מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פיתרון aux והטענה לרכב 3gs

radik
03/04/10, 15:29
שלום!
1. מישהו יכול להמליץ על מוצר שיהיה גם מטען איכותי לאייפון 3gs וגם יחברו אותו למערכת סטריאו ברכב ?

2.עוד שאלה איזה כבל אני צריך על מנת לחבר אייפון לרכב בעל יצאת AUX , צריך משהו איכותי או שאפשר לקנות משהו זול ?

תודה לעוזרים

Vatos-Locos
03/04/10, 15:51
אין צורך לקנות כבל עם סיכוך גבוה כי זה גם ככה לא צריך להיות יותר מחצי מטר במקס', מספיק כבל נחושת נורמלי עם קונקטורים מוזהבים (או גם כן נחושת).

בקשר לכבל אחד שיהיה גם מטען וגם aux, יש ב-radtech אחלה כבלים משולבים.
רק קח בחשבון שאפל הגדירה כל חיבור אודיו מה-dock למוזיקה בלבד ולא לשיחות וכו'.

radik
03/04/10, 16:29
לגבי הכבל זה כבל פשוט שמשתי הקצוות צריך להיות פלג 3.5m ?

לגבי הערכה , אני מתכוונה למשהו כזה http://www.griffintechnology.com/products/autopilot רק שזה רק לאייפוד , אני לא צריך משדר FM, יש לי יציאת aux ברכב , חשבתי פשוט שיהיה משהו משולב כך שלאייפון יתחבר רק הפלג של ה dock , גם יטעין אותו וגם ישנה אפשרות לחבר אותו לרדיו של הרכב , אך לא מצאתי משהו כזה שמתאים לאייפון..

Vatos-Locos
03/04/10, 16:32
אז אני אומר עוד פעם, החיבור dock מוגדר להוציא רק אודיו כמו שירים, קח בחשבון שהוא לא יוציא לך קול בשיחות.
בקשר לידית משולבת מטען, אני אומנם לא ממליץ על זה אבל ל-kensington יש מוצרים טובים יחסית.

ואם יש לך AUX של AUDIO IN במערכת סטריאו אז כן, כבל 3.5ממ ל-3.5ממ זה כל מה שאתה צריך.

radik
03/04/10, 16:42
מה שאתה בעצם ממליץ לקנות מטען איכותי בנפרד, ואם אני רוצה גם לשמוע מוזיקה דרך רדיו של הרכב , לחבר את האייפון עם כבל 3.5m ישירות לרדיו , ולא לחפש מוצר משולב כי זה בד"כ פחות איכותי , הבנתי אותך נכון ?

Vatos-Locos
03/04/10, 16:55
לא יודע אם פחות איכותי, אבל בדר"כ פחות גמיש/יקר יותר/אם משהו אחד מתקלקל אתה צריך להחליף את כל המוצר וכו'.

עניין הסאונד דרך ה-dock עקרונית איכותי ומומלץ יותר, אני לא נגד זה (ואני אישית מחבר ככה ברכב) פשוט חשוב שתהיה מודע לעניין של השיחות קול.

בקשר לזרוע עגינה שמשולבת חיבור dock, אני לא נתקלתי בהרבה מוצרים איכותיים כאלה, 90 אחוז מהם משולבי משדר fm דבר שגם מגדיל את המוצר וגם מיקר אותו ללא סיבה (יש לך aux), השאר פשוטים מאוד ובלי ממש יתרונות (וגם אין סיכוי שיתאימו לסקין/קייס אם בעתיד תחליט להשתמש באחד).
וכמו שאמרתי אם אתה נעול על האופציה, תיגש לאתר של kensington/תחפש אותם באיביי, המוצרים שלהם בסדר גמור בכללי.

nisimhagogo
13/08/10, 11:15
אחי,

אתה יכול להמליץ לי על מקום לקנות ממנו את הכבל aux?
דרך אגב יש לי כבל כזה רק שהוא קצר,
ואחרי שאני מחבר אותו אני כן יכול לבצע שיחות דרכו ושומעים מעולה,
הבעיה היא באמת בשירים שהאיכות שלהם יותר נמוכה..

תודה רבה