מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה ההבדל בין ipod touch לבין הipad?

oshrish101
05/04/10, 14:34
רציתי להבין מה ההבדל בין ipod touch לבין הipad החדש של אפל .. כאילו עם במילא מחברים את האייפד למחשב אז למה כאילו הוא לא אמור להיות מחשב בעצמו ??
אם יש לי כבר מחשב נייח וipod אז למה אני צריך את הipad זה בסך הכל רק ipod touch גדול לא ??

nayman
05/04/10, 14:37
1. נא לרשום כותרות ענייניות
2. נא לבצע חיפוש- נרשמו עשרות פוסטים בנושא
3. נא לקרוא חוקים

Vatos-Locos
05/04/10, 15:09
ברמה העקרונית הוא כן "סך הכל" אייפוד גדול אבל ההבדל הפעוט הזה הוא הבדל עצום כשמדובר על מכשיר מולטימדיה/גיימינג/גלישה, בכל הפעולות האלה הנוחות עבודה והחווית עבודה שונה לגמרי בין 3.5 ל-10 אינץ.
יש המון תוכנות ומשחקים שבנויים בצורה שונה לאייפד בשביל לדחוס יותר מידע ויותר תפריטים שינצלו את השטח הנוסף ככה שבסופו של דבר אתה לא מקבל את אותה התמונה רק בגדול.
מהצד השני יש תכנים שהם כן אותו הדבר כמו באייפוד רק מתוחים ל-10 אינץ, אבל גם שם זה הבדל אדיר אם אתה רואה סרט בגודל כזה או בגודל כזה.

אם הקונספט לא נשמע לך שימושי ואתה לא רואה מה הביג דיל, זה הגיוני לגמרי ויש עוד מיליונים כמוך.

oriX
05/04/10, 15:48
רציתי להבין מה ההבדל בין ipod touch לבין הipad החדש של אפל .. כאילו עם במילא מחברים את האייפד למחשב אז למה כאילו הוא לא אמור להיות מחשב בעצמו ??
אם יש לי כבר מחשב נייח וipod אז למה אני צריך את הipad זה בסך הכל רק ipod touch גדול לא ??

אני לא מבין למה אתה יוצא מנקודת הנחה שאתה חייב את המכשיר הזה. אף אחד לא אמר לך לקנות אותו. אני לא מבין את המשפט "אם הוא מתחבר למחשב אז למה הוא לא מחשב בעצמו"?
האייפוד מתחבר למחשב, אז למה הוא לו מחשב בעצמו?