.2 ואז הרבה יותר אנשים יהנו ממנה?"

adiel007
א. נראה לי שעד כמה שהם דומות הם לא אותו הדבר ולכן לא יצא פריצה.
אבל עכשיו כשמודיעים על גירסא 4 נראה לי יפסיקו לעבוד על הפריצה ל3.1.3 כי זה הרבה יותר מישתלם להם לחכות להוציא פריצה לגירסא החדשה.(למרות שהיו גירסאות שאמרו שלקראת היציאה של דור רביעי יוציאו פריצה ל3.1.3)

ב. לגבי הכתבה אחי, תודה על המידע. ויש מקום שאני יכול לראות את הכנס בשידור ישיר?

Cyphers
06/04/10, 00:02
ב. לגבי הכתבה אחי, תודה על המידע. ויש מקום שאני יכול לראות את הכנס בשידור ישיר?

אפל לא מאפשרת לצלם אירועים כאלו (הם סגורים) לכן בד"כ מעלים כמה תמונות לאתרים שונים בחו"ל בזמן האירוע ובסופו אפל מעלה קטע וידאו מסודר של האירוע.

לגבי הדיון בפוסט, נסו לא להפוך אותו לדיון על פריצה כי זה לא העניין.
היה ידוע וידוע גם עכשיו שהקבוצות שנוהגות לשחרר פריצה לא תעדפו את גרסה 3.1.3 כמטרה וכל פריצה שתמצא ככל הנראה תמתין לגרסה גדולה ומלאת תוכן. תתיחסו לפריצה לגרסה 3.1.3 כבונוס שאולי יגיע בעתיד אך לא סביר כלכך. בכל אופן זה לא האישו פה.

ipxp
06/04/10, 00:28
במילה אחת על מה שהולך לקרות ביום חמישי.....phenomenal! :)

Shriki
06/04/10, 00:32
יש!! אני רוצה לקנות את האייפון החדש, בגלל זה אני לא קניתי אף אחד מהאייפונים עד עכשיו.
אני מחכה לו בכליון עיניים, ואם הסדר אירועים המוזר הזה מרמז על השקה מוקדמת של האייפון אז אני אהיה מאושר!

דרך אגב אני כרגע מוריד את ה3.2 sdk, זה אומר שבחמישי אני אצטרך לעדכן אותו?

Omri David
06/04/10, 00:40
יש!! אני רוצה לקנות את האייפון החדש, בגלל זה אני לא קניתי אף אחד מהאייפונים עד עכשיו.
אני מחכה לו בכליון עיניים, ואם הסדר אירועים המוזר הזה מרמז על השקה מוקדמת של האייפון אז אני אהיה מאושר!

דרך אגב אני כרגע מוריד את ה3.2 sdk, זה אומר שבחמישי אני אצטרך לעדכן אותו?

חחח תרגע עוד כמה חודשים יצא 4 לא אמרו שיצא ביום חמישי זה רק הצצה לגירסא החדשה.

djzander
06/04/10, 00:46
לא יודע למה אבל אני אשקרה מתרגש :)

ipxp
06/04/10, 00:47
מי אמר שלא ישחררו את הsdk 4.0 לא ישחררו מוקדם בדיוק כמו שעשו עם 3.2 לאייפד? הרי הם רוצים תמיד עם השקת המכשירים החדשים שיהיו להם ישר אפליקציות מכל מיני סוגים של מפתחים עם היכולות החדשות על היום הראשון של המכשיר החדש...

Shriki
06/04/10, 01:20
שיט, מה חייבים mac בשביל ה- SDK יופי הלכו שעתיים של הורדה לפח

GalDanino
06/04/10, 01:21
המערכת של האייפד ושל האייפון היא os אך אני חושב שהפריצות לא עובדות על שתיהן אלא רק על אחת מהן

ידידי המלומד, OS זה operating system (מערכת הפעלה)
OS זה כל מערכת הפעלה
יכול ליהיות ליניקס, ווינדוס כל דבר
ואם יש לך מספיק ידע ורצון אתה יכול להמציא אחת
פשוט אפל החליטה לקרוא למערכת שלה OSX (operating system x=10 אומרים את זה או OSX או OS TEN)
ולמערכת של האייפון היא קראה iphone os (מערכת הפעלה של אייפון.. :P זה פשוט נשמע יותר טוב באנגלית :D)

Bar
06/04/10, 01:29
ידידי המלומד, os זה operating system (מערכת הפעלה)
os זה כל מערכת הפעלה
יכול ליהיות ליניקס, ווינדוס כל דבר
ואם יש לך מספיק ידע ורצון אתה יכול להמציא אחת
פשוט אפל החליטה לקרוא למערכת שלה osx (operating system x=10 אומרים את זה או osx או os ten)
ולמערכת של האייפון היא קראה iphone os (מערכת הפעלה של אייפון.. :p זה פשוט נשמע יותר טוב באנגלית :d)

עוד יום בו השכלתי לי... הלוואי עליי ליצר מערכת הפעלה...גדול עליי

duckie
06/04/10, 07:57
תיקון לשעת הארוע:

הארוע שעה 10:00 בבוקר שעון פסיפיק, ארה"ב.

שעון ישראל הארוע מתחיל בשעה 20:00 בערב.

היה לינק לא קשור, סליחה.

ipxp
06/04/10, 10:07
תיקון לשעת הארוע:

הארוע שעה 10:00 בבוקר שעון פסיפיק, ארה"ב.

שעון ישראל הארוע מתחיל בשעה 20:00 בערב.

http://www.engadget.com/2007/09/04/a...et-your-alarm/

תיקון לתיקון....

הלינק שהבאת קשור בכלל לארוע המוזיקה של השקת האייפוד טאץ' ב2007.......אנחנו כבר דיי ב2010....

william kidd
06/04/10, 10:09
אני קצת לא מבין, המע' הפעלה הזו תיהיה על האייפונים החדשים שיצאו בעתיד או שזה יהיה עידכון לכל האייפונים דרך אייטונס?

natish
06/04/10, 10:13
אני קצת לא מבין, המע' הפעלה הזו תיהיה על האייפונים החדשים שיצאו בעתיד או שזה יהיה עידכון לכל האייפונים דרך אייטונס?

זה יהיה עדכון לכל האייפונים ומכשירי אייפוד טאץ'.
יש שמועות שמכשירי 2g לא יקבלו את העדכון אבל זאת רק שמועה.

aza909
06/04/10, 11:55
אומנם הסיכוי לכך ממש, אבל ממש קלוש, אבל אני בכל זאת מאוד אשמח אם הם יראו גם את האייפון החדש, או לפחות רמזים לגביו...

S.L.Y - T.B
06/04/10, 12:03
אומנם הסיכוי לכך ממש, אבל ממש קלוש, אבל אני בכל זאת מאוד אשמח אם הם יראו גם את האייפון החדש, או לפחות רמזים לגביו...

הם לא...הם יציגו רק את המערכת הפעלה הבאה שלו..כך תדע לפחות מהם השינויים התוכנתיים לגבי הדור החדש

lightdelegate
06/04/10, 16:04
למיטב הבנתי יש פריצה כי הרי ראינו את הסרטונים...
עכשיו הסיבה שהפורצים לא משחררים את הפריצה היא כדי לא לאםפשר לאפל לראות את ה"חלון" הפרוץ וכך בגירסה החדשה נוכל לקבל גם גירסה עם הרבה שיפורים וגם כמובן פריצה ... חה חה חה
היה שווה לחכות ?!?!
נראה לי שכן :)

ipxp
06/04/10, 16:06
lightdelegate הם רק נותנים "הצצה" לגרסה הבאה, היא בטח תשוחרר ב~יוני ומניחוש שלי בארוע הWWDC כמו בכל שנה. גם אם בשבועות הקרובים הם מפרסמים את הפריצה עדיין יש לאפל מספיק זמן לסתום את החורים עד יוני. נראה לך שביום חמישי תוצג גרסה סופית שכבר תופץ?

lightdelegate
06/04/10, 16:25
לא כך אמרתי ...
בדיוק הפוך...
לפי מה שהתכוונתי הפריצה תשוחרר אחרי שתשוחרר הגירסה הבאה ...
ככה לא תוכל אפל לחסום אותה.
זו רק השערה לפי הנתונים בשטח.
לא בקיא כל כך בעיתוי שחרור הגירסאות אבל הבנתי שאת האחרונה שחררו לא מזמן... זו שנעלה את כולם :)

ipxp
06/04/10, 18:17
כרגע אין שום פריצה חדשה - 2 חדשות אמורות להגיע בקרוב מאוד - כפי הנראה לפני יוני...

lightdelegate
08/04/10, 00:09
מממ.. אז מה העניין עם הפריצות שהפיצו בסרטונים ?

ipxp
08/04/10, 00:17
הם מיועדים ל3.1.3 ול3.2 של האייפד. לא ל4+