מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפד הולך לקחת לאייפוד/אייפון את כל הקרדיט ?!

shokyyy
04/04/10, 13:49
כל הסערה הזו שעופפת את האייפד קצת מטשטשת תתשומת לב לאייפוד ...אני מתכוון אם זה בעיתון/באתרי גאדגטים/חדשות/אתרי מפתחים וכו בכל מקום... נראה שכבר פיתוחי אפלקציות למכשירי היד הקטנים האלה זה פאסה והחברות המפתחות הולכות לרדת ממנו לטובת האייפד...אני לא מבין מה יש לרכוש מכשיר שכזה "האייפד" מי בכלל יקנה את זה חוץ מאלה שיש להם כסף מיותר שלא יודעים מה לעשות בו......תחשבו....לבית הוא נחשב קטן מדי ושאתם בחוץ זו חתיכת בלטה...פשוט מכשיר מיותר...מכשיר כילאיים כזה שכבר לא יודעים מה להמציא היום...והכי לא לעיניין שהאפלקציות שלו ושל האייפון הן נפרדות לחלוטין . לפי דעתי היו צריכים לעשות את זה אחיד שפשוט מי שבא לו מסך גדול שיקנה תאייפד ויתקין את התוכנה באיזה מכשיר שבא לו מהם.וכמובן לעשות זאת רק אחרי שהאייפוד תומך בhd כמו שהוא באמת עתיד להיות בקרוב גם ככה. אבל לא מפתאום עם המדיניות של אפל כמובן

Omri David
04/04/10, 13:53
תראה אני מאמין שכל מי שיש לו אייפד ועשה אפליקציות בעבר למכשיר האיפוד והאייפון כמובן שיש לו את המכשירים האלה בלי קשר לאייפד.

אני לא חושב שהם יזרקו את הצרכנים לטובת האייפד כי הם בעצמם עם אייפון\אייפוד והם לא ירו לעצמם ברגל.