מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עדכון| ea מורידה מחירים לחגיגת האביב



oriX
01/04/10, 21:24
חברת EA הורידה היום מחירים של 21 משחקים מצליחים שלה לכבוד חגיגות האביב.



http://toucharcade.com/wp-content/uploads/2010/04/EA-Logo.jpg

חברת EA הורידה מחירים של 21 משחקים מצליחים שלה לכבוד חגיגות האביב. מחירי המשחקים יהיו זמינים עד ה-5 באפריל ולאחר מכן יחזרו למחירם המקורי.
המשחקים שמחירם הורד הם:

The Simpsons Arcade (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/the-simpsons-arcade/id344217468?mt=8) – $0.99
Spore Creatures (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/spore-creatures/id347706408?mt=8) – $1.99
Madden NFL 10 (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/madden-nfl-10-by-ea-sports/id328923801?mt=8)– $4.99
NBA Live (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/nba-live-by-ea-sports/id336438520?mt=8) – $4.99
Spore Origins (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/spore-origins/id290183295?mt=8) – $0.99
Dragon's Lair (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/dragons-lair/id341833414?mt=8) – $2.99
Monopoly (Classic) (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/monopoly/id337021781?mt=8) – $2.99
Scrabble (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/scrabble/id284815117?mt=8) – $2.99
Trivial Pursuit (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/trivial-pursuit/id310735743?mt=8)– $2.99
Battleship (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/battleship/id337133671?mt=8) $1.99
Boggle (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/boggle/id327836363?mt=8) – $0.99
Connect 4 (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/connect-4/id339807838?mt=8) – $1.99
The Game of Life (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/the-game-of-life-classic-edition/id326912270?mt=8) – $1.99
Yahtzee Adventures (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/yahtzee-adventures/id296288981?mt=8) – $1.99
American Idol (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/american-idol-the-game/id314496927?mt=8) $0.99
Clue (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/anytime-pool/id310787099%3C/li%3E%3Cp%3E?mt=8%22%3EAnytime%20Pool%3C/a%3E%20%E2%80%93%20%20$0.99%3C/li%3E%3Cli%3E%3Ca%20href=) – $0.99
Mass Effect Galaxy (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/mass-effect-galaxy/id320095701?mt=8) – $0.99
Star Trek (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/star-trek/id314836658?mt=8) – $0.99
Wolfenstein RPG (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/wolfenstein-rpg/id315286978?mt=8) – $0.99
Snood (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/snood/id324647478?mt=8) – $0.99
Mystery Mania (http://toucharcade.com/link/http://itunes.apple.com/us/app/mystery-
mania/id329205068?mt=8) – $0.99

שיהיה לכם חג אביב שמח

ipxp
01/04/10, 21:26
שימו בדף הראשי שהמון יוכלו לנצל את ההזדמנות!

Roy.c
01/04/10, 21:26
זה היה מהר, אני מעלה:)