מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מקלדת בעברית למכשיר ה-ipad - רוצה? תשלום!

shayO
03/04/10, 21:59
כאן (http://itunes.apple.com/us/app/hebrew-keyboard-ii-for-ipad/id363627679?mt=8)

oriX
03/04/10, 22:14
אני לא מבין למה אתה מופתע
בגלל שאפל לא שמו את העברית המובנית מישהו אחר היה צריך לעשות את זה ואתה לא מצפה שהוא יעשה ה-כול בחינם?

eden
03/04/10, 22:17
אתה רציני?! המחיר של זה זו בדיחה..

shayO
03/04/10, 22:29
$ בודד לנ"ל זו באמת בדיחה... אבל השאלה היחידה שעולה לי בראש,יש מקלדת בעברית מובנית באייפון.... [גם לפני שהושק בישראל (אם אינני טועה)],אז למה אפל לא שמו אותה גם באייפד,הרי הוא מבוסס iphoneOS... [?]

פתחתי את הנושא כדי שאנשים יידעו שיש (שניתן לרכוש) מקלדת בעברית למכשיר,כי נכתב ש:

ברגע שיהיה jb - ניתן להוסיף עוד שפה בקלות כולל מקלדת בעברית

Maor.S
03/04/10, 22:41
אל תדאגו אני נותן שבוע-עיים עד שיש פריצה

חן בן דוד
03/04/10, 23:00
ומה שיהיה פריצה יהיה גם סידייה?! כי אם כן אז יש אפליקציות פרוצות יש הכלל אבל לא שמעתי שהאנשים של הסידייה התאימו אותו לאייפד מה אתם חושבים יהיה סידייה?

ipxp
03/04/10, 23:04
חן בן דוד זה רק עניין של זמן עד שתהיה סידיה - אנשים תמיד ירצו לפרוץ את המכשירים של אפל כדי להנות מדברים שהם עוד לא נותנים להם, זה רק עניין של זמן. גם אם לא קיימת הבעיה באייפון של הsimfree, עדיין יש מלא סיבות לפריצה - ערכות נושא, מולטי טאסקינג ועוד מלא...

Vatos-Locos
04/04/10, 01:03
סלחו לי על השאלה הטיפשית, אבל המקלדת הזאת פועלת רק בגדר "אפליקציה" שיודעת נגיד לשלוח מייל ויש לה מקלדת עברית, או שהיא אשכרה מוסיפה את המקלדת העברית למערכת ההפעלה וקופצת בשימוש של כל התוכנות (לדוגמא ספארי, אנשי קשר, im+ וכו'?).
כי ממה שאני יודע ה-sdk עדיין לא מאפשר התערבות במערכת ההפעלה אז אני לא רואה איך האופציה השניה אפשרית ללא ג'ייל-ברייק.

tamir1
04/04/10, 12:48
אני חושב שזה תוספת גם לסאפרי

Vatos-Locos
04/04/10, 12:50
"חושב" זה סתם ניחוש, זה לא מועיל לאף אחד.
השאלה מה זה באמת נותן, ואותי יותר מעניין גם איך זה אפשרי, האם החוקים של אפל השתנו גם בנוגע לאייפון/איפוד או שיש אופציות תכנות רחבות יותר לאייפד.

harel147
04/04/10, 13:15
"חושב" זה סתם ניחוש, זה לא מועיל לאף אחד.
השאלה מה זה באמת נותן, ואותי יותר מעניין גם איך זה אפשרי, האם החוקים של אפל השתנו גם בנוגע לאייפון/איפוד או שיש אופציות תכנות רחבות יותר לאייפד.

אני מסכים איתך לגמרי ה sdk לא מאפשר את זה... זה בטוח רק בתוך האפליקציה וצריך להעתיק ממנה ומקומות אחרים או לשלוח את מה שכתבת שם לאפליקציית המייל.

eyalben
04/04/10, 13:47
זה סתם אפליקציה שיש בה מקלדת עברית שהם הכינו.

זה לא מוסיף שום עברית או מקלדת עברית לאייפד.

כפי שמופיע בעמוד הראשי - האייפד תומך בעברית מצוין - פשוט אפל השמיטו את המקלדת (לא ברור למה).

בכל מקרה - לא הייתי קונה את האפליקציה הזאת - לפי התמונות היא נראית ממש גרועה.